Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - patch 1.1 pojawi się w przyszłym tygodniu

84 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2011 o 21:55, theptrk napisał:

wpisuje serial i okienko po chwili znika. i NIEWAZNE co tam wpisze czy np aksjfawkf czy
moj konkretny numer... okienko znika i nie moge nawet gry wlaczyc....

Help...


wychodzi na to, ze sprzedaja gre, w ktora sie nie da grac, pierwszy raz w zyciu mam cos takiego. masakra.

czyli pozostaje sciagac z torrenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja usuwam ręcznie z Dokumentów.

Pytanie do Pietro87:
Podobnie wersja z GOG włącza się szybciej niż te z DRM. Czy możesz to potwierdzić?
CDP miało usunąć to zabezpieczenie po premierze a tymczasem nadal jest i włącza się kurewsko długo...

Jest jeden quest którego wykonanie bardzo mnie zawiodło i które mogło wyjść znacznie lepiej...
Gdy przeżywasz wspomnienia Egana po próbie zamachu na Henselta to:
1.Godzina w której odgrywa się flashback nie jest nocą a godziną którą miałeś ustawioną przed odegraniem wspomnień. (Ja miałem popołudnie)
2.Poświata jest taka jak by był kot wypity i to mnie wkurza.
3.Gdy rzekomo "zabiję" strażnika w obozie ogłuszając go lub wychodząc z poza namiotów wizja przeskakuje do kolejnej.
4.Podchodząc trącam gwardzistę lub przechodzę przez niego o on jakby nigdy nic.
5.Na samym końcu przed namiotem króla wala się pełno straży z tarczą a po nich boss Geralt którego chyba nie da się zabić a gdy on ciebie zabija to nie padasz a stoisz i ekran jaśnieje.Ale czy wspominałem że podczas rozmowy z królem zabójcy wycięli cały obóz strażników bez żadnego kwiknięcia a wiedźmin nic nie wyczuł i nie usłyszał, a to że elf siedzący w krzakach sapał bo był chory po fisstechu usłyszał bez problemu.Zwłaszcza że w retrospekcji walczyliśmy ze strażą pod namiotem i narobili dużo hałasu... Mogliby to lepiej zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki zapomniałem postawić spoiler. Panie admin zajmijcie się tym ;-)

Jeszcze dodam że

Spoiler

wygrywając od krasnoluda w Vergen fanty w kości nie mam w ekwipunku tego miecza

:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 23:34, Sanders-sama napisał:

bez żadnego kwiknięcia a wiedźmin nic nie wyczuł i nie usłyszał, a to że elf siedzący
w krzakach sapał bo był chory po fisstechu usłyszał bez problemu.


Spoiler

Albo ślepy mówi, ze dzieciaki mają oczy po ojcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować