Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2007 o 18:44, wielk napisał:

mam pytanie czy ktoś ma jakieś duże obrazki z pipboy''em [albo jak kto woli falloutboy''em]
ponieważ chciałbym zrobić nowy layout z falloutem na czele :D z góry dzięki


No, wreszcie znalazłem. Kilka artów z VaultBoyem.

20070828104415

20070828104426

20070828104434

20070828104508

20070828104533

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 18:44, wielk napisał:

mam pytanie czy ktoś ma jakieś duże obrazki z pipboy''em [albo jak kto woli falloutboy''em]
ponieważ chciałbym zrobić nowy layout z falloutem na czele :D z góry dzięki


I ostatni, który mi się niestety nie zmieścił, ale za to jest chyba najlepszy.

20070828104756

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć potrzebuje pomocy. W Kryptopolis zaraz na początku miasta jest dziecko, dla którego trzeba znależć lalke.I właśnie tej lalki nie moge znaleść, a szukałem po chyba wszędzie. Prosze o pomoc napiszcie gdzie dokładnie moge ją znaleśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 20:41, THE WITCHER1990 napisał:

Cześć potrzebuje pomocy. W Kryptopolis zaraz na początku miasta jest dziecko, dla którego trzeba
znależć lalke.I właśnie tej lalki nie moge znaleść, a szukałem po chyba wszędzie. Prosze o
pomoc napiszcie gdzie dokładnie moge ją znaleśc.



Przejdź obok wszystkich ścian baru Cassidiego, obok jednej z nich jest ta lalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób na ocalenie Szponów z Krypty 13? W Nawarro uwolniłem Szpona tam więzionego , który powiedział , że pędzi powiadomić swoich pobratynców o planowanym ataku , ale najwyraźniej to nie pomogło.Zajrzałem do Krypty w celu ponownego przyłączenia do drużyny Gorisa , a tam same trupki.Można jeszcze było obejrzeć filmik o tym wydarzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 21:08, Tajemnic napisał:

Niestety nie. Tak po prostu jest.


Myślałem , że być może zadanie z uwolnieniem Szpona w Navarro można inaczej załatwić i uratować Kryptę 13.Jak nie , to pozostaje tylko zemścić się na Enklawie , co niniejszym właśnie czynię. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to jest sposób na ich ocalenie jeśli ''ocaleniem'' masz na myśli aby patrol z Enklawy z Frank''iem nie zjawił sie w Krypcie 13 i nie powybijał ich. Otóż jest to troche niejakie, ale poprostu trzeba NIE zglaszać sie po nagrode w wysokości 5000xp''a w quest''cie "Fix the Vault 13 computer." od Gruthar''a. Poprzez co podczas zakończeń dla miast po przejściu gry Krypta 13 nie będzie miała negatywnego zakończenia ani żadnego innego oO. Chociaż możliwe jest uaktywnienia masakry w K13 po wizycie na Enklawie po zabiciu Frank''a Horrigan''a. ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory nie zauważyłem, aby ktokolwiek zamieścił link z PRAWIE dogłębnie pełnym opisem do Fallout''a 2.
Chociaż było ich kilka. Jest on po angielsku, ale jest naprawde najlepszy według mnie przynajmniej. Napisany przez Per Jones''a. Naprawde świetny ;)

http://user.tninet.se/~jyg699a/fallout2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 14:10, Green Phoenix napisał:

W zasadzie to jest sposób na ich ocalenie jeśli ''ocaleniem'' masz na myśli aby patrol z Enklawy
z Frank''iem nie zjawił sie w Krypcie 13 i nie powybijał ich. Otóż jest to troche niejakie,
ale poprostu trzeba NIE zglaszać sie po nagrode w wysokości 5000xp''a w quest''cie "Fix the
Vault 13 computer." od Gruthar''a.


Właśnie po raz pierwszy skończyłem Fallouta 2 i w końcowym filmie była zastanawiająca informacja.Tekst był taki mniej więcej : Poprzez wyeliminowanie Szponów z Krypty 13 , udowodniłeś , że ludobójstwo....
Może to jakiś błąd , ale z tekstu wynikało , jakbym to ja pozabijał te Szpony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 14:10, Green Phoenix napisał:

W zasadzie to jest sposób na ich ocalenie jeśli ''ocaleniem'' masz na myśli aby patrol z Enklawy
z Frank''iem nie zjawił sie w Krypcie 13 i nie powybijał ich. Otóż jest to troche niejakie,
ale poprostu trzeba NIE zglaszać sie po nagrode w wysokości 5000xp''a w quest''cie "Fix the
Vault 13 computer." od Gruthar''a.


Właśnie po raz pierwszy skończyłem Fallouta 2 i w końcowym filmie była zastanawiająca informacja.Tekst był taki mniej więcej : Poprzez wyeliminowanie Szponów z Krypty 13 , udowodniłeś , że ludobójstwo....
Może to jakiś błąd , ale z tekstu wynikało , jakbym to ja pozabijał te Szpony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest błąd. Niezależnie od tego czy samemu się zabije Szpony Śmierci czy będzie się tylko świadkiem masakry urządzonej przez Franka to i tak wina spada na nas:(
Podsumowanie dla Gecko również jest pokręcone choć na szczęście nie aż tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 22:26, Karharot napisał:

Podsumowanie dla Gecko również jest pokręcone choć na szczęście nie aż tak.


A czy po skończonej grze można gdzieś znaleźć dawnych mieszkańców Arroyo? Do wioski dostać się nie można , ale może gdzieś ci ludzie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, niestety nigdzie nie można ich znaleźć:(
Można sobie jedynie pomarzyć o jakimś modzie który by w miejsce starej wioski dodawał nową wybudowaną przez G.E.C.K osadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 14:51, Karharot napisał:

Można sobie jedynie pomarzyć o jakimś modzie który by w miejsce starej wioski dodawał nową
wybudowaną przez G.E.C.K osadę.

Bądź o Falloucie 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 14:53, Unser Fuhrer napisał:

Bądź o Falloucie 3 :)


Szkoda, tylko, że Fallout 3 nie zmierza zawitać o tamte rejnoy. *sigh*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować