Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Ile Bozarów jest w całej grze? Przeszedłem F2 chyba z 4 razy i zawsze znajdowałem tylko 5 (trzy u strażników w RNK, jeden w jaskiniach i jeden do kupienia po misjach w Reno) a ostatnio kumpel mówił mi że znalazł gdzieś jeszcze jeden. Ma ktoś pojęcie gdzie jest ten dodatkowy Bozar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 15:32, nekromanta7 napisał:

a gdzie znajde myrona..?

Myron siedzi w Stajniach, koło Nowego Reno. Niestety nie pamiętam co trzeba zrobić żeby mieć ta lokacje na mapie. Trzeba pewnie wykonywać zadania dla którejś rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 19:37, nekromanta7 napisał:

a gdzie można kupic antidotum na jet..? bo wiem że gdzieś można


Nope, je możesz sobie tylko zrobić. W tym celu musisz przede wszystkim, wykazując się INT albo dobrym speechem, pogadać o tym z Myronem. A potem...a potem Ci nie będę spojlerował ni ułatwiał życia... :> W każdym razie, jeśliś zaćpał Jeta, to masz pecha, trza było trzymać rączki z dala od narkotyków --> będziesz teraz regularnie wydawał pieniążki na stuff. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 20:43, nekromanta7 napisał:

a jeta nie ma do kupienia u jakiegos sprzedawcy..? na bank widziałem ze jest

Zabij jakiegoś ćpuna, ale prostytutkę, oni mają często jeta. ;] W Nowym Reno zabicie "niewinnej" osoby z tego co pamiętam, nie przynosi żadnych konsekwencji. No, może karm Ci się zmniejszy, ale ja przynajmniej, się tym nie przejmowałem. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 21:34, nekromanta7 napisał:

no właśnie a antidotum gdzie dostanę..?

nigdzie? o ile pamiętam to trzeba dostarczyć jet doktorowi z kryptopolis, a on opracuje odtrutkę (niewiem czy po drodze nie trzeba też pogadać z lekarzem w osadzie górniczej (redding czy jakoś tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 11:49, nekromanta7 napisał:

ale widziałem w nowym reno odtrutkę a jet u jednego ze sprzedawców, tylko teraz nie pamietam
wlasnie gdzie...?

czasem się pojawia w którymś sklepie, to taki minibug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 21:34, nekromanta7 napisał:

no właśnie a antidotum gdzie dostanę..?


W San Francisco na tankowcu u jednego ze sprzedawców , czasem jest czasem nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i mam jeszcze jedno pytanie należę do rodziny wrightów. Czy da się jakoś od niej odłączyć? nie wiem jak naprzyklad rozwalę wszystkich członków. bo chcem zeby Myron do mnie doszedł (druzyna) ale mówi ze nie chcę miec żadnej innej rodziny na karku. (w sumie nie wiem o co mu chodzi przeciez każdą rodzine wytepilem nawet ta do ktorej nalezal Myron :P Mordino)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 23:24, nekromanta7 napisał:

i mam jeszcze jedno pytanie należę do rodziny wrightów. Czy da się jakoś od niej odłączyć?
nie wiem jak naprzyklad rozwalę wszystkich członków. bo chcem zeby Myron do mnie doszedł
(druzyna) ale mówi ze nie chcę miec żadnej innej rodziny na karku. (w sumie nie wiem
o co mu chodzi przeciez każdą rodzine wytepilem nawet ta do ktorej nalezal Myron :P Mordino)



Pierwszy raz słyszę o czymś takim - nie zetknąłem się nigdy z opinią, że przynależność do którejś z rodzin wyklucza możliwość dołączenia Myrona. Zresztą jemu to obojętne dla kogo pracuje, byle tylko zaspokajano jego potrzeby. ;]
Wiem, że to banalne pytanie, ale może masz "przy sobie" poprostu za dużo towarzyszy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 23:24, nekromanta7 napisał:

i mam jeszcze jedno pytanie należę do rodziny wrightów. Czy da się jakoś od niej odłączyć?


Chyba zostaje się w rodzinie już na całe życie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 23:24, nekromanta7 napisał:

nie wiem jak naprzyklad rozwalę wszystkich członków. bo chcem zeby Myron do mnie doszedł


Nie możesz się odłączyć od rodziny. Zostajesz już na stałe. A sformułowanie "Nie chcę mieć żadnej innej rodziny na karku" oznacza, że masz przy sobie za dużą drużynę :). Zwiększ limit albo zwolnij jednego z członków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dostać się do bazy wojskowej tej koło San Fransisco? jest tam kolejka wiem ze cos z dynamitem ale co? A i pytanie numer dwa tak mniej wiecej ktory powinienem miec poziom jak juz dostarczam G.E.C.K.A. do (zgliszczy wioski).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować