Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2008 o 10:34, nekromanta7 napisał:

jak dostać się do bazy wojskowej tej koło San Fransisco? jest tam kolejka wiem ze cos
z dynamitem ale co?


Obok, na ziemi leży długi metalowy pręt (trochę trzeba pomachać myszką żeby go znaleźć). Pręt + explosiv + kolejka = wejście.

A i pytanie numer dwa tak mniej wiecej ktory powinienem miec poziom

Dnia 04.10.2008 o 10:34, nekromanta7 napisał:

jak juz dostarczam G.E.C.K.A. do (zgliszczy wioski).


Pytanie jest przedziwne, bowiem nie ma czegoś takiego jak "jaki poziom powinienem mieć". To zależy jak i ile zadań wykonasz, kogo pozabijasz, nawet na jakie encountery napotkasz... ej no, to jest gra otwarta, nie da się tego powiedzieć. Sama wycieczka po kopalni Wannamingo to +1 poziom a ją to się odbywa na różnych etapach (zależy kiedy człek poczuje się wystarczająco silny by tam wpaść i zrobić rozróbę ^^'')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2008 o 10:40, Dexter McAaron napisał:

Pytanie jest przedziwne, bowiem nie ma czegoś takiego jak "jaki poziom powinienem mieć".
To zależy jak i ile zadań wykonasz, kogo pozabijasz, nawet na jakie encountery napotkasz...
ej no, to jest gra otwarta, nie da się tego powiedzieć. Sama wycieczka po kopalni Wannamingo
to +1 poziom a ją to się odbywa na różnych etapach (zależy kiedy człek poczuje się wystarczająco
silny by tam wpaść i zrobić rozróbę ^^'')



To może inne pytanie. Który ty miałeś lvl jak już zdobyłeś G.E.C.K.A. ? np. jak przeszłeś Fallouta 10 razy to mniej wiecej ktory miałeś przy tych pieciu przejsciach albo przy pierwszym przejsciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie pamiętam. Jakoś nie zwracałem na to takiej uwagi, bym mógł Ci teraz powiedzieć. Pomijam już spojler, że G.E.C.K.a można znaleźć w dwóch miejscach, więc Twoje pytanie jest nieprecyzyjne. :-P

Załóżmy że gdybyś się pytał o level w momencie dotarcia do umierającego Hakunina... hmm... let me think... jeśli "Snajpera" (jeden z tych "ostatecznych perków" zdobywanych po 24 levelu) zazwyczaj zdobywałem zaraz po Navarro, w SanFran, to... pomyślmy... coś koło 20. Dokładniej Ci nie powiem, bo a) nie pamiętam b) to naprawdę jest zmienne... Na przykład ile rodzin wybiłeś w Reno, ile SADu zwiedziłeś, czy wymordowałeś Clawy, czy podbiłeś kopalnię Wanamingoo itepe itede...

Słuchaj, to nie jest istotne :) Level scallingu thx God tu nie ma, za to ostatnie walki i tak są trudne, i tak. W nich liczy się taktyka i korzystanie z ekwipunku... a nieważne (no, w znacznym stopniu) czy masz level 25 czy 35. Graj jak uważasz, na tym polega przyjemność pierwszych eFów :)

P.S. Przeszłeś?!? Na yaya Imperatora, bój się Miodka! o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się. W końcu żadne z cywilizowanych osiedli ludzkich nie zajmuje się produkcją pancerzy dla mutantów a normalne nie powinny na niego pasować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 20:04, nekromanta7 napisał:

czy marcus może nosić jakieś pancerze..?


Nie i pod koniec będzie zgarniał piękne damage''y rzędu 100 HP. :> Staraj się, staraj żeby Ci Marcus levelował, bo bez tego to w Enclave zginie marnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 20:04, nekromanta7 napisał:

czy marcus może nosić jakieś pancerze..?

Jak Karharot napisał, niestety nie ma odpowiednich rozmiarów. Co przy okazji oznacza, że należy go chronić przed ciężkim ostrzałem, bo bez pancerza szybko się złoży. Ja lubię mu wcisnąć plazmę (coby nie pozabijał mi reszty drużyny genialnie przemyślanym burstem (z których słynie)) i kazać trzymać się z tyłu (coby sam nie zginął od jakiegoś bursta z bliska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 20:30, nekromanta7 napisał:

a gdzie znajdę bozara..?


W NCR przy wejściu do pierwszego obszaru jest namiot ze sklepem z bronią, którego strzegą dwaj strażnicy. Każdy z nich ma w plecaku bozara, którego możesz ukraść. Radzę zachować przedtem grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden znajduje się też w Toxic Caves koło Klamath, aby się do niego dostać (a także do innych rzeczy w tym Combat Armor Mk.II) będziesz potrzebował umiejętności naprawy do uruchomienia generatora oraz wytrychu elektronicznego aby otworzyć drzwi do windy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 21:00, Karharot napisał:

Jeden znajduje się też w Toxic Caves koło Klamath, aby się do niego dostać (a także do
innych rzeczy w tym Combat Armor Mk.II) będziesz potrzebował umiejętności naprawy do
uruchomienia generatora oraz wytrychu elektronicznego aby otworzyć drzwi do windy.



Zazwyczaj zanim przeczytałam dostatecznie dużo książek, żeby umieć to naprawić i dorobiłam się elektronicznego wytrychu, byłam dostatecznie zaawansowana w grze, żeby nie wracać się do Klamath.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto tam wrócić choćby po to aby zgarnąć pancerz na części do implantów. Jeśli ma się postać o odpowiednich umiejętnościach technicznych można też na wczesnym etapie gry (np. po dotarciu do Kryptopolis) odbyć małą wycieczkę do San Francisco w celu kupienia elektronicznych wytrychów i użycia ich do splądrowania tego bunkra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 21:35, Karharot napisał:

Warto tam wrócić choćby po to aby zgarnąć pancerz na części do implantów. Jeśli ma się
postać o odpowiednich umiejętnościach technicznych można też na wczesnym etapie gry (np.
po dotarciu do Kryptopolis) odbyć małą wycieczkę do San Francisco w celu kupienia elektronicznych
wytrychów i użycia ich do splądrowania tego bunkra:)

To Combata Mk.II można użyć do implantów? W sumie nigdy nie próbowałem, bo wydawało mi się, że tylko zwykły Combat działa. A że nigdy nie miałem problemów z ich dostępnością to nie miałem okazji się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 21:38, nekromanta7 napisał:

jak zdobyć kd tankowca jeśli wybiłem całe navaro? (ta szafka nie chce sie otworzyć)

jak to nie chce się otworzyć? wytrychem ją wytrychem........ Zawsze wybijałem "dół" w narravo i nie było problemu. W zasadzie to nie przypominam sobie żeby ta szafka była zamknięta na klucz.... napewno próbujesz otworzyć tą u dowódcy bazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 21:49, sig. napisał:

> jak zdobyć kd tankowca jeśli wybiłem całe navaro? (ta szafka nie chce sie otworzyć)

Być może masz za małą umiejętność otwierania zamków (przy ok 70% nie miałem problemów z otwieraniem szafek). Spróbuj wytrychem lub rozszerzonym zestawem wytrychów, powinno pomóc.

Dnia 10.10.2008 o 21:49, sig. napisał:

W zasadzie to nie przypominam sobie żeby ta szafka była zamknięta na klucz....

Zawsze jak grałem to ta szafka była zamknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować