Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2009 o 11:17, Karharot napisał:

> No i wracamy znów do F2:D I teraz mam takie pytanie czy da się kogoś zabić cicho?
tzn.
> bez zwracania czyjejś uwagi?
Tak/ Wystarczy użyć kradzieży kieszonkowej i wsadzić mu do plecaka dynamit z ustawionym
timerem (trudno to określić jako cichy sposób ale nikt nie zwróci na Ciebie uwagi):)
Alternatywnie możesz użyć super-stimpaków na danej osobie, jak przyjdzie czas na ich
efekt uboczny który odbiera zdrowie to ofiara umrze (o ile użyłeś wystarczająco dużej
dawki).

Czyli np. cios z głowe który odrazu zabija nie skutkuje? ehh... jeśli tak to szkoda... bo fajne kminy miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 12:07, Corvus92 napisał:

Czyli np. cios z głowe który odrazu zabija nie skutkuje? ehh...

Nie. Może jeśli wykonasz go gdzieś w jakimś odludnym miejscu, ale nie liczyłbym na to zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 20:25, Karharot napisał:

W Reno to dzienna norma, płacą Ci zresztą za takie masakry :)

Chyba że płacących się zaczyna wycinać, ale z tym też można sobie poradzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie F2 restoration project i bardzo mi się podoba. Poziom trudności wzrósł. W końcu przeciwnicy w pancerzach metalowych są wezwaniem. Pare zadań dodano. I jest po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 20:25, Karharot napisał:

W Reno to dzienna norma, płacą Ci zresztą za takie masakry :)


Kto i gdzie za takie coś płaci?

@AgayaKhan: też zainstalowałem grę z modem, ale przestałem grać po jakiś 15h. Może jednak spróbuje dojść do momentu walki z tymi przeciwnikami. A jak zmieniła się walka z mutantami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 13:28, SpecShadow napisał:

> W Reno to dzienna norma, płacą Ci zresztą za takie masakry :)

Kto i gdzie za takie coś płaci?

Jak to kto? rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2009 o 13:28, SpecShadow napisał:

@AgayaKhan: też zainstalowałem grę z modem, ale przestałem grać po jakiś 15h. Może jednak
spróbuje dojść do momentu walki z tymi przeciwnikami. A jak zmieniła się walka z mutantami?

Jestem na 11 levelu. Miałem jedno spotkanie losowe, szybka piłka - zginąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 20:04, AgayKhan napisał:


> @AgayaKhan: też zainstalowałem grę z modem, ale przestałem grać po jakiś 15h. Może
jednak
> spróbuje dojść do momentu walki z tymi przeciwnikami. A jak zmieniła się walka z
mutantami?
Jestem na 11 levelu. Miałem jedno spotkanie losowe, szybka piłka - zginąłem.


Ja dopiero zaczynam jestem na 5 levelu. Gra jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś jakoś rozplanować postać tak żeby przyszłe bonusy się nie pomarnowały? W jedynce wziąłem perk Zdolniacha i statystyki wyglądały tak:
SI 6 + 3 z armora + 1 z operacji
PE 8 + 1
WY 7 + 1
CH 7
IN 9 + 1
ZR 9 + 1
SZ 2 + 1 od jakiegoś wróżbity
i grało mi się bardzo dobrze, postać miała większość opcji dialogowych jeśli nie wszystkie i ze strzelaniem miałem zero problemów. W dwójkę też chcę sobie bezstresowo pograć więc jeśli ktoś mógłby to z góry dzięki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 16:25, Krzycho napisał:

Mógłby mi ktoś jakoś rozplanować postać tak żeby przyszłe bonusy się nie pomarnowały?
W jedynce wziąłem perk Zdolniacha i statystyki wyglądały tak:
SI 6 + 3 z armora + 1 z operacji
PE 8 + 1
WY 7 + 1
CH 7
IN 9 + 1
ZR 9 + 1
SZ 2 + 1 od jakiegoś wróżbity
i grało mi się bardzo dobrze, postać miała większość opcji dialogowych jeśli nie wszystkie
i ze strzelaniem miałem zero problemów. W dwójkę też chcę sobie bezstresowo pograć więc
jeśli ktoś mógłby to z góry dzięki. ;)



Zręczność 10, Inteligencja 9, Charyzma 5, Siła 5/6, Szczęście 2/3, Percepcja 8, Wytrzymałość 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W F2 możesz otrzymać następujące bonusy
Siła - pancerz +4, operacja +1
Percepcja - operacja +1
Wytrzymałość - brak bonusów
Charyzma - operacja +1, okulary +1
Inteligencja - operacja +1, zabieg u centrologów +1*
Zręczność - brak bonusów
Szczęście - zabieg u centrologów +1/+2*
*- pozytywne efekty tego zabiegu mogą Ci dać albo +1 IN i +1 SZ albo +2 SZ, zabiegowi temu można się poddać tylko raz.
Oprócz tego każdą cechę możesz podnieś o 1 punkt odpowiednim perkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam mały problem w Kryptopolis. Potrzebuję klucza francuskiego dla Valerie, córki Vica. Ze sprawdzonych źródeł :P wiem, że takowy dostać można od dziecka stojącego na Przedmurzu, niedaleko baru, kiedy oddamy mu jego zaginioną lalę. Z dialogu między nimi miałbym się ponoć dowiedzieć, gdzie grzdyl zakopał klucz ojca, ale malec tylko mi dziękuje i powiada, że jego lalka też. Gdzie więc jest zakopany też klucz? Czekam uniżenie z łopatą w dłoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko tego dzieciaka leżał jakiś kamień, z tego co pamiętam. Klucz jest pod nim (pod kamieniem, nie dzieciakiem ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Problem w New Reno, prawdopodobnie bug.

Spoiler

Skradli mi samochód, więc po wypytaniu świadków udałem się do Dziupli. Tam przedstawiam się T-Rayowi jako jeden z poruczników Bishopa, choć nim nie jestem i on dobrze o tym wie. Ja upieram się przy swoim i pytam, czy dobijemy targu. On twierdzi, iż tak, coś "ubijemy" po czym rzuca się na mnie. Moja postać ma inteligencję na poziomie 10 i wiem, że to powinno wystarczyć, aby przekonać pana T do moich racji, jednak za każdym razem się nie udaje. Nie chcę też wszczynać strzelaniny, bo nie będzie xp i darmowych części, zapłata też nie wchodzi w grę.

Komuś już coś takiego zdarzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co może spowodować nagły spadek caryzmy? I to podczas podróży przez pustynię? W Broken Hills miałem 4 (5 z okularami), a po podróży (nieważnie gdzie) mam 2 (z okularami!). Dziwna sprawa. Kiedyś też zauważyłem spadek jednopunktowy, ale to było po Reno i myślałem, że to dlatego, że jestem Hieną Cmentarną albo dlatego, że mam odgryzione ucho (btw, da się jakoś przyszyć?). No ale teraz to już nie wiem co się mogło stać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować