Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - patch 1.1 pojawi się w przyszłym tygodniu

84 postów w tym temacie

Mój komputer nie miał takich problemów z nowymi grami od czasu Gothica 3.
Czyli na kilka dobrych lat się sprawdził...

Miałem jeszcze babol z tym że Mangustę (eliksir) mogłem zrobić bez tego składnika który rósł pod wodospadem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też na to zwróciłem uwagę ( chodzi o grę w kości ). A i z tego co pamiętam to w I części, kości, albo nie mogły opuścić obszaru planszy, albo jak wyleciały to i tak ten wynik się liczył. Zaś tutaj kość po prostu znika. Nie wiem, czy to błąd gry, czy tak ma po prostu być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały update ;-)
Kupiłem schemat solidnego Keadweńskiego miecza stalowego a gdy kowal go zrobi to nie otrzymuję tego przedmiotu a inny słaby miecz :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kartę AMD Radeon HD 6850, 4GB RAM, Intel Pentium Dual Core 2.40 GHz i mi się tnie na minimalnych. Instalowałem Hotfix''a i nic. Mam nadzieje że najnowszy Hotfix, albo patch do wiedźmina to naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Wieśka 2 mam, ale w folii, bo niestety czasu brak na granie, ale mam nadzieję, że jak za jakiś czas się zabiorę za grę to będzie już załatana i będzie się przyjemniej grało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi również DLC zapętlało, ale już wszystko OK, chyba naprawili. Mam tylko problem, bo pan Gerard ma na starość strasznie opóźniony refleks, tzn. po wciśnięciu przycisku reaguje po ponad 1s (!). To nie wina sprzętu, bo mam, jaki mam (intel i5 4 rdz. 3,11 GHz; GF GTS 460 1 GB, 4 GB ram, Win 7). Gra się nie zacina, wszystko ok, tylko w otwartych lokacjach czasem jest ładowanie w dziwnych miejscach, ale może dlatego, że łażę po krzakach... Proszę o szybkie rozwiązanie problemu, bo ta królowa pajączków z 1 aktu na mnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 21:40, Mercuror napisał:

Prosimy o przełączenie gry w tryb okienkowy

Ktoś tu chyba sobie robi jaja z użytkowników ATI, jeśli na poważnie daje takie porady.


Dokładnie to samo pomyślałem, czytając te "porady". To może od razu poradzą, by odinstalować w ogóle grę - i problem sam zniknie?

To nieco tak, jakby poradzić graczom, by uruchamiali grę w rozdzielczości 640x480...

Swoją drogą, dawno nie widziałem gry, która wymagałaby tyle kombinowania, by w ogóle W MIARĘ komfortowo chodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to ja albo mam jakąś uber kopię Wiedźmina albo mega maszynę skoro u mnie na 3 letnim sprzęcie gra hula, aż miło, czy to w okienku czy pełnym oknie.

Nie mam żadnych baboli graficznych, żadnych przycinek, w takim razie muszę się zaliczać do nielicznych, którym gra chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>3 Gb Ram(niestety

Dnia 21.05.2011 o 19:24, macman78 napisał:

po aktualizacji biosu- płyta Gigabyte GA-M57Sli- S4 wykrywa czestotliwość jedynie 667,
mimo, że mam 800 Mhz- a zmiana napięcia nic nie daje :( Sterowniki do grafiki najnowsze.


A próbowałeś wejść do biosu i ustawić ręcznie na 800? Wiesz prawdopodobnie po aktualizacji, bios ustawił się na defaultowe ustawienia i dlatego widzi 667, a nie 800.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 23:57, Nalfein napisał:

To ciekawe jest, bo u mnie po instalacji 11.5a zostały stare opcje.


O kurde, to mi opuściłeś szczękę. A jaki Windows / karta? Bo w moim wypadku Windows 7 x64 i ATI 5870.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale patch by się przydał. Już drugiego zadania nie mogę ukończyć z powodu bugów. Gra jest naprawdę znakomita, ale zdecydowanie niedopracowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyta się i czyta posapywania oraz stęki i wychodzi na to, że gra zwyczajnie lepiej działa na kartach Dżiforsa, najzwyczajniej w świecie boczy się na Radki. BA, nawet w introfilmikach Nvidia jest zgrabnie ulokowana i się szczerzy.

Rasizm sprzętowy, ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 15:44, Ostrowiak napisał:

Czyta się i czyta posapywania oraz stęki i wychodzi na to, że gra zwyczajnie lepiej działa
na kartach Dżiforsa, najzwyczajniej w świecie boczy się na Radki. BA, nawet w introfilmikach
Nvidia jest zgrabnie ulokowana i się szczerzy.

Rasizm sprzętowy, ot co!

Mam Radeona HD 5770 i z wyłączonym Ubersampling, SSAO, z cieniami na minimum i teksturami na małą kompresję, gra śmiga ze wszystkim innym na max w Full HD. Nie tnie się, działa bardzo płynnie i bardzo rzadko wywala do windy. Jak na wersję bez żadnego patcha, to mogę powiedzieć że jest naprawdę świetnie, a sama gra, moim zdaniem, graficznie bije wszystko co do tej pory powstało.

W ogóle od teraz Wiedźmin 2 jest moim nowym #1 RPG w historii, P:T jest teraz drugi ;)

Jedyne czego mi szkoda, to muzyka, która jest słabsza niż w 1 :/ Tamta była dużo bardziej wyrazista i oryginalna, w ogóle dużo jej słucham do tej pory, ale mimo tego nowa muzyka nie jest jakaś zła, pasuje dobrze do klimatu, który z sukcesem współtworzy, po prostu pierwszy Wiedźmin narzucił takie standardy w tej kwestii, że ciężko to przebić (coś jak z portalem, obie końcowe piosenki były super, ale "Still Alive" zawiesiło poprzeczkę niewiarygodnie wysoko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 14:08, Nalfein napisał:

W7 x64 / radek 4850.


To by sugerowało że AMD wprowadziło jakiś dodatkowy podział w opcjach w zależności od posiadanej karty. Sorry że się wcześniej uniosłem, wygląda że obaj mieliśmy rację ;-)

Swoją drogą po tym newsie - wygląda na to że CDP Red nie miał w łapach karty powyżej serii 4... może stąd i taka optymalizacja dziwna? :/ Zresztą cholera wie, zobaczymy po łatkach...
Pozdrawiam,
K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To może od razu poradzą, by odinstalować w ogóle grę - i problem sam zniknie?
Myślę że jest to najlepsza porada obecnie i chętnie z niej skorzystam.

Za jakiś miesiąc na spokojnie sprawdzę czy gra została już dostatecznie połatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Edycję Specjalną i nie miałem żadnych problemów. No może jedynie z tym DLC. Zero wyłączania w trakcie rozgrywki, zero problemów podczas instalacji, dosłownie nic. Nie wiem, ale albo mi się wydaje, albo tylko z EK są takie problemy, a i tak patch'a ściągnę tylko ze względu na to DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować