Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2007 o 13:13, 143872 napisał:

No to trochę rozumiem :) Grywalność jest dobra ? Fallout jest podobny trochę do Original War? Gra jest w eXtra Klasyce ?


Grywalność jest niesamowita! Sugestywny klimat świata, który po nuklearnym katakliźmie stracił nadzieję na powrót do przedwojennej normalności wbija w ziemię. Ponadto jest podsycany kapitalną ścieżką dźwiękową. Świat jest mroczny, pełen pułapek, możliwości ukazywania siebie jako bohatera, lub łajdaka, obrońcy lub łupieżcy post-nuklearnego pustkowia.

Jeżeli masz trochę szczęścia, to zdołasz kupić wydanie w eXtra Klasyce neXt, pełen pakiet - jedynka, dwójka plus Tactics i bonusy w formie ścieżki dźwiękowej w formacie .mp3 i modach od fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę offtopowe pytanie ale czy ktoś z Was grał w "Metalheart: Replicants Rampage" z tego co czytałem na opakowaniu to gra przypomina trochę Fallouta, wykorzystuje system turowy, świat po zagładzie, cRPG ;-).
Tylko już nie klimat post nuklearny tylko jakiś cyberpankowy co mnie trochę martwi ;-). Jakieś opinie od graczy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 21:53, sodolis napisał:

Trochę offtopowe pytanie ale czy ktoś z Was grał w "Metalheart: Replicants Rampage" z tego
co czytałem na opakowaniu to gra przypomina trochę Fallouta, wykorzystuje system turowy, świat
po zagładzie, cRPG ;-).
Tylko już nie klimat post nuklearny tylko jakiś cyberpankowy co mnie trochę martwi ;-). Jakieś
opinie od graczy? :-)

Czy ta gra była w CLICKu lub w innej takiej gazecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 21:56, choper napisał:

> Trochę offtopowe pytanie ale czy ktoś z Was grał w "Metalheart: Replicants Rampage"
Czy ta gra była w CLICKu lub w innej takiej gazecie?

Szczerze mówiąc nie wiem widziałem ją dzisiaj w "Realu" na półce Cenegi za 19,90. Cena niska więc może i do gazety trafiło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 22:05, sodolis napisał:

> > Trochę offtopowe pytanie ale czy ktoś z Was grał w "Metalheart: Replicants Rampage"

> Czy ta gra była w CLICKu lub w innej takiej gazecie?
Szczerze mówiąc nie wiem widziałem ją dzisiaj w "Realu" na półce Cenegi za 19,90. Cena niska
więc może i do gazety trafiło ;-)

E tam, falloutowi nie dorówna ten metalheart, lepiej pograj w Fallouta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 01:58, Długi18 napisał:

w moim prywatnym rankingu RPG obie części Fallouta są w pierwszej piątce....


No to do pełni szczęścia brakuje , aby jeszcze Fallout 3 tam się znalazł.Niestety to wcale nie jest pewne , ale może nie będzie źle i fani serii nie będą rwali włosów z głów w rozpaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 21:56, choper napisał:

Czy ta gra była w CLICKu lub w innej takiej gazecie?

Dołączyli ją w angielskiej wersji do jakiegoś CDA z 2000 bodaj roku i (spolszczoną) do Clicka 4/2005, z którym trafiła ona pod moją strzechę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 13:13, 143872 napisał:

No to trochę rozumiem :) Grywalność jest dobra ?


Grywalność bije na głowę każdą produkcję RPG ostatnich lat. Może i grafika jest jak na nasze czasy odpychająca, ale po paru minutach grania już nie zwraca się na to uwagi. Fallout ma niesamowity klimat postapokaliptycznego świata świetną fabułe i tak rzadko spotykany w dzisiejszych grach humor. A co najważniejsze 3 części kosztują tylko kilkanaście złotych w EKN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie.Czy Szeryf w RNK (NCR) przydaję się do czegoś oprócz wpuszczenia na ranczo westina?
To samo pytanie co do karla(czy jakoś tak) innego policjanta.Chodzi o to że oni obai mają gausy więc nie mają prawa żyć na tym świecie.
Chce jakieś skrytobójstwo urządzić ale nie wiem czy są jeszcze potrzebni.
Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 16:08, Grzyb Polny napisał:

Ja mam takie pytanie.Czy Szeryf w RNK (NCR) przydaję się do czegoś oprócz wpuszczenia na ranczo
westina?

Z tego co pamietam to nie.
Więc spokojnie można ich załatwić za pomocą superstimpaków lub bombki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 16:23, Tajemnic napisał:

Bezduszny morderca :)
Mnie jakoś tak zawsze odrzucało od mordowania niewinnych NPC... Chyba, że mnie wkurzyli :)


NPC to banda zbójów. Nie można tam nosić broni i panuje u nich hipokryzja. Zauważ, że można powiedzieć im o ciemnych interesach Merk-a a oni nic nie zrobią bo to szanowany obywatel.

Zreszto ja zwykle Gauss Rifle zdobywam kradnąc go od Punk-ów z Tankowca.
Bo mam tak w zwyczaju, że wcześniej trafiam do San Francisco niż do NCR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile się odpowiedzi namnożyło :D
Dzięki za odpowiedź(a tak swoją drogą to wole dynamitkiem ich zabić...eee to znaczy pozwolić im pomóc mi w walce z nieprawością tego świata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 16:31, Rzezim napisał:

NPC to banda zbójów. Nie można tam nosić broni i panuje u nich hipokryzja. Zauważ, że można
powiedzieć im o ciemnych interesach Merk-a a oni nic nie zrobią bo to szanowany obywatel.

Jak już to NCR ;-) Też mnie wkurzają, bo muszę ekipę przed bramą zostawiać, mi się nie chce im ciągle broni chować ;-) Kryptopolis jest jeszcze gorsze, żądnych używek nawet alkoholu ;-P i Marcusa wpuścić nie chcą ;-/ zresztą tak jak i innych mutków. Poza tym ich podejście do mieszkańców Gecko, co za dyskryminacja ;-) Najlepiej jest chyba w San Francisco pod rządami Shi, bo Centrolodzy to dla mnie banda oszołomów ;-)

Dnia 02.10.2007 o 16:31, Rzezim napisał:

Zreszto ja zwykle Gauss Rifle zdobywam kradnąc go od Punk-ów z Tankowca.
Bo mam tak w zwyczaju, że wcześniej trafiam do San Francisco niż do NCR

Ja zawsze na początku uderzam po Bozara do NCR ( kradnę obstawie sklepu z bronią ) potem do SF po namiar na Navarro i ich ulepszony wspomagany pancerz :-D

Widzę, że modki znają się na dobrej klasyce :-) nie tylko GW ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pyanie:) jest coś takiego jak Fallout Hintbook i dostaje się tą książeczke podobno od ojca Tullego w New Reno po ukończeniu gry. Grę ukonczyłem, wybrałem opcje graj dalej, pojechałem do New Reno a tam ojczulek zamiast dać mi ksiązke leży pijany na podłodze i coś mamrocze. Czy jest jakiś sposób zdobyć tą książe od niego lub kogoś innego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 20:22, THE WITCHER1990 napisał:

mam pyanie:) jest coś takiego jak Fallout Hintbook i dostaje się tą książeczke podobno od
ojca Tullego w New Reno po ukończeniu gry. Grę ukonczyłem, wybrałem opcje graj dalej, pojechałem
do New Reno a tam ojczulek zamiast dać mi ksiązke leży pijany na podłodze i coś mamrocze. Czy
jest jakiś sposób zdobyć tą książe od niego lub kogoś innego??



Przyjdź do niego w nocy. W dzień zawsze leży nawalony na podłodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z serii "Nazwy falloutowe rozszyfrowane przez Tajemnica".
Pisząc krótki tekst na angielski, zawitałem między innymi na DICTa (słownik internetowy jakby ktoś nie wiedział). Przez przypadek wpadłem na coś takiego:
Strony samokopiujące się - NCR
No ja się domyślam, że to skrót od czegoś innego niż New California Republic, ale dlaczego taki dziwny?
Tak jak w przypadku Shi pojawia się pytanie - nazwa celowa, czy po prostu przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować