Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Krypta z Los Angeles została skonstruowana jako pierwsza dla celów demonstracyjnych i nie była częścią systemu Krypt, dlatego też nie posiadała własnego numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak ubić Wirghta żeby wyglądało to na wypadek?Myślałem że coś z prysznicem albo z lekarzem ale nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 20:24, Bingolo napisał:

Może mi ktoś powiedzieć jak ubić Wirghta żeby wyglądało to na wypadek?Myślałem że coś
z prysznicem albo z lekarzem ale nie wiem.

a nie Westlina? Wright to rodzina gangsterska z new reno, dla nich się pracuje a nie "pomaga zbiegowi okolicznośći" zwłaszcza że przy jednym z zadań można się nieźle obłowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 20:24, Bingolo napisał:

Może mi ktoś powiedzieć jak ubić Wirghta żeby wyglądało to na wypadek?Myślałem że coś z prysznicem albo z lekarzem ale nie wiem.

Chodzi Ci o Westina z NCR - zadanie dla Bishopa?
Najlepiej to naćpać go Jetem czy Psycho i po którejś dawce dostanie zawału serca i umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 20:38, Vormulac napisał:

> Może mi ktoś powiedzieć jak ubić Wirghta żeby wyglądało to na wypadek?Myślałem że
coś z prysznicem albo z lekarzem ale nie wiem.
Chodzi Ci o Westina z NCR - zadanie dla Bishopa?
Najlepiej to naćpać go Jetem czy Psycho i po którejś dawce dostanie zawału serca i umrze.

w jego przypadku można też "pożyczyć" od miejskiego lekarza leki nasercowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 20:24, Bingolo napisał:

Może mi ktoś powiedzieć jak ubić Wirghta żeby wyglądało to na wypadek?Myślałem że coś
z prysznicem albo z lekarzem ale nie wiem.


Super stimpakami też można :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 14:08, seraphe napisał:

> Może mi ktoś powiedzieć jak ubić Wirghta żeby wyglądało to na wypadek?Myślałem że
coś
> z prysznicem albo z lekarzem ale nie wiem.

Super stimpakami też można :))


ale prawde mowiac troche szkoda super stimpaków skoro można go ubić w inny sposób:P stimpacki na prezydenta zostaną albo kogoś innego którego nie da się inaczej cicho zabić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz regularnie odwiedzał sklepy to super-stimpaków nie powinno Ci zabraknąć, poza tym na Westina wystarczy użyć jeden więc to niewielka strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam Fallouty z CDA, a jak wiadomo nie są po polsku... wolałbym, bo to RPG, aby możnabyło je spolszczyć.. da rade? Jak tak dajcie jakiś link do polonizacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 12:05, Łowca Gier napisał:

Z tego co pamiętam, to krypta 21 to miał być mod do F2 osadzony w Polsce, robiony przez
Polaków. Nie jestem pewien dokładnie co do fabuły, bo projekt upadł, jedyne co po nim
znalazłem to http://shamo.gry-online.pl/agora/index.php?showtopic=8009 .
A więc nie V21 nie jest pomysłem BI.

A właściwie było powiedziane czemu wstrzymano projekt?Tzn.gdyby zebrać grupę fanów umiejących zajmować się modami i umiejących nie zniszczyć klimatu,materiały stworzone przez pierwszych twórców może by jeszcze coś z tego wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 19:03, Bingolo napisał:

A właściwie było powiedziane czemu wstrzymano projekt?Tzn.gdyby zebrać grupę fanów umiejących
zajmować się modami i umiejących nie zniszczyć klimatu,materiały stworzone przez pierwszych
twórców może by jeszcze coś z tego wyszło...


Myślę że problemem był brak chęci/brak motywacji, bo chociażby polonizacja świadczy o tym, że ludzi ''którzy nie zepsuliby klimatu'' nie byłoby ciężko szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe Reno
Gdzieś w trzynastym schronie natrafiłem na informację że można zostać członkiem wszystkich rodzin. Udało się to komuś? Nie chodzi mi o wykonywanie zadań dla każdej rodziny tylko o członkostwo. Widziałem też kiedyś screena gdzie był perk "Made man", samo , bez nazwiska rodziny. Udawało mi się zostać człowiekiem Wrigtów, Bishopów i Salvatore - Morodino chyba tego nie proponowali (może coś sknociłem albo zabiłem za wcześnie konkurencję). Ale po wstąpieniu w szeregi jednej rodziny wszystkie inne stawały się wrogo nastawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to jest to możliwe ale nieźle pokomplikowane, musisz wykonywać questy w odpowiedniej kolejności (i zdaje się wstrzymywać się do odpowiedniego momentu z zameldowaniem o ich wykonaniu) a także przygotować się na cichą eliminację głów rodzin (czyli duży zapas super-stimpaków) tak żebyś mógł zaliczyć questa nie wszczynając wojny z rodziną do której już należysz (co pozbawiłoby Cię statusu Made Man).
Ogólnie jest to coś dla wyjątkowo zawziętych osób bo oprócz kolekcji perków nic naprawdę cennego z tego nie przychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 15:32, Karharot napisał:

Z tego co pamiętam to jest to możliwe ale nieźle pokomplikowane, musisz wykonywać questy
w odpowiedniej kolejności (i zdaje się wstrzymywać się do odpowiedniego momentu z zameldowaniem
o ich wykonaniu) a także przygotować się na cichą eliminację głów rodzin (czyli duży
zapas super-stimpaków) tak żebyś mógł zaliczyć questa nie wszczynając wojny z rodziną
do której już należysz (co pozbawiłoby Cię statusu Made Man).
Ogólnie jest to coś dla wyjątkowo zawziętych osób bo oprócz kolekcji perków nic naprawdę
cennego z tego nie przychodzi...


No tak, tylko że będąc już członkiem jednej rodziny trudno się nawet zbliżyć do kogoś z innej i nie zostać zaatakowanym. Przykładowo , jako made mam Salvatore idę do Wrigta, a on nawet nie dopuszcza do rozmowy , tylko pokazuje się dymek z tekstem i facet wyciąga spluwę... dalej pozostaje już tylko walka.

Superstimpaki to akurat żaden problem - wystarczy mieć Myrona w drużynie, a półproduktów do produkcji nie brakuje: Nuka Cola jest wszędzie , jabłka też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
Mam pewien problem, otóż po obejrzeniu tego braminiego łajna jakie próbuje nam zaserwować bethesda zainstalowałem ponownie F2 by ucieszyć zmysły i mam problem. Otóż na mapie świata poruszam się za szybko i właściwie nie mam żadnych encounterów. Wrzuciłem encounter booster ale tu znów nie mogę się ruszyć , bo co klik myszki to spotkanie i z Arroyo do Klamath miałem jakieś 14 spotkań ( tyle przeżyłem uciekając z włócznią) jest jakiś trick/hack, by spowolnić poruszanie się po mapie świata na nowych komputerach?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować