Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

/.../

Dnia 06.01.2013 o 18:39, Blackhand napisał:

Chyba się nie zrozumieliśmy :D. Oczywiście, że chodzi mi o rozwalanie ich na odległość


o.k.

Dnia 06.01.2013 o 18:39, Blackhand napisał:

Można, jak zauważył /.../


Mnie się to nigdy nie udało.

Dnia 06.01.2013 o 18:39, Blackhand napisał:

Jakbym czytał o "jedynce" :D. Tyle, że ona jak dla mnie jest łatwa praktycznie od początku

/.../

Do dziś pamiętam na początku gry jedno ukąszenie skorpiona i po balu pammp lalu :(

Dnia 06.01.2013 o 18:39, Blackhand napisał:

> Ps. Twoja ksywka pochodzi od Morgana Blackhanda ?.

Jesteś pierwszym, który o to pyta :). pochodzi

/.../

Zawsze możesz mówić że inspiracją był CP 2020 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów zacząłem grać w fallouta II.
CH: 2 , handel -12% , maksymalny poziom trudności gry oraz maksymalny poziom trudności walki i wreszcie gra stanowi wyzwanie dla gracza.
Oczywiście żadnych NPC-ów.

Ps. eksplodowała mi płytka z falloutem 2 w napędzie (huk był jak przy wystrzale).
Po rozkręceniu komputera, wyjęciu napędu dvd, rozkręceniu napędu, moim oczom ukazała się płytka rozwalona w drobny mak.
Udało mi się skręcić napęd i komputer, napęd (tfu, tfu odpukać w niemalowane działa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 00:10, kerkas napisał:

Ps. eksplodowała mi płytka z falloutem 2 w napędzie (huk był jak przy wystrzale).
Po rozkręceniu komputera, wyjęciu napędu dvd, rozkręceniu napędu, moim oczom ukazała
się płytka rozwalona w drobny mak.
Udało mi się skręcić napęd i komputer, napęd (tfu, tfu odpukać w niemalowane działa).

Mi kiedyś wybuchła płytka z Heroesem III, która co prawda miała juz pęknięcia, ale to był pirat więc współczuję jeśli straciłeś oryginalną wersję. Mocno zrysowana była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 00:37, Pablo_Querte napisał:

Mi kiedyś wybuchła płytka z Heroesem III, która co prawda miała juz pęknięcia, ale to
był pirat więc współczuję jeśli straciłeś oryginalną wersję. Mocno zrysowana była?


a) oryginał

b) sporo tych rysek było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 17:38, SpecShadow napisał:

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=63996&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=91e37f711ca61e0aeadd8cbdc45abf9e

Fallout 2 Restoration Project 2.2 jest gotowy.
Podobno to ostatnia wersja, ale coś przebąkiwali o polskiej wersji więc kto wie...


Polecam najlepszą stronę o falloutach
http://trzynasty-schron.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 11:54, raven91 napisał:

Gdzie w Norze znajdę Dereka?Zgodnie ze wskazówkami szukałem niedaleko baru mamuśki,ale
tam go nie było.


Aby odszukać książkę dla Becky nie trzeba nawet rozmawiać z Derekiem.
Derek screen poniżej

20131228130905

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 13:09, kerkas napisał:

Derek screen poniżej


Niestety Dereka nie ma w tym miejscu , ani żadnym innym.Skoro jednak książkę można odnaleźć bez rozmowy z nim to nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu po naprawie elektrownii w Gecko ghule zamiast ładnie podziękować za pomoc atakują?Jeżeli przebiję się do wyjścia do ghule w mieście też mnie zaatakują czy tam będzie wszystko w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 10:53, raven91 napisał:

/.../


Dawno nie grałem w Fallouta, ale o ile pamiętam to ghule tak jakby lubią zepsutą elektrownie, bo to źródło promieniowania dla nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 10:53, raven91 napisał:

Czemu po naprawie elektrownii w Gecko ghule zamiast ładnie podziękować za pomoc atakują?Jeżeli
przebiję się do wyjścia do ghule w mieście też mnie zaatakują czy tam będzie wszystko
w porządku?


http://user.tninet.se/~jyg699a/fallout2.html#gecko

Well, it was a little more dangerous in v1.0 because of a bug that would make some ghouls attack you unprovoked, ruining your chances of finishing quests in Gecko. Jeremy Lowe: "There are three (in my experience) who do this: one of the ghouls in the first shack on the right as you enter the junkyard; a ghoul lurking behind the Harp bar (makes it very tricky to get into the plant); and a ghoul guard in the power plant - he''s the one in the long corridor beside the entrance to the reactor core proper." Tim Weber chips in: "I don''t know about the first two ghouls, but the last one, near the reactor core, will always attack me whenever I contact the Enclave on the computer. Other than that he just leaves me alone. (Unless of course I cause a meltdown, but that''s hardly surprising.)" When I tested it myself the two nameless glowing ones in the reactor building would enter combat, and also the guard in the long corridor if I did the Enclave thing. The bug is caused by incorrect variable assignment, so there''s no telling what will set off any particular ghoul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 11:33, raven91 napisał:

Gdzie w New Reno można kupić lub znaleźć łopatę?


Chyba prościej jest w wrócić do Den/Nory i odszukać łopatę w pomieszczeniu gdzie pojawia się duch tuż obok stoi strażnik bractwa stali z drugiej zaś strony jest facet pokazujący mumię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 15:16, Omenpl napisał:

Czy warto iść w 300% speech postacią non-combat?


Szczególnie taką warto. Grę da się przejść praktycznie bez walki, opierając się na przekonywaniu przeciwnika (nie da się tak ominąć tylko jednego, ale można sobie załatwić inną pomoc w jego sprawie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować