Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2008 o 14:19, Karharot napisał:

> W queście dla rodziny Bishopów mam zabić pana Westina.Wpadłem na pomysł że może
leki
> na serce i strzykawka z trucizną pomogą?

Z lekami na serce daj sobie spokój bo coś mi się wydaje że ostatecznie możliwości kombinowania
z nimi nie dodano do gry. Wystarczy że użyjesz na nim Super-Stimpacka a Westin przeniesie
się w zaświaty.

A wiesz może jak przekonać strażnika żeby mnie wpuścił na ranczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba najpierw pogadać z kimś (o ile dobrze pamiętam to z szeryfem) aby skierował Cię do Westina w celu wykonania pracy. Strażnik wpuści Cię też jeśli masz wystarczająco niską inteligencję (nie wiem jak niską dokładnie - swoją drogą to trochę dziwne że idiocie łatwiej jest przekonać strażnika). Inteligencję możesz obniżyć o 3 punkty uzależniając się od Mentatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie znalezć Rodzinę? Przeszukałem okolice Arefu i wskazane trzy miejsca, ale znalazłem tylko jakieś ghule robiące narkotyki, więc pewnie musiałem coś pominąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 16:12, maciekstaar napisał:

Witam

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie znalezć Rodzinę? Przeszukałem okolice Arefu i wskazane
trzy miejsca, ale znalazłem tylko jakieś ghule robiące narkotyki, więc pewnie musiałem
coś pominąć.


W korytarzu na tyłach mieszkania tych ghuli jest tunel w dół do metra, w którym kryje się Rodzina. Gdzieś obok radioaktywnych beczek, o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 16:19, piecia997 napisał:

W korytarzu na tyłach mieszkania tych ghuli jest tunel w dół do metra, w którym kryje
się Rodzina. Gdzieś obok radioaktywnych beczek, o ile dobrze pamiętam.


Aaaaaa... ja rzeczywiście nie zauważyłem żadnego tunelu.
Dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz przejść zagadkę z panelami. Potem na ostatnich drzwiach używasz Gecka. Będzie małe bum, może skrobnie Ci trochę życia, ale droga wolna.

Kombinacja to: 2(tu się znajdziesz jak wejdziesz do lokacji) 3 (na prawo od panela) 1( na lewo od panela numer 2) 4 (niżej. Tutaj będziesz mógł obrabować obie komnaty z zasobów i rozwalić trochę nieuzbrojonych ludków) 7( panel niżej od 4) 8( panel środkowy/po prawej stronie od 7) 9(ostatni panel. Po prawej od 8). Drzwi się otwierają i dalej napisałem.

Co do cyferek, to pierwszy rząd 1-3 numerki, drugi to 4-6 i trzeci to 7-9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 to jest Fallout 3. Jest to całkiem dobra gra która z pewnością nie jest kontynuacją Obliviona.
Jeśli liczyłeś na to że F3 będzie grą opartą na lekko poprawionym silniku F2 z nową fabułą to przykro mi ale takiej gry się nie doczekasz bo poza fanami nikt za taki projekt się nie zabierze (a projekty fanowskie niestety rzadko zostają doprowadzone do końca).
Jeśli natomiast Twój poprzedni post miał być swego rodzaju manifestacją tego że nie uznajesz F3 za prawowitego Fallouta to nie powinieneś go pisać w formie pytania bo odpowiedzi jakie otrzymałeś były jedynymi logicznymi jakie można było udzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 13:47, Karharot napisał:

Fallout 3 to jest Fallout 3. Jest to całkiem dobra gra która z pewnością nie jest kontynuacją
Obliviona.

Fallout 3 to syf pod nazwą fallouta, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, mam problem z optymalizacja reaktora w Gecko... naprawilem go... McLure zabral mi holodysk z danymi o reaktorze... rozmawialem z nim przed naprawa (dostalem go od Gordona)... McLure mowi mi zebym skontaktowal sie z ktoryms z technikow w Gecko o on nie ma zielonego pojecia o tych sprawach... Lenny nie ma mi nic do powiedzienia, a Gordon mowi zebym nie powiadamial Kryptopolis bo reaktor nie pracyje stabilnie... wtf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 14:03, mota napisał:

wtf...


Nie wiem czy dobrze kojarzę moment o którym piszesz, ale - jeśli owszem - to musisz wybrać się do elektrowni i tam reaktor stabilizuje się na kilka sposobów: a) Lenny''ego można przekonać by on go sam naprawił, ale trzeba mieć gadane; jeśli nie ma Ci nic do powiedzenia, to być może już go zniechęciłeś i ta szansa Ci przepadła; b) CHYBA można przekonać technika (tego świecącego ghula w pokoju kontrolnym przy samym reaktorze), aby Ci dopomógł za jakieś ...errr... korzyści materialne; ale nie jestem pewien; c) możesz - nałykawszy się wcześniej tablet i zostawiwszy drużynę - wleźć sam do reaktora i ustawić go ręcznie; w ten sam sposób możesz go też zepsuć, jeśli chcesz być ostatnim sk******nem i przysłużyć się temu babiszonowi z VaultCity; d) jeśli masz niezłe statystyki naukowe, możesz zdalnie, z pokoju kontrolnego, sterować robotem naprawczym by wykonał całą robotę za Ciebie; wiąże się z tym dość prosta zagadka logiczna, nie powinieneś mieć problemów; na ile pamiętam, to rozwiązanie jest najwyżej punktowane w EXPach.

P.S. Z tego bodajże komputera można także odbyć bardzo ciekawą rozmowę z pewnym daaleekiim miejscem ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 14:24, Dexter McAaron napisał:

Nie wiem czy dobrze kojarzę moment o którym piszesz, ale - jeśli owszem - to musisz wybrać
się do elektrowni i tam reaktor stabilizuje się na kilka sposobów: [cut]


Piszesz o naprawie, a mi chodzi o optymalizacje... po naprawie... wczesniej (o ile mnie pamiec nie myli) zanosilem holodysk ktory dostalem od Gorge''a do McLure''a... a on kierowal mnie na 3 poziom VC do kompa zebym zgral sobie informacje o optymalizacji elektrowni... nastepnie szedlem do Gecko i uzywalem holo na kompie przy reaktorze i wszystko gralo, a teraz nie moge bo McLure zabral mi holo i mowi ze nie zna sie na tym, zebym poszukal technika w Gecko ktory wie cos o optymalizacji... nie wiem czy nie zamotalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 15:02, MagikT napisał:

Żeby zoptymalizować musisz holodysk wsadzić do kompa reaktora, tego obok świecącego ghula.


Problem w tym ze nie mam tego holodysku (zabral go McLure w VC)... jak mialem (poprzedni save) to McLure nie chcial poddac go aktualizacji... a taki jest do niczego nie zdatny... wciaz gledzi zebym odnalazl technika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest tak: idziesz z dyskiem na 3lvl krypty w kryptopolis, tam masz opcję zaktualizowania dysku w kompie głównym tej krypty, są nad nim napisy, potem idziesz z dyskiem do reaktora i wkładasz go do kompa. Jak zabrał ci dysk to musisz wczytać, albo może ma go w ekwipunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 14:57, mota napisał:

nie wiem czy nie zamotalem :)


Ojjj przepraszam, to ja zamotałem. ;) Deczko rozminąłem się moją odpowiedzią z Twoim pytaniem.

Pomyślalem trochę i chyba wiem w czym problem - robi się dokładnie tak jak mówisz, z tym że dwa holodyski zlały Ci się w jeden ;) Już tłumaczę: Gordon z Gecko vel Michael Douglas (jeśli oglądałeś Wall Street to easter egg staje się czytelny :) daje Ci owszem holo, ale on jest na temat potencjalnej współpracy między VC a Gecko. Dysk optymalizacyjny dostajesz zaś od Festusa, który szlaja się gdzieś po elektrowni. O nim mówi McClure. Słowem, biegnij once more time do ghouli ^^'' i chyba powinno być w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować