Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2009 o 21:59, sig. napisał:

Spoiler

W narravo jest karta umożliwiająca dostęp do pomieszczenia z komputerem (kwatera dowódcy)

,
ale podejrzewam że takową już masz.

Nie mam właśnie... :/
A jak przeszukiwałem pokój dowódcy to nic tam nie miał, a jednej z szafek się nie dało otworzyć, bo albo się wkurzał i zaczął strzelać, albo się nie udało (mam niską umiejętność w otwieraniu zamków) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 22:04, Karharot napisał:

Odstrzel dowódcę i przeszukaj tą szafkę, o ile pamiętam to właśnie w niej jest ta karta.

Taa, i całe Navarro się na mnie rzuci. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 22:01, Kalejdoskop86 napisał:

A jak przeszukiwałem pokój dowódcy to nic tam nie miał, a jednej z szafek się nie dało
otworzyć, bo albo się wkurzał i zaczął strzelać, albo się nie udało (mam niską umiejętność
w otwieraniu zamków) .

To jeszcze nie wysłałeś obsady narravo na temten świat? ty wiesz ile oni broni energetycznej mają?. to jest właśnie w tej szafce, tylko trzeba najpierw pozbyć się rzeczonego dowódcy.
ps górę niekoniecznie musisz eksterminować, starczy dół albo superstimpaki, ewentualnie uzbrojony materiał wybuchowy w kieszeni (naturalnie nie twojej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 22:06, sig. napisał:

To jeszcze nie wysłałeś obsady narravo na temten świat? ty wiesz ile oni broni energetycznej
mają?. to jest właśnie w tej szafce, tylko trzeba najpierw pozbyć się rzeczonego dowódcy.
ps górę niekoniecznie musisz eksterminować, starczy dół albo superstimpaki, ewentualnie
uzbrojony materiał wybuchowy w kieszeni (naturalnie nie twojej ;)

Wiem ile mają broni, jak kiedyś wszedłem tam bez pancerza bojowego to strzelali do mnie. xD
Tylko głównie chodzi o to, że ja się nie specjalizuję w takiej broni, a całe Navarro (oczywiście podziemie... na górze są dwie wieżyczki, o dwie za dużo i jeszcze ci żołnierze...) to chyba dla mnie zbyt wiele... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 22:09, Kalejdoskop86 napisał:

Tylko głównie chodzi o to, że ja się nie specjalizuję w takiej broni, a całe Navarro
(oczywiście podziemie... na górze są dwie wieżyczki, o dwie za dużo i jeszcze ci żołnierze...)
to chyba dla mnie zbyt wiele... :D

Na powierzchni jest chyba 10 wieżyczek ;-D
Wychodź na powierzchnie i stój przy schodach jak już będziesz się wykrwawiał to zejdź na dół i się podlecz, potem znowu do boju ;-D

Edit: jeśli chodzi o wieżyczki to wal do niej z broni o dużym zasięgu np. snajperka ( 10 pól ) wieża ma chyba 8 lub 9 z tego co pamiętam, także będziesz poza zasięgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze o wieżyczkach dodam, że dla postaci na Unarmed też są proste (jeśli masz perk HtH Evade): stajesz na ich max zasięgu i przepuszczasz tury. One nie mają szansy cię trafić, więc po prostu czekasz aż się wypstrykają z amunicji (bo mają tylko to co widać w magazynku, nie mają opcji przeładowania). Bez amunicji są bezbronne. Takim zabawnym sposobem wchodziłem do Sierra Army Depot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwalanie dowódcy za pomocą dynamitu jest czasochłonne. Ale żaden kupiec nie ma super-stimpaków! Gdzie można je znaleźć? Chciałbym już odpłynąć do Enklawy i zobaczyć, jak tam wygląda. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super-stimpaki możesz kupić u handlarzy sprzedających różne prochy, ich oferta odnawia się co pewien czas więc nawet jeśli wszystkie wykupiłeś (lub po prostu nie zostały wygenerowane w obecnej ofercie kupca) to za jakiś czas się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 22:12, Karharot napisał:

Super-stimpaki możesz kupić u handlarzy sprzedających różne prochy, ich oferta odnawia
się co pewien czas więc nawet jeśli wszystkie wykupiłeś (lub po prostu nie zostały wygenerowane
w obecnej ofercie kupca) to za jakiś czas się pojawią.

W Nowym Reno szukałem, ale nie dogłębnie. Dzięki. Zwykle kupuję rzeczy u kupca w NRK albo San Francisco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez handlarzy sprzedających prochy miałem na myśli ogólnie wszystkich tych którzy sprzedają wszelkiego rodzaju dopalacze. Najlepszy towar rzeczywiście mają kupcy z San Francisco i RNK choć warto też zajrzeć do Kryptopolis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 22:30, Karharot napisał:

Przez handlarzy sprzedających prochy miałem na myśli ogólnie wszystkich tych którzy sprzedają
wszelkiego rodzaju dopalacze. Najlepszy towar rzeczywiście mają kupcy z San Francisco
i RNK choć warto też zajrzeć do Kryptopolis.

I tych z Nowego Reno też...? Co do San Francisco to ja żadnych kupców handlujących porządnymi dopalaczami nie widziałem oprócz tych na tankowcu i w centrum (jeden kupiec) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 22:31, Kalejdoskop86 napisał:

Co do San Francisco to ja żadnych kupców handlujących porządnymi
dopalaczami nie widziałem oprócz tych na tankowcu i w centrum (jeden kupiec) .


No i o tych chodzi. Całkiem możliwe że super-stimpaki po prostu nie zostały wylosowane do ich obecnej oferty ale kiedy ich oferta się odnowi to będzie szansa że się na niej pojawią, jeśli spędzisz nad tym wystarczająco dużo czasu to pewnie zdołasz trochę ich uzbierać. Na Twoim miejscu zachowałbym jednak super-stimpaki na prezydenta a dowódcę w Navarro zwyczajnie rozwalił (najlepiej razem z całą resztą żołnierzy Enklawy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trik ze super-stimpakami jest o tyle użyteczny że można dzięki niemu wyeliminować kogoś bez żadnych konsekwencji, zgadzam się jednak że używanie tego na kimś kogo bez żadnych problemów można odstrzelić jest mało zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 20:32, seraphe napisał:

Bleh rozwalanie stimpakami jest bardzo okropne, zabija (dosłownie) całą radochę z zabijania...

masz rację....... nie ma to jak tykająca bomba w cudzej kieszeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lepiej wrzucić w kieszeń bombkę brahminowi... zaraz od kiedy krówki mają kieszenie? :o Zatem już wiadomo gdzie wkładamy C4 - w krowią dupkę, ot co :).

Ah ten spaczony postnuklearny świat... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam mały problem w Szkole Springvale, doszedłem do jaskini w której bandyci próbowali dokopać sie do krypty. Ma ktoś pomysł jak tam sie przedostać? jest tam małe przejscie ale nie da sie przecisnac, wnioskuje ze trzeba to wysadzic ale próbowałem miniatomowki i zwyklych wyrzutni z mizernym skutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować