Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Nie mam pojęcia, jak to będzie wyglądało w F2, ale ja do spowalniania starych gier używałem Cpugrab, możesz spróbować (w programiku ustawiasz, jaka część mocy procesora ma być "zajęta").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie gdzie w Navaro można znaleźć plany lataczy bo wytłukłem w zasadzie wszystko oprócz 2 wieżyczek? I drugie pytanie co zrobić żeby się nie włączał i nie wyłączał na przemian tryb walki w Navaro na powierzchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 22:42, Nufiko napisał:

Mam takie pytanie gdzie w Navaro można znaleźć plany lataczy bo wytłukłem w zasadzie
wszystko oprócz 2 wieżyczek? I drugie pytanie co zrobić żeby się nie włączał i nie wyłączał
na przemian tryb walki w Navaro na powierzchni?

Ad.1 W jednej z szafek w pomieszczeniu z ciężarówką ( cysterną chyba ) na powierzchni.
Ad.2 Musisz wybić wszystko, nawet wieżyczki ;-) wówczas nie będziesz wpadał co chwile w tryb walki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja z okazji zbliżającego się wielkimi krokami F3 wróciłem do korzeni... ;>

Takie pytanko: istnieje jakiś mod / patch do wersji PL umożliwiający zapobieżenie rzezi w Krypcie 13?? Pamiętam że jak grałem ten długi czas temu, to coś takiego było konstruowane. Szukałem po NMA itepe, ale nic "się nie znalazło". A przyznam że jakoś tak szkoda mi być bezsilnym świadkiem exterminacji takiego sympatycznego gatunku. (nawet jeśli w perspektywie paru mileniów miałby wyprzeć homo sapiens ^^'')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tego próbowałem i skończyło się pięknym padem całej gry. ^^'' (mam tę sagę Fallouta) Nie wiem czy ja coś pomieszałem, czy też niewspółgrał z wersją PL / 1.5, ale... no trudno, z żalem chyba odpuszczę Szponom, a o Gorisa będę dbał... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam: Co trzeba dać myronowi by stworzył oddtrutkę na Jet? (nie podejmowałem się tego zadania bo Myrona dupka nie lubię, a po za tym jestem Wrightem - zawsze jestem gdy gram ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic. Nie robi tego. Zrobi tylko trzy rzeczy: antidotum, stimpacka i super stimpacka.

PS. Painless Doc Johnson z Redding daje mam antidotum (2 buteleczki) na Jet jak rozwiąże się problem narkusów w mieście. Wcześniej trzeba z Jetem iść do Vault City i do doktorka w krypcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 19:51, Vormulac napisał:

PS. Painless Doc Johnson z Redding daje mam antidotum (2 buteleczki) na Jet jak rozwiąże
się problem narkusów w mieście. Wcześniej trzeba z Jetem iść do Vault City i do doktorka
w krypcie.


Antidotum robi doktorek z krypty i jedną buteleczkę trzeba dostarczyć doktorowi z Redding. To tak gwoli sprostowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaaak? Wiem jak zdobyć lekarstwo -_-. Na dobrą sprawę to można też kupić odtrutkę u handlarza z tankowca.

Po prostu pytam czy jest alternatywna droga:
Cytat z pipboya:

4. Znajdź substancje blokującą endorfinę, żeby stworzyć lekarstwo na Jet

I co z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 12:46, seraphe napisał:

I co z tym?

To jest właśnie to zadanie. Jak zagadasz z Mayronem to powie co i jak (2000xp), potem dr Troy daje antidotum i kolejne 2000xp i możemy dać butle dr w Redding.

To takie łączone zadanie bo można z Jetem od razu udać się do Vault City i na jedno wyjdzie, tutaj jest tylko inny początek i w dialogu pojawia się coś w stylu "zrób kolejne odtrutki'' - ale jest bug bo zadanie można wykonać tylko jedno - albo to z Mayronem (Find some endorphin blockers to make a cure for Jet.) albo z dr Troyem (Deliver a sample of jet to Dr. Troy.). W wersji EN poprawiono to i można wykonać dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm, okej, dzięki za informacje.
Zawsze robiłem u Troya, ale zżerała mnie ciekawość jak wykonać tego questa w sposób alternatywny.

Jeszcze jedno: Ucięty paluszek po użyciu dodaje jakieś bonusy (bo to że odejmuje kilka HP to wiem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 14:56, seraphe napisał:

Jeszcze jedno: Ucięty paluszek po użyciu dodaje jakieś bonusy (bo to że odejmuje kilka
HP to wiem)?

Ta, dodaje jeszcze +2 do poziomu trucizny.
Ponoć (nie testowałem nigdy) można użyć palca na byle kim i wtedy życie spada mu do 1 jednostki - taka plotka z jakiegoś forum ale może być prawdziwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 15:02, Vormulac napisał:

Ta, dodaje jeszcze +2 do poziomu trucizny.
Ponoć (nie testowałem nigdy) można użyć palca na byle kim i wtedy życie spada mu do 1
jednostki - taka plotka z jakiegoś forum ale może być prawdziwa


Nie działa, przed chwilą sprawdziłem na żone :D
No i ciekawe, po odcięciu palca i trzymaniu go w ekwipunku mamy normalną liczbę hp ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 14:56, seraphe napisał:

Jeszcze jedno: Ucięty paluszek po użyciu dodaje jakieś bonusy (bo to że odejmuje kilka
HP to wiem)?

Jeśli o sławny 6 palec u nogi chodzi to podobno można nimi rzucać w głównego bossa, co znacznie ułatwia walkę (nigdy nie sprawdzałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 17:47, sig. napisał:

> Jeszcze jedno: Ucięty paluszek po użyciu dodaje jakieś bonusy (bo to że odejmuje
kilka
> HP to wiem)?
Jeśli o sławny 6 palec u nogi chodzi to podobno można nimi rzucać w głównego bossa,
co znacznie ułatwia walkę (nigdy nie sprawdzałem).


Sprawdzę dziś wieczorem i dam znać co z tego wyniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 17:47, sig. napisał:

> Jeszcze jedno: Ucięty paluszek po użyciu dodaje jakieś bonusy (bo to że odejmuje
kilka
> HP to wiem)?
Jeśli o sławny 6 palec u nogi chodzi to podobno można nimi rzucać w głównego bossa,
co znacznie ułatwia walkę (nigdy nie sprawdzałem).


Panienki w Cats Paw po przejściu gry mówią że powinniśmy użyć palca na Franku to wiecej punktów zdobędziemy. However, kiedyś próbowałem użyć palca i się nie dało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem dostałem zadanie w brokens hill żeby naprawić maszynerie która jest w kopalni i w tym celu miałem kupic potrzebna cześc od gościa w new reno ale za nic nie moge go znaleźć czy ktoś mógłbymi napisać gdzie ten facet jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 19:18, Steel Dogg napisał:

mam problem dostałem zadanie w brokens hill żeby naprawić maszynerie która jest w kopalni
i w tym celu miałem kupic potrzebna cześc od gościa w new reno ale za nic nie moge go
znaleźć czy ktoś mógłbymi napisać gdzie ten facet jest


Idziesz do zachodniej części Nowego Reno. Koleś jest w budynku będącym prawie że w miejscu w którym jesteś po wejściu do tej dzielnicy, w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować