Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2009 o 10:23, igor8472 napisał:

Marcus - Turbo Plasma Rifle

Z Marcusem jest związany drobny błąd. Otóż chcąc mu dać najsilniejszą broń energetyczną, gra uważa Turbo Plasma Rifle (bez "Turbo" zresztą też) za broń lepszą niż Pulse Rifle, co jest nieprawdą (statystyki nie kłamią, podobnie jak ilość spalonych na proszek trupów). Chcąc mu dać do ręki Pulse Rifle, trzeba się pozbyć Plasma Rifle z ekwipunku Marcusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi coś Pulse Rifle nie pasowała za bardzo ale w sumie Marcus lepiej se z nią trochę radzi. Trochę xle napisaem bo chodziło mi raczej o naszego hero. Przy tych samych statsach dużo częściej się pudowało jak z Plasma Rifle ulepszonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wytrzasnąć kartę dostępową do tankowca? Myślałem, że ta od doktorka się nada, ale niestety byłem w błędzie. I dalej - jakich części potrzeba do naprawienia komputera nawigacyjnego? Kapitan powiedział, że znajdę je w Krypcie, ale te co miałem oddałem bodaj Tandi w RNK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 19:39, JayL napisał:

Skąd wytrzasnąć kartę dostępową do tankowca? Myślałem, że ta od doktorka się nada, ale
niestety byłem w błędzie. I dalej - jakich części potrzeba do naprawienia komputera nawigacyjnego?
Kapitan powiedział, że znajdę je w Krypcie, ale te co miałem oddałem bodaj Tandi w RNK.


O ile pamiętam to kartę nawigacyjną chyba się znajdowało w Klamath w ciele członka Enklawy przy zniszczonym latawcu, ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 19:43, Master_Miller napisał:

O ile pamiętam to kartę nawigacyjną chyba się znajdowało w Klamath w ciele członka Enklawy
przy zniszczonym latawcu, ale nie jestem pewien.

Niestety to nie ta. W poradniku pisze o karcie w szafce u dowódcy w podziemiach Navarro, jednak nie mogę się do niej dostać. Drogą pokojową mogę wejść tylko jako sprzątacz, a rozwalając wszystkich mam za małe umiejętności na szafkę (bodaj 6x%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kartę znajdziesz w kwaterze dowódcy Navarro (pogadaj z członkiem Bractwa Stali w San Francisco aby dotrzeć do bazy) zaś części są w magazynie na trzecim piętrze Krytpy 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użyj kradzieży kieszonkowej aby typkowi ze stacji benzynowej podrzucić do kieszeni dynamit z uzbrojonym timerem a potem użyj sekretnego wejścia w jego chatce aby dostać się bezpośrednio do podziemi bazy. W magazynie (pokój z całą masą szafek) znajdziesz drugi najlepszy pancerz w grze i sporo broni, z pomocą tego sprzętu nie powinieneś mieć aż takich problemów ze skasowaniem dowódcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 20:05, JayL napisał:

rozwalając wszystkich mam za małe umiejętności na szafkę (bodaj 6x%).


Dynamitem postaraj sie szafke rozwalic :-) Powinno sie udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 20:10, Karharot napisał:

Użyj kradzieży kieszonkowej aby typkowi ze stacji benzynowej podrzucić do kieszeni dynamit
z uzbrojonym timerem a potem użyj sekretnego wejścia w jego chatce aby dostać się bezpośrednio
do podziemi bazy. W magazynie (pokój z całą masą szafek) znajdziesz drugi najlepszy pancerz
w grze i sporo broni, z pomocą tego sprzętu nie powinieneś mieć aż takich problemów ze
skasowaniem dowódcy.

Nie mam najmniejszych problemów z jego skasowaniem. :P Chris też dawno zabity i właśnie tym wejściem się tam dostaję, latam też w tym właśnie pancerzu. Tylko po zabiciu koleś nie ma klucza do szafki, a ja mam za małe umiejętności, by ją otworzyć. Ale że nie pomyślałem, żeby go okraść, ehh... Na wszelki wypadek wezmę też dynamit, jak radzi argoth, może szafkę rozwalę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 17:00, JayL napisał:

Nie mam najmniejszych problemów z jego skasowaniem. :P Chris też dawno zabity i właśnie
tym wejściem się tam dostaję, latam też w tym właśnie pancerzu. Tylko po zabiciu koleś
nie ma klucza do szafki, a ja mam za małe umiejętności, by ją otworzyć. Ale że nie pomyślałem,
żeby go okraść, ehh... Na wszelki wypadek wezmę też dynamit, jak radzi argoth,
może szafkę rozwalę. :P


Otwórz szafkę łomem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 19:44, kerkas napisał:

Otwórz szafkę łomem.

Udało się dynamitem. :P Ale znów mam problem:

Spoiler

jak wyłączyć reaktor na platformie wiertniczej?

Poza tym coś mi tu nie pasuje, bo we wcześniej wymienionym miejscu zabieram Bozarem (broń ciężka 165% około) raptem po kilka PW, w porywach do kilkunastu, a wcześniej kosiłem nawet jednym strzałem...

Aha, tego kolesia nie idzie mi przekonać - niby co enty raz już mówi, że to zrobi, ale jak mówię, że jeśli tego nie zrobi to go zabiję [prócz tego mam tylko opcję wycofania się], znów odmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Reaktor najprościej załatwić dynamitem, podłóż go tuż obok a później wracaj na tankowiec.



Spoiler

Chodzi ci o naukowca w sprawie wypuszczenia gazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Co do reaktora to jak zwykle niezawodne są materiały wybuchowe, tym razem koło komputerów sterujących systemem chłodniczym, powinny być niedaleko rzeczowego reaktora

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 20:23, igor8472 napisał:

Spoiler

Chodzi ci o naukowca w sprawie wypuszczenia gazu?


Nie,

Spoiler

o tego, który może wyłączyć reaktor.



S1G
Niestety, przeszukałem wszystkie szafki i nie ma. Muszę się wrócić do towarzyszy, powinni mieć. Ehhh, i znów będę musiał rozwiązywać zagadkę z drzwiami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 20:50, igor8472 napisał:

Dynamitu więcej powinno być jak dobrze pamiętam

a/ w barakach
b/ na poziomie gdzie kombinowałeś z drzwiami i znalazłeś GECKa

Wróciłem się do towarzyszy. I gra skończona. ;)

Spoiler

Ostatni boss ogólnie był łatwy, szczególnie z pomocą wieżyczek. BTW pogadałem z Tullym - uwielbiam gry, gdzie tak bezpośrednio czasem widać, że to gra. :) "JEZDEŚ BOHATEREM! Niewielu ludzi w dzisiejszych czasach kończy gry..." ^^ A i napisy standardowo z fajnym zakończeniem.

Ehh, Fallouta nie da się nie lubić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie dziala mi w F2 cecha/talent : kujon, po wybraniu go moje statystyki sie nie zmieniaja, wlaczylem dla porownania F1 i tam wszystko dziala ok. Zalozylem patch 1_05 ale nic to nie zmienilo. Jakies pomysly? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Mozna nawet po advanced power armor, tyle że możę być trochę problemów z strażnikiem przed stacją. Niemniej jednak przy próbie otwarcia dzwi takowy zawsze wraca na swoje miejsce i "zapomina o walce" wiec stojąc tam i używając broni dystansowej (np granatów ;) da się go pokonać bez większych trudności.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam... taki problemik, w nowym reno, po wzieciu zadania na zabicie Salvatore, wykonalem wpierw wszystkie questy dla Salvatore, a pozniej go usmiercilem, niestety po powrocie do Jesusa, ten Twierdzi ze Salvatore zyje i nie moge zakonczyc zadania Oo. ktos wie wczym tkwi problem? juz tak zostanie zbugowane?

ps. a np dzieciaki Wrightow zaczely sie bawic w zabijanie Salvatore... wiec miasto juz wie, a jakos jedna rodzina mafijna nijak nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować