Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2007 o 10:23, Piokoc napisał:

Pytanie na szybko : czy w Falloutach z Sagi z Extra Klasyki można wybierać wersję językową,
czy jesteśmy skazani na polską?

To nie Cenega ;) (Oblivion bez patcha cóż za przezycie ;)) ale możesz poszukac w necie F1 będzie na pewno po angielsku :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 13:16, FALLOUT 3 napisał:

jakiej broni w fallu używacie ja używam vindicatora,gaussa a także strzelby laserowej

Nie przepadam big guns... Wolę nieco cichszą akcję o nieco gangsterskim posmaczku [Tommy Gun jak ulał]. Dlatego wszelkiej maści pistolety, ew. snajperki z niezłymi obrażeniami. Jak mam w teamie Marcusa to się o swoje big guns nie martwię, jak jest inaczej to cóż... czasem się sięgnie po jakiegoś Bozara.
A co do Minigunów - nie przepadam, walka z ich użyciem zamienia się w sieczkę, traci gangsterski posmaczek o którym wspominałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 13:20, HiroshiTakubo napisał:

> jakiej broni w fallu używacie ja używam vindicatora,gaussa a także strzelby laserowej

Nie przepadam big guns... Wolę nieco cichszą akcję o nieco gangsterskim posmaczku [Tommy Gun
jak ulał]. Dlatego wszelkiej maści pistolety, ew. snajperki z niezłymi obrażeniami. Jak mam
w teamie Marcusa to się o swoje big guns nie martwię, jak jest inaczej to cóż... czasem się
sięgnie po jakiegoś Bozara.
A co do Minigunów - nie przepadam, walka z ich użyciem zamienia się w sieczkę, traci gangsterski
posmaczek o którym wspominałem.

też mam marcusa dałem mu vindicatora i zadaje nawet krytyki po tysiące pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z broni, dzięki którym praktycznie każda walka trwa ok 2 minut w czasie gry (np z Najeźdzcami) Mam na sobie APA, a w łapkach Gauss Rifle i Bozar. Pojedyńczych przeciwników z Gausa w oczka, a jak się ustawią w linii i żaden z moich się tam nie wpakuje to z Bozara. Na dodatek mam dobrą drużynę np (wbrew pozorom) świetnego Vica. Daje mu pistolet pulsacyjny i może na samym początku chłopak troche kaleczy, ale jak wbije kilka leveli to rozwala wszystkich w koło. I jak na razie jeszcze nikt mnie nie rozwalił ani nawet poważniejszych ran nie zadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alien Blaster jest do zdobycia tylko i wyłącznie w Special Encounterze, inaczej go nie znajdziesz :)

Co do broni: bozar, bozar i jeszcze raz bozar. Po wizycie w NCR gra robi się śmiesznie prosta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dość dobrze ukryty w Fallout 2 w jedynce był w special encouterze z rozbitym ufo(property of area 51). Można go zdobyć na 2 sposoby:

1) Na północ od Modoc(jakieś 3 sektory) pojawia sie random encounter z Willy''m chciwym handlarzem który zdziera kase za byle *****. W zależności od rzutu na szczęście i poziomu może mieć różne bronie w ofercie, powyżej poziomu 14 jest szansa ,że będzie miał w ofercie alien blaster. Jeżeli oferuje "I have no idea what the hell it is" jak to sam mówi to ma alien blastera, można to sprawdzić klikając na barter i ewentualnie kupić przez barter bo taniej(i można kupić więcej niż jeden). Albo można go zabić i ograbić jego ciało(i tak sie znowu pojawi w kolejnych encounterach). Czasem w okolicy pojawia sie "zły" handlarz który wygląda identycznie ale handluje tylko z złymi postaciami, to nie willy. Zanim i tak napotka sie willy''ego z alien blasterem trzeba sie nachodzić z dobre kilka miesięcy jak nie lat po tym sektorze. Warto uważać ,żeby nie nabić 14 lat ale do tego był by potrzebny niezwykły pech.

2) W enklawie(platforma poseidon) w zależności od najwyższej umiejętności czy jakoś tak można przy pomocy jednego z terminalów w labirynciei dostać bonus. Za speech jest alien blaster.
Dokładny opis tego sekretu masz w opisie Per''a:

"There''s something more to the maze room than meets the eye. One of the terminals (selected randomly each game) actually contains an "Easter egg", which is found by using the Repair skill on it. If you pass a Science check and it''s the right terminal, you''ll get a reward, but only if you have tagged any of the skills listed below, and that skill is also at 100% or more. The skills are checked in the order given, and once one is found that qualifies, that''s what you get whether you want it or not. You can only get one egg.

* Science: Opens all doors in the maze (using the terminals afterwards will open and close them as usual).
* Repair: Creates 1 Magic 8-Ball and restores electricity to the floor if you cut the wires so you can cut them again for 1000 xp (the floor doesn''t actually start discharging unless you leave the map and come back).
* Gambling: Creates $2000-5000, 1 Loaded Dice and 1 Pack of Marked Cards.
* Outdoorsman: Creates 1 YK42B Pulse Rifle.
* Throwing: Creates 10-20 Plasma Grenade.
* First aid: Creates 1 Psycho, 1 Buffout, 1 First Aid Kit, 1 Mentats and 1 Stimpak.
* Doctor: Creates 2-4 Buffout, 1 Medical Supplies, 1 Poison, 2-4 Jet, 2-4 Super Stimpak, 2-4 Psycho, 1-2 Doctor''s Bag and 2-4 Stimpak.
* Traps: Creates 2-4 Plastic Explosives, 2-4 Dynamite, 2-4 Electronic Lockpick MKII and 1 Motion Sensor.
* Speech: Creates 1 Alien Blaster.

"

http://www.nma-fallout.com/content.php?page=fo2-walk-per#enclave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FallOut 2 jak na razie jest najlepszą częścią z całej serii ale mam nadzieje, że F3 to zmieni - "taktyk" był zupełnie nieudany chociaż dało się pograć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 00:24, Dipster napisał:

(...)"taktyk" był zupełnie nieudany chociaż dało się pograć ;)


FT nie jest uznawana jako jedna z część Fallouta, to taki Fallout poza resztą :P więc nie ma co go porównywać do F1 i F2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 00:24, Dipster napisał:

FallOut 2 jak na razie jest najlepszą częścią z całej serii ale mam nadzieje, że F3 to zmieni
- "taktyk" był zupełnie nieudany chociaż dało się pograć ;)


Nie był nieudany, był po prostu inny :) Miał swój klimat i grało się całkiem przyjemnie. Zresztą to była chyba gra nastawiona na rozgrywkę wieloosobową, więc nie ma co porównywać do poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować