Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Przypadkowo zabilem wrighta zanim dal mi misje z baza sierra (no coz... dalem sie pobawic dzieciom pistoletem i jak wrocilem to wright lezal martwy). Jest jakis inny sposob dostania sie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 21:15, Khraan napisał:

Przypadkowo zabilem wrighta zanim dal mi misje z baza sierra (no coz... dalem sie pobawic
dzieciom pistoletem i jak wrocilem to wright lezal martwy). Jest jakis inny sposob dostania
sie tam?

dzieci powiadasz? spróbuj z nimi pogadać (tymi przed siedzibą) podobno mogą wskazać drogę (chociaż mi to się nie udało, więc niewiem czy napewno tak jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 21:15, Khraan napisał:

Przypadkowo zabilem wrighta zanim dal mi misje z baza sierra (no coz... dalem sie pobawic
dzieciom pistoletem i jak wrocilem to wright lezal martwy). Jest jakis inny sposob dostania
sie tam?


A przypadkiem jak się Salvatore dobrze przysłużysz, nie dają Ci cynka do tej bazy?? Co prawda to prawda, będziesz musiał zostać ich MadeManem, czyli idziesz na wojnę z Bishopem i pajacami Mordino, ale bodajże da się jakoś wycyganić potem od nich namiary na tę bazę

(zaznaczam że news niepotwierdzony w praktyce, zawsze załatwiałem to u wesołej rodzinki Wrightów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 22:11, Dexter McAaron napisał:

A przypadkiem jak się Salvatore dobrze przysłużysz, nie dają Ci cynka do tej bazy?? Co
prawda to prawda, będziesz musiał zostać ich MadeManem, czyli idziesz na wojnę z Bishopem
i pajacami Mordino, ale bodajże da się jakoś wycyganić potem od nich namiary na tę bazę

No niestety... salvatore jakos tak sie zadusil.. bishop mial maly wypadek w pokoju a mordino stracil glowe :) i po powrocie z wesolej rzezi zastalem zamiast wrighta plame krwi :(
no nic, trzeba bedzie odpuscic sobie sierre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 13:54, sodolis napisał:

> Witam
>
> Gdzie moge znales lekarza lub kogos kto moze mnie wyleczyc od dragów niestety zostalem

> ćpunem i save zapisalem przez nie uwage w fallout 2 ...
W każdym większym mieście jest lekarz, San Francisco ( zaraz po wejściu do miasta po
prawej ), w Republice Nowej Kalifornii, w Gecko jest lekarz ale nie wiem czy leczy z
uzależnień, w Redding jest lekarz ( nawet możemy dla niego zrobić qesta związanego z
lekiem na uzależnienie od Jeta, no i oczywiście w Vault City ;-)ja nigdy ćpunem nie byłem,
pewnie sporo ciekawych dialogów przez to straciłem ;-)


Zwykły lekarz sobie nie poradzi.No cuz bede musiał jechac na Jet-cie az nie natrafie przypadkowo na niego.
Jeta uzbieralem juz 50 szutk przydał by sie wlasny interesik i wytwurnia jeta:D...
Wsumie to nawet spoko jest na haju po jecie 13 punktow akcji ,+1 siła i percepcja ,pozazyciu 2 Jetow...tyle ze nieznam jeszcze skotkow koncowych ...ale wiem ze z nektorymi w miescie sobie nie pogadam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 10:54, Taykun napisał:

Zwykły lekarz sobie nie poradzi.No cuz bede musiał jechac na Jet-cie az nie natrafie
przypadkowo na niego.
Jeta uzbieralem juz 50 szutk przydał by sie wlasny interesik i wytwurnia jeta:D...
Wsumie to nawet spoko jest na haju po jecie 13 punktow akcji ,+1 siła i percepcja ,pozazyciu
2 Jetow...tyle ze nieznam jeszcze skotkow koncowych ...ale wiem ze z nektorymi w miescie
sobie nie pogadam:/


Ja Jet brałem przed walką na ringu (jet+przerobione rękawice i każdy leży na dechach ). A jeżeli o uzależnienie chodzi to poszukaj odtrutki na jet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 10:54, Taykun napisał:

Jeta uzbieralem juz 50 szutk przydał by sie wlasny interesik i wytwurnia jeta:D...
Wsumie to nawet spoko jest na haju po jecie 13 punktow akcji ,+1 siła i percepcja ,pozazyciu
2 Jetow...tyle ze nieznam jeszcze skotkow koncowych ...ale wiem ze z nektorymi w miescie
sobie nie pogadam:/

Post misiuna1 przypomniał mi, że chyba w sklepie w San Francisco na Tankowcu, można kupić odtrutkę na Jeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 14:01, sodolis napisał:

Post misiuna1 przypomniał mi, że chyba w sklepie w San Francisco na Tankowcu, można kupić
odtrutkę na Jeta.

w końcu się na coś przydałem :)
A a propos tankowca- mnie tam rozwala misja w której trzeba jednemu gościowi śledzionę odzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 14:01, sodolis napisał:

Post misiuna1 przypomniał mi, że chyba w sklepie w San Francisco na Tankowcu, można kupić
odtrutkę na Jeta.


Dzieki chłopaki jeszcze tam niedotarłem ale bede pamientał o tym,bo na haju po Jet-cieniedostane niektorych misji i nieda sie pogadac z niektorymi osobami juz na takich natrafiłem..narazie bede kontynłowa jazde na Jet-cie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 12:03, Paułak napisał:

Elo pomoże mi ktoś? Nie wiem jak zdobyć kartę wejściową w Navarro.


Jaką kartę wejściową? Nie pamiętam czegoś takiego. Do czego Ci jest potrzebna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 12:11, pkapis napisał:

Jaką kartę wejściową? Nie pamiętam czegoś takiego. Do czego Ci jest potrzebna?


Żeby zdobyć dostęp do komputera nawigacyjnego.

Ps. Mam niebieski moduł pamięciowy ale nie wiem jak go użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Elo pomoże mi ktoś? Nie wiem jak zdobyć kartę wejściową w Navarro.
Nawet niebardzo pamietam gdzie to jest

Dnia 20.08.2008 o 12:26, Paułak napisał:

> Jaką kartę wejściową? Nie pamiętam czegoś takiego. Do czego Ci jest potrzebna?

A jakie masz zadanie podaj wiecej szczegołow to bede wstanie ci bardziej pomoc moze

Dnia 20.08.2008 o 12:26, Paułak napisał:

Żeby zdobyć dostęp do komputera nawigacyjnego.

Z tego co pamietam to bylo kilka zadan z dostaniem sie do komputera nawigacyjnego
>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 12:26, Paułak napisał:

> Jaką kartę wejściową? Nie pamiętam czegoś takiego. Do czego Ci jest potrzebna?

Żeby zdobyć dostęp do komputera nawigacyjnego.


Niestety, tego nie pamiętam. Dawno nie przechodziłem F2 do końca i do tego etapu nie docierałem.

Dnia 20.08.2008 o 12:26, Paułak napisał:

Ps. Mam niebieski moduł pamięciowy ale nie wiem jak go użyć.


W siedzibie bractwa w San Francisco jest komputer, który tych modułów potrzebuje żeby podnieść Ci cechy. Dostęp do niego będziesz miał, jeśli wykonałeś już misję dla BoS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 12:26, Paułak napisał:

> Jaką kartę wejściową? Nie pamiętam czegoś takiego. Do czego Ci jest potrzebna?

Żeby zdobyć dostęp do komputera nawigacyjnego.

Ps. Mam niebieski moduł pamięciowy ale nie wiem jak go użyć.

Ta karta jest w biurze dowódcy bazy, w jednej z szafek ( miałem problem z otwarciem więc wysadziłem dynamitem ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega rozszerzony quest pilnowania brahimów w Klamath w restoration project ? Czemu nie moge przyjąć zadania od Duntonów ? Opcja dialogowa jest, ale kiedy ją wybieram to mówią mi żebym sobie poszedł bo oni mają robotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować