Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2009 o 14:29, zerohunter napisał:

A co on daje?


Kilka nowych lokacji - min. Obóz Łowców Niewolników - misja ratowania siostry Sulika, jakieś pole radioaktywne i... katedrę? (to cuś na północ od VC :P)

No i Cassidy jest Talking Headem, zawsze mi tego brakowało w F2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W "Trzynastym Schronie" natrafiłem na informację o tym torbie którą podobno można znaleźć w legowisku szczura (tego od zegarka) , w Modoc.
Pytanie: znalazł ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dostanę najlepszy eq?

Już zniszczyli Arroyo, jako że nigdy nie udało mi się na czas dotrzeć, czyli mijały 4 sny, to teraz miałem 1,2 i odrazu 4, czyli nie zobaczymy nigdy uratowanej wioski?

Acha, i gdzie znajdę Cassidiego?

I czy się do mnie przyłączy?Wdzierałem się siłą do krypty, i trochę trupów padło.

I wie ktoś jak usunąć moda, który zwiększa ilość losowych zdarzeń?
Zainstalowany z tym Restoration.

I co do tej broni, ten koleś z Nowego Reno nie dostarczy mi już, więc jakieś sugestie?

I muszę szybko zniszczyć Enklawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 19:08, zerohunter napisał:

Gdzie dostanę najlepszy eq?


W enklawie.

Dnia 09.05.2009 o 19:08, zerohunter napisał:

Już zniszczyli Arroyo, jako że nigdy nie udało mi się na czas dotrzeć, czyli mijały 4
sny, to teraz miałem 1,2 i odrazu 4, czyli nie zobaczymy nigdy uratowanej wioski?


Wioski nie da się uratować.

Dnia 09.05.2009 o 19:08, zerohunter napisał:

Acha, i gdzie znajdę Cassidiego?


W barze na przedmieściach kryptopolis.

Dnia 09.05.2009 o 19:08, zerohunter napisał:

I muszę szybko zniszczyć Enklawę?


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a istnieje taki koleś, co ma dużo kasy, żebym mógł mu sprzedać towar?

I czy sam mam rozwalić enklawę?

I czy mogę dołączyć do BS?

Byłem już w tej bazie w RNK, ale mnie zostawili z niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 20:52, zerohunter napisał:

Hmm, a istnieje taki koleś, co ma dużo kasy, żebym mógł mu sprzedać towar?

W San Francisco są całkiem bogaci kupcy

Dnia 09.05.2009 o 20:52, zerohunter napisał:

I czy sam mam rozwalić enklawę?

Z tego co pamiętam to tak

Dnia 09.05.2009 o 20:52, zerohunter napisał:

I czy mogę dołączyć do BS?

Nie

Dnia 09.05.2009 o 20:52, zerohunter napisał:

Byłem już w tej bazie w RNK, ale mnie zostawili z niczym.

Tam chyba nie da się nic zrobić, idź do San Francisco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dołączyć do bractwa stali, biegnij do San Francsico i udaj się do tamtejszej placówki. Towar, najlepiej sprzedać w San Francisco, od enklawy zdobądź karabin Gaussa i Pancerz Wspomagany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby do bractwa cie przyjęli musisz najpierw im przenieść plany Vertibirda z bazy enklawy na północ od Frisco, idż cały czas wzdłuż wybrzeża, trafisz. Metody jak zwykle dwie, gadka + steal lub rozpiżenie wszystkich obrońców :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o 3, najprostszej metodzie. Czyli idziemy sami i zabijamy tylko tego co przed wejściem

Spoiler

(co nam wkręca że to nie narravo)

, a potem już na dole starczy podać się za nowego rekruta. Tam skierują cię do magazynu po pancerz, a że takowy obejmuje hełm to można łazić swobodnie po całej bazie (wszyscy wyglądają tak samo, więc nikt nie wie czy ten co go mija to tutejszy czy obcy).
Wybić ją naturalnie swoją drogą warto, dla sprzętu (ale najpierw tam połazić, pogadać, kilka questów się trafi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, za mało zabawy i zachodu, to Fallout ;P Im więcej trzeba zrobić tym lepiej. Ja najpierw zawsze kradłem plany, później dopakowany wracałem zrobić z Enklawa porządek. Nie będą mi tu znowu psuć cywilizacji :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 22:02, igor8472 napisał:

Eee tam, za mało zabawy i zachodu, to Fallout ;P

właśnie dlatego że to fallout robię tak na samym początku gry ;) tzn bazę wybijam naturalnie potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W magazynie u góry po prawej w jednej z szafek są blueprinty Vertibirda (niebieski rulon). Wystarczy odnieść z powrotem do Frisco żołnierzowi BoS, przedtem jeszcze dając inżynierowi skośnookich w bazie gdzie wejście jest po prawej stronie ekranu, nad sklepem. Później musisz naprawić i zatankować tankowiec z portu. Cześci są w Navarro i Krypcie 13. Paliwo transferujesz kiedy zdobędzie dostęp do głównego komputera w bazie Shi lub dla jednego z NPC na tankowców wykonasz quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Możecie wkręcić chrisowi\sierżantowi, że jesteście rekrutem, albo wejść studzienką\tunelem. Oczywiście, jest 3. opcja - rozwalenie wszystkiego co się rusza, ale osobiście jej nie polecam. Co do klucza, to możesz wkręcić dowódcy że jesteś sprzątaczem i go zwinąć, albo powiedzieć, że przybyłeś z rozkazami od bazy.




Jakiego głównego? Wystarczy włamać się do któregokolwiek. A plany i tak można dać scjentologom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować