Zaloguj się, aby obserwować  
gogiell

Terraria

367 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2014 o 15:35, meryphillia napisał:

W końcu się udało jednak i już biegam w żółwiu. ;3


Gratki. To bardzo ulatwia zycie. Przynajmniej do czasu, az nie spuszcza Ci lomotu podczas eventow :(

Dnia 13.01.2014 o 15:35, meryphillia napisał:

Na razie idealnie pasuje, bo nastawiony jestem właśnie na melee, jak juz pisałem wcześniej.


I zostajesz przy tym? To szukaj partnerow do gry. Tez bylem przekonany, ze bede melee. Pumpkin/Frost Moon zmienily moje zdanie w tym temacie :/

Dnia 13.01.2014 o 15:35, meryphillia napisał:

Z zasieiem raczej nie ma przeca problemu, ma on coś około 4k kratek


Mniej. 4000 stop, czyli 2k pol. To mniej, niz z Underworld do "kosmosu". Przynajmniej na duzej mapie. Bez sieci sie nie obejdzie.

Dnia 13.01.2014 o 15:35, meryphillia napisał:

Skoro teraz mam już dobry pancerz czas zdobyć te Vampire Knives i skopać dupsko bossom.
]:>


Poczytaj wczesniejsze posty, pisalem o tym. Mozna troche "pooszukiwac" przy farmieniu, to znacznie ulatwia zycie. Pamietaj tez, ze Crimson Chest bedzie tylko na swiecie, w ktorym wystepuje The Crimson. I ze skrzynie dostepne sa zanim uruchomisz Hardmode, wiec warto stworzyc do tego nowy swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2014 o 16:02, Ring5 napisał:

I zostajesz przy tym?


Tak jak pisałem wyżej, docelowo chcę mieć każdy set armoru dostepny pod ręką, więc sobie zobaczy w czym będzie mi się najlepj grało.
Na razie melee sprawdza się całkiem sprawnie, niebawem zobaczę czy można już łomotać The Twins i Skeletrona Prime.
Wspólne ranie raczej mnie nie interesuje w tego rodzaju grach, więc najwyżej z czegoś będę musiał zrezygnować.

Co do Crimson, to akurat ten drugi świat zrobiony na porzeby hardmode jest właśnie tego rodzaju, więc nie ma tragedii.
Będę tylko musiał dokładniej przeszukać Dungeona, bo odkryłem większośc, a nie pamiętam by gdziekolwiek był Crimson Chest.
No ale zawsze można przecież zrobić kolejny świat i przy okazji pofarmić nieco minerałów na zarobek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2014 o 16:17, meryphillia napisał:

Na razie melee sprawdza się całkiem sprawnie, niebawem zobaczę czy można już łomotać
The Twins i Skeletrona Prime.


Jak już zdobędziesz Vampire Knives, to bez problemu ich rozkładasz, nawet stojąc w miejscu. Ilość HP, jaką VK przywracają, spokojnie wystarczy, by z tymi bossami (kiedyś praktycznie nie do pokonania solo bez uciekania się do sztuczek) sobie poradzić. Schody zaczynają się później...

Dnia 13.01.2014 o 16:17, meryphillia napisał:

Wspólne ranie raczej mnie nie interesuje w tego rodzaju grach, więc najwyżej z czegoś
będę musiał zrezygnować.


Ja nie rezygnuję :D Z uporem godnym lepszej sprawy próbuję sobie poradzić z Frost Moon (bo z Pumpkin Moon mam już wszystkie przedmioty, jakie chciałem mieć). Po tym, jak parę razy dostałem łomot w okolicach 10-12 fali, poczytałem trochę poradników, tyle tylko, że przytłaczająca większość z nich zaczyna się od słów "w ekwipunku musisz mieć Blizzard Staff". Jaki jest sens pisania poradnika o tym, jak pokonać dany event, jeśli zakłada się, że już się to zrobiło (bo Blizzard Staff wypada z Ice Queen)? Na razie kombinuję z różnymi konfiguracjami aren, wczoraj wieczorem zbudowałem kolejną wersję, tym razem po bokach ekranu, na prawie całej jego wysokości, mam Spiky Ball Traps. Próbowałem znaleźć jakieś Heart Statues (przydałyby się), w sumie w ciągu 4 Dungeon Runów znalazłem ze 20 Statues, ale ani jednej Heart :/ Może uda się bez tego, będę testował po powrocie z roboty.

Dnia 13.01.2014 o 16:17, meryphillia napisał:

Będę tylko musiał dokładniej przeszukać Dungeona, bo odkryłem większośc, a nie pamiętam
by gdziekolwiek był Crimson Chest.


Łatwiej się szuka, jak nie masz jeszcze aktywnego HM. Tylko najpierw wyfarm sobie Crimson Key, a to draństwo trochę czasu zajmuje. Potrafi nawet kilka godzin.

Spoiler

Wiele osób robi to za pomocą pułapek z The Temple, dorzucając wokół 50 Meteorite, żeby pojawiały się Meteor Heads, ale ja w końcu będę musiał sprawdzić, czy da się to zrobić z użyciem posążków przyzywających stworzenia (Chest/Slime/Skeleton Statue), ustawionych w lawie i podłączonych do jednosekundowego timera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co widzę na wiki, to by zrobić wspomniany klucz i tak trzeba przynajmniej raz pokonać The Twins i Skeletrona Prime, to raz.
A dwa... od trzech godzin morduję stwory w crimson i mold nie wypadł, a nazbierałem już ponad 2 sztuki platyny na tej rzeźni i kończą mi się potki na dodatek. :/

Zaraz będę musiał się wrócić po potki do bazy, więc sprawdzę opcję afk farmienia za pomocą meteor head, bo juz męczące oczy jest takie anianie się ze stworkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2014 o 21:34, meryphillia napisał:

Ale z tego co widzę na wiki, to by zrobić wspomniany klucz i tak trzeba przynajmniej
raz pokonać The Twins i Skeletrona Prime, to raz.


Patrz Pan, ale się pozmieniało... Ostatni raz grałem w Terrarię zaraz po wyjściu 1.2, ale szlag mi trafił mój świat (pisałem o tym wcześniej), "trochę" się zniechęciłem, potem wyszedł Assassin''s Creed IV i właściwie ani w Halloweenowy, ani w świąteczny update nie grałem aż do teraz. Nawet nie wiedziałem, że wprowadzono formy do kluczy... Wcześniej wystarczyło być w Hardmode i chyba mieć pokonanego jednego bossa z HM, by można było farmić klucze (klucze, nie formy do nich). Pisałeś wcześniej o tych Moldach, ale zupełnie nie zarejestrowałem, w czym rzecz.

Dnia 14.01.2014 o 21:34, meryphillia napisał:

A dwa... od trzech godzin morduję stwory w crimson i mold nie wypadł, a nazbierałem już
ponad 2 sztuki platyny na tej rzeźni i kończą mi się potki na dodatek. :/


Farmienie normalnych przeciwników jest bez sensu, tracisz tylko czas. Szanse na drop są jednymi z najniższych w grze (1:4000), więc bez masowej rzezi niewiniątek niewiele zdziałasz. Jak pisałem wcześniej - nie wiem, czy stworzenie farmy z posągów coś da, ale Meteor Heads zdecydowanie tak. Tylko wtedy uruchom Terrarię w oknie, wyłącz dźwięk, okno zmniejsz do absolutnego minimum (ale nie minimalizuj, to pauzuje grę), przesuń gdzieś na bok ekranu, a obok puść jakiś film, bo inaczej choroby nerwowej można się nabawić. Tylko upewnij się, że to Terraria jest aktywnym oknem ;)

Ja cały czas męczę eventy, nowa arena spisuje się całkiem nieźle. Sprawdziłem ją na Frost Moon, dotarłem do 14 fali (wcześniej 11-12) zanim nastał świt. Natomiast w Pumpkin Moon dotarłem do Final Wave (wcześniej do 12-13), czyli jednak arena się sprawdza. Teraz czeka mnie zbudowanie farmy roślinek na potki i przekucie wszystkich przedmiotów z Warding na Menacing. Wprawdzie martwi mnie strata dodatkowego opancerzenia, ale widzę, że bez zwiększonych obrażeń mam po prostu za mało czasu na ukończenie eventu. Próbowałem kilka razy i skutek jest zawsze ten sam - w połowie ostatniej fali nastaje świt i lipa, cały trud idzie na marne (no, zawsze zostaje zarobek około 1.5 Platinum). Dobrze, że dziś wcześniej kończę robotę, będzie można trochę posiedzieć nad farmą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano pozmieniało się i zdobycie tego klucza, to nie takie hop siup.
Ostatecznie udało się mold wyłapać na jakimś zwykłym glucie bez potrzeby stawiania farmy.

Co sympatyczniejsze zaraz po powrocie do bazy włączył się Skeletron Prime, więc przeciągnąłem chama na pobliska platformę by mi znowu enpeców nie powybijał i sklepałem go okrutnie, więc można go juz farmić.
Rozochocony faktem, że podczas walki zuzyłem tylko dwie potki lecznicze, następnej nocy przywołałem sobie The Twins i po zredukowaniu do połowy HP tego groźniejszego oka zostałem zmiażdżony niemiłosiernie. :F

Farmę za pomocą Meteroite Head testowałem w nocy i w teorii można jej używać w trybie afk do farmienia kasy, bo nie ma opcji by się zginęło.
Jedyny mankament to jakieś inne stwory spawnujące się gdzieś na obrzeżach ekranu i ostatecznie blokujące spawn samych głów.
W teorii, bo mimo wszystko jest to mały przyrost kasy, a klepiąc zwykłe moby z crimson przez trzy godziny jest się w stanie zarobić znacznie więcej, bowiem ładną kasę dostajemy za dropnięte itemki plus możemy sprzedać większą część zebranego Ichor (którego przez te trzy godziny zbierzemy kilka stacków), które i tak przydatne jest przecież do paru rzeczy (ammo, potka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2014 o 12:28, meryphillia napisał:

Rozochocony faktem, że podczas walki zuzyłem tylko dwie potki lecznicze, następnej nocy
przywołałem sobie The Twins i po zredukowaniu do połowy HP tego groźniejszego oka zostałem
zmiażdżony niemiłosiernie. :F


Z Twinsami zawsze był problem. Miałem dokładnie to samo do czasu wyfarmienia VK. Wcześniej, przed 1.2, można było oszukiwać, wystarczyło zbudować dłuuuuuuuugą platformę z Hellstone i założyć Cross Necklace. Cały czas otrzymywało się obrażenia od Hellstone, Cross Necklace przedłużał "nietykalność" po obrażeniach, więc cały czas dostawaliśmy po 1HP obrażeń, unikając tym samym 99% ataków The Twins (i pozostałych bossów). W ten sposób można było bezproblemowo ich klepać do woli, zwykły Clockwork Assault Rifle wystarczył. Potem, niestety, to zmieniono i obrażenia od przeciwników miały pierwszeństwo, więc metoda przestała być skuteczna i farmienie ich solo nagle okazało się prawie niewykonalne.

Dnia 15.01.2014 o 12:28, meryphillia napisał:

W teorii, bo mimo wszystko jest to mały przyrost kasy


Kasę najlepiej zbiera się na bossach :D Walka jest stosunkowo krótka (naturalnie mowa o end-game''owym sprzęcie), a dostaje się od kilkunastu do kilkudziesięciu Gold Coin plus kasa za sprzęt. Ja obecnie w ciągu jednej nocy jestem w stanie wykończyć 5-7 Skeletron Prime (wiele zależy od szczęścia, im bardziej zasłania się łapami, tym dłużej to trwa), co daje całkiem przyjemny zarobek. Jedyny problem, to konieczność craftowania Mechanical Skull (trzeba mieć surowce), ale zwykle poświęcam 1-2 dni na ich zebranie, potem craftuję kilka czaszek, czekam do nocy i seryjnie rozwalam Skeletrony. Teraz, gdy mam arenę do eventów, walki będą pewnie jeszcze krótsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2014 o 05:34, Ring5 napisał:

Tylko upewnij się, że to Terraria jest aktywnym oknem ;)


Niekoniecznie możesz postawić serwer i gra nawet po zminimalizowaniu będzie aktywna, ot taki bajer farmerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2014 o 15:16, DarkWolf_PL napisał:

Niekoniecznie możesz postawić serwer i gra nawet po zminimalizowaniu będzie aktywna,
ot taki bajer farmerów.


O, no proszę. Nawet nie wiedziałem. Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale jak pisałem wcześniej, klepanie stworków w Crimson jest o tyle dobre, że ichor przykładowo zawsze sie przyda, nie tylko ze względu na przyzwoitą cenę ale choćby amunicję, potkę zmniejszającą defence mobom czy nawet głupie, nieco jaśniejsze pochodnie.

Klepanie jednego i tego samego zreszta potrafi wynudzić straszliwie az do wyczerpania zapału na dalszą grę (choć tutaj można tez polemizować bo za Twoja porada ograbiam właśie trzeciego dungeona z okablowania :3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2014 o 16:56, meryphillia napisał:

potkę zmniejszającą defence mobom


To, neistety, nie dla mnie. Flask of Ichor działa tylko z atakami melee, ja przesiadłem się na magic (jedyny sposób na walkę w eventach) :(

Dnia 15.01.2014 o 16:56, meryphillia napisał:

Klepanie jednego i tego samego zreszta potrafi wynudzić straszliwie az do wyczerpania
zapału na dalszą grę


Ja sobie cały czas tłumaczę, że kasę zbieram na przekucie całego sprzętu w "Menacing". Swoją drogą, szkoda, że pancerzy nie można przekuwać. Te dodatkowe 12% dmg baaaaardzo by się przydało.

Dnia 15.01.2014 o 16:56, meryphillia napisał:

ograbiam właśie trzeciego dungeona z okablowania :3).


Kradziej :P Ja do dungeonów teraz chodzę tylko po Ectoplasm. Niech już wydadzą ten Lunar update, bo okaże się wkrótce, że moja zabawa z Terrarią sprowadza się do skakania między farmami w różnych biome''ach a areną do walki z eventami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu padły. :3

Po trzech łomotach zostało mi ostatnie oko do przywołania i poczytałem sobie w końcu o jakichś potencjalnych taktykach ułatwiających.
Założyłem Cross Necklace i zmieniłem zwykłą tarczę na Obsidian Shield (nawet nie zwrócilem uwagi że to taki dobry przedmiot) i przede wszystkim zrobiłem w końcu Megasharka i sporo Chlorophyte Bullets.
I to właśnie Megashark z tą amunicją okazał się kluczem do bezstresowego, wręcz banalnego rozchlapania The Twins (zużyłem tylko dwie potki, z czego ta druga była nawet zbędna).

Można wrócić zatem do bezstresowego okradania światów z Wire. :D

Na drugim screenie aktualne połączenie teleportem z bazy poprzez platformę do walki z bossami i eventami, kończące się aktualnie w Hallow gdzie sobie farmie Pixie Dust, a docelowo (jak na razie) ciagnąć to chce aż do serca Jungle.
Czerwona linia ma w granicach 2000 Wire, więc widać ile tego cholerstwa potrzeba jeśli chce się stworzyć całą sieć w różne miejsca.
Co istotne ten świat to medium tylko, więc jeszcze więcej potrzeba zasobów Wire na świat Large.
Czyli jeszcze więcej nołlajfinia czeka przy grze. ;D

20140116193210

20140116193854

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2014 o 19:40, meryphillia napisał:

W końcu padły. :3


No to teraz czas na eventy :P

Ja cały czas eksperymentuję i zauważyłem, że "oszukiwanie" jest jednak najlepszym sposobem w Terrarii. Okazuje się, że tę samą funkcję, jaką kiedyś pełnił Hellstone, czyli powolne zadawanie obrażeń, dzięki czemu unikamy ataków bossów, teraz przejęły Spikes. Właśnie stworzyłem arenę, na której siedziałem "przykuty" hakiem do kolców, korzystałem z Vampire Knives i podczas Frost Moon nie zszedłem poniżej 400 HP i dotrzymałem do 13 fali. Niestety, mój sprzęt był dostosowany do walki magicznej, więc nie miałem odpowiednich potek ani przedmiotów (np. skrzydła w takiej sytuacji są kompletnie zbędne), przez co mój dmg solidnie ucierpiał. W związku z powyższym idę teraz pofarmić Wall of Flesh (potrzebuję Warrior Emblem, bo ostatnie dwa zużyłem do Avenger i Destroyer Emblem), potem trochę rękawic stworzę i jedziemy na Frost Moon. Mając około 70-80dmg od Vampire Knives i z lekko poprawioną areną (muszę nad sobą zainstalować Super Dart Traps) powinno się udać w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2014 o 09:21, Ring5 napisał:

No to teraz czas na eventy :P


Gdzie tam...

Na razie obdrapuję kolejne dungeony z wire, bo ciągle go mało,a potrzeby ogromne.
Teleportery przeciagnąłem już do Jungle, gdzie przy okazji pośpieszyłem się i ubiłem Planterę zapomniawszy całkowicie o VK (trzeba będzie wyciąnąć je na jakimś kolejnym świecie), druga nitke ciagnę w doł docelowo aż do samego piekła, a na razie zatrzymawszy się koło małej farmy chlorophyte, no i trzeba będzie ciągnąć kolejna nitkę do Dungeona.
A co śmieszniejsze to tylko przeca testowy świat dla hardmode na którym wszystko co zbieram, kiedys przeniose na swój pierwszy świat gdzie przed wbiciem hardmode też trzeba będzie wszytko połączyć teleporterami, a wielkość Large zbytnio tego nie ułatwi. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2014 o 15:18, meryphillia napisał:

Gdzie tam...


No to biegusiem, bo potrzebuję kogoś do farmienia Frost Moon :P

Eksperymentów z eventem ciąg dalszy. Przerzuciłem się na Horseman''s Blade, mieczyk podczas ataku przywołuje widmowe dynie, które same się naprowadzają na przeciwników. Wystarczy obok postawić kilka posążków przywołujących stworzonka (nietoperze, króliki itp), my otrzymujemy minimalne obrażenia, miecz przywołuje dynie i przeciwnicy pięknie padają. Teraz już spokojnie dochodzę solo do 15 fali Frost Moon (Pumpkin Moon jeszcze w ten sposób nie próbowałem, ale coś mi mówi, że pewnie do końca powinienem dotrzeć). Cały czas ulepszam arenę, sprawdzam różne kombinacje (miałem nadzieję, że przywołanie Destroyera podczas walki sprawi, że nagle pojawi się tyle dyń, że wszyscy przeciwnicy padną. I teoretycznie tak się dzieje, tyle tylko, że sam Destroyer wytrzymuje w takiej sytuacji około 10-15 sekund, co oznacza, że musiałbym ich mieć ze 20, żeby w ogóle zabawa miała sens - ale rzeczywiście, liczba dyń, jakie pojawiają się, gdy Horseman''s Blade przelatuje przez Destroyera jest obłędna.

Powoli dochodzę do wniosku, że po prostu mam pecha, bo rozwaliłem już kilkadziesiąt Ice Queen i z czysto statystycznego punktu widzenia powinienem choć RAZ dostać Blizzard Staff. Wypadło mi kilka North Pole, kilka Snowman Cannon i inne duperele, ale ani jednego Blizzard Staff. :( Nic to, Baśka. Będę próbował dalej :) W końcu musi się udać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra te Vampire Knives. :D
Masakra też, że kosztowały mnie już przeszło 4 platyny i nadal losuje mi kijowe prefixy. :/

Powoli dopełzam z teleporterem do Dungeonu, więc zobaczę co tam mają dla mnie ciekawego po zabiciu Plantery. ]:>

Po obdrapaniu ośmiu chyba dungeonów, aktualna sieć szybkiego transportu wyląda tak: ;]

20140118232310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2014 o 23:23, meryphillia napisał:

Masakra te Vampire Knives. :D


Poczekaj, az bedziesz mial Scepter Armor i pobawisz sie Razorpine :]

Dnia 18.01.2014 o 23:23, meryphillia napisał:

Masakra też, że kosztowały mnie już przeszło 4 platyny i nadal losuje mi kijowe prefixy.


Ja na przekucie Horseman''s Blade w Demonic (juz mi sie nie chcialo na Godly czekac) wydalem okolo 17 Platinum. Z kolei Demonic przy Razorpine wypadlo juz w drugim przekuciu.

Dnia 18.01.2014 o 23:23, meryphillia napisał:

Po obdrapaniu ośmiu chyba dungeonów, aktualna sieć szybkiego transportu wyląda tak:
;]


Podziwiam wytrwalosc. Ja bym chyba nie dal rady w ten sposob :D Chociaz z drugiej strony... od tygodnia raz za razem robie te same dwa eventy, robiac przerwy jedynie na zebranie surowcow potrzebnych do craftowania przedmiotow do wywolywania eventow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2014 o 23:43, Ring5 napisał:

Podziwiam wytrwalosc.


Hyhy

Przecież to co właśnie najlepsze w tego rodzaju grach, to ocierające sie o autyzm marnotrawienie czasu na pierdoły. ;]
Tym bardziej, że jak mówię to nie jest mój docelowy świat. Nachapię się tutaj na hardmode i wracam do swojego pierwszego budować imperium.

Ha.
Nastał dzionek i Solar Eclipse, narzezałem się niemiłosiernie (miło że az cztery Broken Hero Sword dropneły, gdy za pierwszym eventem teo rodzaju starczyło tylko na True Night''s Edge) mobków, zapada noc i Blood Moon przy pełni, czyli całe hordy sireściuchów i wąpierzy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2014 o 23:58, meryphillia napisał:

Przecież to co właśnie najlepsze w tego rodzaju grach, to ocierające sie o autyzm marnotrawienie
czasu na pierdoły. ;]


A mnie się w końcu udało zdobyć Blizzard Staff. Horseman''s Blade + Ale (dodaje mały bonus do melee) + Pumpkin Pie + Flask of Cursed Flames umożliwiły dotarcie do 17 fali Frost Moon i w końcu, tuż przed świtem, wypadła Blizzard Staff! Od razu kolejnej nocy sprawdziłem na Pumpkin Moon i bez problemu dotarłem do finałowej fali bez buffów (bo nie miałem za bardzo czasu na zbieranie składników). Wprawdzie przekucie BS do poziomu Mythical kosztowało mnie prawie 15 Platinum, ale zdecydowanie było warto. Laska po prostu wymiata.

Teraz stworzyłem sobie nowy świat*, buduję od nowa całą infrastrukturę (zamek, magazyny, "wystawę" pancerzy itp), więc pewnie mam zagwarantowaną zabawę na najbliższe dni. Mam nadzieję, że Red pospieszy się z Lunar Update :) A na razie mój świat ma 5 dni (czasu gry, oczywiście) i zaczynam się zastanawiać, czy też nie ma jakiegoś buga, bo w tym czasie zdążyłem już mieć 2x Blood Moon, raz Goblin Invasion i raz Eye of Cthulhu...

* - stworzyłem nowy świat, bo poprzedni mam z "odzysku". Plik szlag trafił, musiałem mocno kombinować, żeby całego świata nie stracić i wprawdzie udało się go uratować, ale raz, że straciłem kilka dni ciężkiej pracy nad nową bazą, a dwa, że nagle wszystkie skrzynie na całym świecie zrobiły się puste - zarówno moje ze sprzętem, jak i te rozsiane po świecie. Bałem się, że plik cały czas jest walnięty, więc na wszelki wypad wolałem zacząć od nowa i stworzyć nowy świat. Mam tylko nadzieję, że po Lunar Update nie będę musiał tworzyć kolejnego, tak, jak miało to miejsce po 1.2 (ze względu na nowe elementy świata, np. podziemną świątynię czy Bee Hives).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle.
Ja tam na razie wole czas marnotrawić na różne pierdoły, dungeona nieco oblazłem i Paladin to niezle wytrzymały skurczybyk.
Bez VK na pewno ciężko byłoby penetrować miejscówkę, a i tak nie ma lekko gdy zbierze się paru necromancerów.
Darowałem sobie obdrapywanie dungeonów z wire; za dużo się czasu na to traci, a nazbieranie kasy by kupić stacka to nie jest jakieś wielkie wyzwanie, gdy ma sie VK. ]:>

Jest jakiś sens w ogóle walczyć z rozrostem Crimson/Corruption/Hallow?
Spaskudziło mi nieco Jungle, więc wydałem nieco kasiuty na wyczyszczenie, a przy okazji w paru inych lokacjach wyczyściłem, ale walka z tym pochłania spore fundusze, a i na niewiele się zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować