Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Witajcie! Oto temat ogólny o Falloucie 2. Tutaj możecie zgłaszać swoje problemy z grą (zarówno techniczne jak i pozostałe). Sam mam taki problem : Stworzyłem postać o dość niskiej inteligencji (4). Jestem w Kryptopolis. Chcę zdać test na obywatela. Czy mam jakieś szanse na podwyższenie inteligencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 21:12, Lamb3rt napisał:

Witajcie! Oto temat ogólny o Falloucie 2. Tutaj możecie zgłaszać swoje problemy z grą (zarówno
techniczne jak i pozostałe). Sam mam taki problem : Stworzyłem postać o dość niskiej inteligencji
(4). Jestem w Kryptopolis. Chcę zdać test na obywatela. Czy mam jakieś szanse na podwyższenie
inteligencji?


Raczej nie.Potem można podnieść inteligencje w sumie o 3 punkty.7 punktów to też za mało do tego testu.To wogóle jest porąbane jakieś bo postacią z inteligencją 9 też nie dałem rady zdać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 21:32, Lumbago napisał:

Zostac obywatelm możesz zostac nie tylko rowiazując test wystraczy że naprawisz elektrownię
w Gecko.


Ale ja to już zrobiłem! I nie chcą mnie przyjąć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test na obywatela można zdać, serio. Trza mieć wysoką inteligencję i wysoki ( ale nie za wysoki) skill nauka
Co do obywatelstwa. Po naprawie trza iść do radnego Jakiegośtam ( jest w największym pomieszczeniu), raczej nie gadamy z murzynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ --------------------


X


----------------------------------------------------------| |---------------------------------------------------------------------


To szkic głównej siedziby w miejscu gdzie jest X znajduje się ten radny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 17:30, Lamb3rt napisał:

Fajnie to zrobiłeś. Gadałem z nim. I co ? Nie dał mi awansu ;(

Zaraz, zaraz, jak niw wiesz, gdzie jest ten radny, to kto dał ci części do naprawy elektrowni w Gecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 21:12, Lamb3rt napisał:

Witajcie! Oto temat ogólny o Falloucie 2. Tutaj możecie zgłaszać swoje problemy z grą


mój problem polega na tym, że gra jest tak wyśmienita pod kazdym względem, że nie mogę się od niej oderwać.mimo upływu lat w ogóle się nie starzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2006 o 17:40, jaceloth napisał:

mój problem polega na tym, że gra jest tak wyśmienita pod kazdym względem, że nie mogę się
od niej oderwać.mimo upływu lat w ogóle się nie starzeje

Podobnie ze mną. Choć ma niestety wady: za krótka, za szybko się kończy. Ciekawe, iż inne cRPG-i do dziś w pewnych elementach nawet nie dorastają FAlloutowi do pięt ( czy grasz debilem czy geniuszem, afekt jest zawsze ten sam, a w FAlloucie? NIe, pograj kimś z 2 punktami Inteligencji to od razu będziesz wiedział o co chodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - gra wyświetla się normalnie, lecz po kilku minutach kolory całkiem się psują :( jakoś bym przeżył że nie wszystko na ekranie jest w dobrym odcieniu, ale nie da się przeczytać na przykład wskaźnika życia, jest zbyt nieczytelny :( A po wyjściu do systemu tapeta jest czarna, ma co najwyżej kilka białych punktów. Jeżeli ktoś wie co na to poradzić to proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 17:55, RedFox napisał:

Mam problem - gra wyświetla się normalnie, lecz po kilku minutach kolory całkiem się psują
:( jakoś bym przeżył że nie wszystko na ekranie jest w dobrym odcieniu, ale nie da się przeczytać
na przykład wskaźnika życia, jest zbyt nieczytelny :( A po wyjściu do systemu tapeta jest czarna,
ma co najwyżej kilka białych punktów. Jeżeli ktoś wie co na to poradzić to proszę o pomoc.


Jaką masz paletę kolorów na pulpicie (8,16,32,64?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

32 bit, nie wiem czy coś da jak zmienię na 16 bit, bo w innych starych grach też się psują kolorki, a w jednej spróbowałem włączyć na 16 bitach i to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 16:09, RedFox napisał:

32 bit, nie wiem czy coś da jak zmienię na 16 bit, bo w innych starych grach też się psują
kolorki, a w jednej spróbowałem włączyć na 16 bitach i to samo :/


Spróbuj zgodności z poprzednimi sytemami i innych opcji w tej zakładce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2006 o 21:05, Lamb3rt napisał:

Spróbuj zgodności z poprzednimi sytemami i innych opcji w tej zakładce.

u mnie chodzi bez kombinowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 21:23, sig. napisał:


> Spróbuj zgodności z poprzednimi sytemami i innych opcji w tej zakładce.
u mnie chodzi bez kombinowania


U mnie też, ale ten gosciu ma jakieś problemyy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 21:05, Lamb3rt napisał:

Spróbuj zgodności z poprzednimi sytemami i innych opcji w tej zakładce.



Pomogło niecałkiem, nadal się kolory psują, chociaż mniej. Pokombinuję z różnymi ustawieniami, może to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 17:51, AgayKhan napisał:

Podobnie ze mną. Choć ma niestety wady: za krótka, za szybko się kończy. Ciekawe, iż inne cRPG-i
do dziś w pewnych elementach nawet nie dorastają FAlloutowi do pięt ( czy grasz debilem czy
geniuszem, afekt jest zawsze ten sam, a w FAlloucie? NIe, pograj kimś z 2 punktami Inteligencji
to od razu będziesz wiedział o co chodzi).


Swiete slowa. Pomimo uplywu lat Fallout pozostaje pod wieloma wzgledami pozostaje bardziej nowatorski i roznorodny niz nowsze produkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować