Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2008 o 19:34, Steel Dogg napisał:

to jest koleś w sklepie który nazywa sie "new reno arms" ? bo jeśli tak to mam mały problem
:)

Tak, to on. A co zabiłeś go? :D:D:D No cóż, tego zadania chyba już nie wykonasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 19:34, Steel Dogg napisał:

to jest koleś w sklepie który nazywa sie "new reno arms" ? bo jeśli tak to mam mały problem
:)


NIE! To nie on! Koleś którego musisz znaleźć jest w budynku NA PÓŁNOC od New Reno Arms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 19:46, Krieeg napisał:

> to jest koleś w sklepie który nazywa sie "new reno arms" ? bo jeśli tak to mam mały
problem
> :)

NIE! To nie on! Koleś którego musisz znaleźć jest w budynku NA PÓŁNOC od New Reno Arms.


kurde ale ze mnie...no nie ważne kto znalazłem go dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 19:47, Steel Dogg napisał:

kurde ale ze mnie debil tylko do tego budynku nie zobaczyłem ale znalazłem go dzieki
:)


No, miło mi i polecam się na przyszłość;) Na pocieszenie dodam, że ja dopiero po dłuższym czasie się zorientowałem, że Nowe Reno ma jakąś zachodnią dzielnicę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie wydaje mi się - Fall w wersji CD już dość dawno przestał być dystrybuowany. Ewentualnie możesz spróbować dorwać jakiś archiwalny numer Clicka! albo CDA w którym ów Fall był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 21:00, Tajemnic napisał:

Szczerze mówiąc to nie wydaje mi się - Fall w wersji CD już dość dawno przestał być dystrybuowany.
Ewentualnie możesz spróbować dorwać jakiś archiwalny numer Clicka! albo CDA w którym
ów Fall był...


A Saga Fallout juz wycofana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 21:09, Tajemnic napisał:

A Saga Fallout jest na CD? Czy to tylko ja taki dziwaczny egzemplarz dostałem, że mi
na opakowaniu DVD pisze?


Argh, bo to na CD mialo byc. Nie doczytalem. My mistake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krytyka strony graficznej gry jest mocno przesadzona. Bardzo podobało mi się rozwalenie wroga trzema pikselami, przez krzyżyk dzierżący w jednej z nóżek metaliczną kreseczkę. Jest to prawdziwe art techno, sztuka ascetyczna, lecz piękna w swojej wymowie. Tak naprawdę, każdy widzi to co chce, a tylko ograniczone umysłowo osobniki o niskim intelekcie nie potrafią sobie wyobrazić Herosa, przyjmując wszystko literalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój post odbieram jako krytykę szaty graficznej Fala, skierowaną a propos niczego po to aby wywołać dyskusję... a ja dyskutować lubię. Co do "krzyżyka dzierżącego kreseczkę" - pewien jesteś, że Ci się aby przypadkiem z Darwinią nie pomyliło? Owszem, grafika w Falloucie świeża nie jest, ale przynajmniej pozwala rozróżnić rodzaj broni z jakiej strzela przeciwnik...
A teraz spójrz jeszcze na rok wydania. I na kalendarz. Różnica chyba jest widoczna, prawda? W dniu premiery, grafa może i nie powalała, ale była co najmniej dobra. Nieubłagany postęp technologii jest jak najbardziej widoczny, ale to nie jedyna gra którą dotknęło coś takiego...
I coś jeszcze. F1 i F2 to gry RPG z drobnymi elementami taktyki turowej. Czy aby grafika jest w czymś takim najważniejsza? Dla mnie - i dla wielu innych graczy, którzy po dziś dzień zagrywają się w Fale, Baldur''s Gate''a, Icewind Dale''a, czy Planescape''a - nie. Liczy się przede wszystkim miodność i "wsysliwość" którą w grze o której mówimy mierzy się na cysterny...
Za wszelkie błędy przepraszam i składam je na karb późnej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ostatnio o zainstalowaniu Fallouta 2 ale obawiam się, że mam zbyt dobrego kompa :P Więc pytam się jak jest z działaniem gry na niezłym sprzęcie. Nie mówcie, że jestem leniwy i nie chce mi się sprawdzać, ale kiedyś odpaliłem jakąś starą grę i musiałem reinstalować Windowsa xD Jeszcze jedno pytanie: jak to może wyglądać na 22 calach :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam gram na 22 calach i jak dla mnie nie jest tragicznie. Kompa też mam niezłego i żadnych problemów z grą. Instaluj śmiało. A i jeszcze XP mam (nie wiem jak będzie na Viście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 13:02, Pablo Querte napisał:

Myślałem ostatnio o zainstalowaniu Fallouta 2 ale obawiam się, że mam zbyt dobrego kompa
:P Więc pytam się jak jest z działaniem gry na niezłym sprzęcie. Nie mówcie, że jestem
leniwy i nie chce mi się sprawdzać, ale kiedyś odpaliłem jakąś starą grę i musiałem reinstalować
Windowsa xD Jeszcze jedno pytanie: jak to może wyglądać na 22 calach :D?


Ja mam co prawda sredni sprzet (jakis tam core 2 costam, 2gb ramu, gf7900) i gra chodzi bez problemowo. 22 cale to sporo :D Sproboj sciagnac "fallout 2 resolution patch" - zawsze cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 13:02, Pablo Querte napisał:

Myślałem ostatnio o zainstalowaniu Fallouta 2 ale obawiam się, że mam zbyt dobrego kompa
:P Więc pytam się jak jest z działaniem gry na niezłym sprzęcie. Nie mówcie, że jestem
leniwy i nie chce mi się sprawdzać, ale kiedyś odpaliłem jakąś starą grę i musiałem reinstalować
Windowsa xD Jeszcze jedno pytanie: jak to może wyglądać na 22 calach :D?


Dwójki nie sprawdzałem, ale Fumiko odpaliła niedawno F1 na czterordzeniowym kompie z 4GB RAM, Vistą i Gf 8800GT i chodzi. Co prawda narzeka mi, że nie może kamery przesuwać ani zoomu robić, ale gra się nie wywala z tego co widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 09:21, lukasz11111 napisał:

Na Viście żaden Fallout mi nie działa :(

a sprawdzałeś uruchomienie jako administrator? ew w trybie zgodności? można też chyba połączyć jedno z drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 09:30, sig. napisał:

> Na Viście żaden Fallout mi nie działa :(
a sprawdzałeś uruchomienie jako administrator? ew w trybie zgodności? można też chyba
połączyć jedno z drugim


Nom, sprawdzałem coś tam i kombinowałem, ale wywale Viste. Na 2 kompie z XP działa i nawet w 2 szturmuje enklawe. Ale chyba za szybko tam poszedłem bo zanim zabije jednego ziomka to poda cała moja drużyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 09:21, lukasz11111 napisał:

Na Viście żaden Fallout mi nie działa :(

Za to mi działają wszystkie. Czasem jedynie wywala mnie z gry, ale te same problemy miałem na XP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować