Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2008 o 17:45, Karharot napisał:

Jeśli wykonasz questy dla Kryptopolis w pewnym momencie Lynette da Ci holodysk przeznaczony
dla Westina.

A więc to dlatego... Zawsze pomagam Gecko, bo nie lubię tych mądralów z Vault City.

Dnia 26.11.2008 o 17:45, Karharot napisał:

Alternatywnie możesz też dostać się na ranczo w ten sposób:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6795&pid=2403

Zawsze staram się grać postacią z inteligencją na minimalnie szóstym poziomie więc ta metoda odpada :P Chociaż kiedyś chyba właśnie w ten sposób się tam dostałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 18:05, Igor FCBayern napisał:

A więc to dlatego... Zawsze pomagam Gecko, bo nie lubię tych mądralów z Vault City.


Ale nie wszyscy są tacy źli. Jest bodajże przewodniczący rady miasta Vault City i z nim można dojść do porozumienia. W ten sposób można olać Pierwszego Obywatela (kocham, jak ona się złości ^^) i pomóc Gecko. Z tego co pamiętam nie przeszkodzi to w zdobyciu tego holodysku. Przynajmniej ja zawsze go dostawałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 18:32, Flash606 napisał:

Ale nie wszyscy są tacy źli.

Tak, to prawda. Wspomniany już przez Ciebie członek rady miasta jest w porządku oraz kilku innych ludzi z pierwszej części miasta, w tym Cassidy - mój ulubiony kompan :) Ale mimo wszystko patrząc na to miasto całościowo to mam o nim raczej nieprzychylne zdanie ;)
BTW Nawet jeżeli doprowadzisz do porozumienia na linii Gecko - Kryptopolis to i tak jest ono tymczasowe, bo podczas zakończenia gry dowiadujesz się, że po jakimś czasie Kryptopolis nie wytrzymało i zaatakowało Gecko, biorąc ocalałych ghuli jako swoich niewolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy fallout 2 (a zarazem 1) dzialaja na windowsie XP Professional? Bo jak wlaczam instalke to pokazuje mi, ze tego systemu operacyjnego nie obsluguje. Da sie cos z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 19:19, Igor FCBayern napisał:

> Ale nie wszyscy są tacy źli.
Tak, to prawda. Wspomniany już przez Ciebie członek rady miasta jest w porządku oraz
kilku innych ludzi z pierwszej części miasta, w tym Cassidy - mój ulubiony kompan :)
Ale mimo wszystko patrząc na to miasto całościowo to mam o nim raczej nieprzychylne zdanie
;)
BTW Nawet jeżeli doprowadzisz do porozumienia na linii Gecko - Kryptopolis to i tak jest
ono tymczasowe, bo podczas zakończenia gry dowiadujesz się, że po jakimś czasie Kryptopolis
nie wytrzymało i zaatakowało Gecko, biorąc ocalałych ghuli jako swoich niewolników.


Takie zakończenie jest chyba tylko wtedy, gdy jeszcze zoptymalizowałeś pracę elektrowni Gecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 19:19, Igor FCBayern napisał:

Ale mimo wszystko patrząc na to miasto całościowo to mam o nim raczej nieprzychylne zdanie
;)


Nie Ty jeden:) Mieszkańcy Kryptopolis to (z pewnymi wyjątkami) banda aroganckich pasożytów którzy uważają się za lepszych od reszty świata bo urodzili się w Kryptopolis. Taka "rasa panów".

Dnia 26.11.2008 o 19:19, Igor FCBayern napisał:

BTW Nawet jeżeli doprowadzisz do porozumienia na linii Gecko - Kryptopolis to i tak jest
ono tymczasowe, bo podczas zakończenia gry dowiadujesz się, że po jakimś czasie Kryptopolis
nie wytrzymało i zaatakowało Gecko, biorąc ocalałych ghuli jako swoich niewolników.


To akurat jest błąd. W grze istniało jeszcze jedno zakończenie dla Gecko (najlepsze) ale nie da się go osiągnąć ze względu na zabugowane skrypty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 19:34, Karharot napisał:

Oba chodzą bez problemów ale musisz zainstalować najnowsze patche. Możliwe że trzeba
też ustawić tryb zgodności.

Patche do fallouta tak? Ale jak mam zainstalowac, kiedy podczas wlaczenia instalatora gry juz mi wyskakuje ten error?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, utwórz skrót do pliku instalującego Fallouta na pulpicie i ustaw w nim tryb zgodności na Windows 98 ewentualnie 95 - może to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 20:28, Adam k. napisał:

... Ale jak mam zainstalowac, kiedy podczas wlaczenia instalatora
gry juz mi wyskakuje ten error?


Jeśli się da kontynuować instalację, to nie ma problemu, wówczas ten komunikat możesz spokojnie zignorować :). Jeżeli jednak po nim instalator samoczynnie się zamyka, to już inna para skarpetek. Do wersji angielskich były dostępne w necie instalatory, dzięki którym dało się zainstalować te gry pod "nieobsługiwanymi" systemami. Czy jednak działają (te instalatory, oczywiście) z wersjami spolonizowanymi - nie wiem :(.

wojtek2222
A nie fajniej samemu to odkryć? Poza tym ta kwestia była już poruszana co najmniej raz w ciągu kilku ostatnich dni, przejrzyj poprzednie posty :).
Podpowiedź: wagonik + pręt + dynamit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy wejściu do Bazy znajdziesz metalowy pręt, musisz go domontować do stojącego przed gruzowiskiem wózka a następnie dodać do tego dynamit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... to jest do instalacji...

A ja mam inny problem: otóż gra... ma pełno bugów, wyłącza się, zacina, filmiki nie działają a mam polską wersję obu falloutów z gram.pl. Co zrobić? ;/

A na viście pójdą? Bo na viscie nie probowalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 08:10, Telomo napisał:

A ja mam inny problem: otóż gra... ma pełno bugów, wyłącza się, zacina, filmiki nie działają
a mam polską wersję obu falloutów z gram.pl. Co zrobić? ;/

Z gram.pl? Cóż, ja nigdy nie spotkałem się z takimi problemami. Czasem jedynie ni stąd, ni zowąd wyskakuje jakiś error i gra się wyłącza, ale to raczej sporadycznie. Może masz jakąś starą wersję gry? Osobiście mam ich cztery - ze starej Extra Klasyki, Sagi Fallout, Clicka oraz z GOG.com. Wszystkie bez problemów działają.

Dnia 27.11.2008 o 08:10, Telomo napisał:

A na viście pójdą? Bo na viscie nie probowalem :D

Te nowsze na pewno, bo sam gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką najlepszą broń palną można dać Sulikowi i Myronowi?Myron dostawał ode mnie zawsze taki jeden pistolet na "kartridże".Sulikowi wolałbym dać jakąś giwerę zamiast kosy,żeby idiota nie wbiegał pod serie z automatów wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 12:11, Jarzy napisał:

Jaką najlepszą broń palną można dać Sulikowi i Myronowi?Myron dostawał ode mnie zawsze
taki jeden pistolet na "kartridże".Sulikowi wolałbym dać jakąś giwerę zamiast kosy,żeby
idiota nie wbiegał pod serie z automatów wroga.

Sulikowi daj pistolet maszynowy standardową 10mm lub HK P90 też na 10mm potem jak będziesz miał do czynienia z Centrologami to można się przerzucić na HK G11 E (ulepszony) przynajmniej nie będziesz miał problemu z amunicją ;-)
Myron ehh temu pajacowi bałbym się dać broń do ręki ;-) ale z braku laku daj mu pistolet ( nic większego ) powiedziałbym gaussa ale ciężko z amunicją i szkoda go dla niego, więc proponuje 233 Pistol ( amunicja jak do snajperki ) lub pistolet wstrzykujący.

Edit: Nie pamiętam jak Sulik radzi sobie ze strzelbami jakby coś to moja ulubioną jest Pancor ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować