Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Któraś wersja (tylko nie pamiętam która - US czy UK) F2 jest "bezdzietna" (charakteryzuje się tym, że, niespodzianka, nigdzie w grze nie ma dzieci), gdzieś na NMA powinien być na to patch, radzę poszukać. A klucz można zdobyć na wiele różnych sposobów, czasami może się pojawiać u sprzedawców, w F2 nie ma tak, że jest "jedyna słuszna droga" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 18:55, Blackhand napisał:

Któraś wersja (tylko nie pamiętam która - US czy UK) F2 jest "bezdzietna" (charakteryzuje się tym, że, niespodzianka, nigdzie w grze nie ma dzieci),

Żeby sprecyzować - w tamtej ocenzurowanej wersji dzieci są tyle że wykasowano ich animacje co sprawiło że stały się niewidzialne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 19:17, Karharot napisał:

Żeby sprecyzować - w tamtej ocenzurowanej wersji dzieci są tyle że wykasowano ich animacje
co sprawiło że stały się niewidzialne ;)

Słyszałem o tym, że w US nie ma dzieci, ale żeby tak postąpić? Mam rozumieć że w drzwiach budynków w Den gracz jest okradany przez powietrze? Aaale bajer :D

Całe szczęście że mam europejskiego Fallouta. Tutaj z dziećmi nie ma żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 20:31, Hellmut napisał:

Słyszałem o tym, że w US nie ma dzieci, ale żeby tak postąpić? Mam rozumieć że w drzwiach budynków w Den gracz jest okradany przez powietrze? Aaale bajer :D

Yup. W ten właśnie sposób gracze wykryli że bachory nie zniknęły tylko dalej oczyszczają im kieszenie :/ Choć trick z podpuszczeniem ich aby podwędziły uzbrojony materiał wybuchowy chyba wciąż działa ;P

Dnia 12.01.2012 o 20:31, Hellmut napisał:

Całe szczęście że mam europejskiego Fallouta. Tutaj z dziećmi nie ma żadnego problemu.

Ani z wariatami którzy przez nadmiar wolnego czasu cenzurują gry na sposoby na które nikt normalny by nie wpadł. Jest to jedna z tych okazji przy których można się cieszyć że mieszka się w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieci z Den bardzo łatwo się pozbyć, wykonując questa z moda Fallout Restoration Project. Tam Killap przywrócił kolejną dzielnicę Nory, gdzie można dostać questa z budową sierocińca (i po ukończeniu questa, wszystkie dzieciaki z Nory przenoszą się do sierocińca).

Den=Nora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem, mianowicie po "odwiedzeniu" pani bishop znikł mi vic, niestety nie mam sejwa sprzed tego zdarzenie więc grałem dalej, teraz jestem w RNK i chcą mnie rozstrzelać za każdym razem :D
Jeśli wie ktoś jak sie go pozbyć to dzięki ;)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W RNK policja strzela za każdym razem kiedy ty albo Twoja drużyna ma broń na wierzchu.
Każ schować broń swoim kompanom jeśli to nie pomoże musisz zacząć grę od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 01:10, kerkas napisał:

/.../

W RNK policja strzela za każdym razem kiedy ty albo Twoja drużyna ma broń na wierzchu.
Każ schować broń swoim kompanom jeśli to nie pomoże musisz zacząć grę od początku.


Ja mam schowaną broń, ale Vic''a ze mną nie ma (nie widać go nie bierze udziału w walce ale i tak oni go wykrywają, to samo Metzer, próbowałem go mu sprzedać ale go nie chciał ;/)
Chyba źle zrozumiałeś, chce go sprzedać zwolnić żeby go kosmici porwali czy cokolwiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Spróbuj spotkań losowych koło New Reno aczkolwiek skoro Mezger go nie widział to i wrogowie raczej go nie zobaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 01:44, kerkas napisał:

/.../

Spróbuj spotkań losowych koło New Reno aczkolwiek skoro Mezger go nie widział to i wrogowie
raczej go nie zobaczą.


Wiem że jest późno więc albo ja pisze mało składnie albo ty masz trudności z zrozumieniem kwestii
"nie widać go nie bierze udziału w walce ale i tak oni go wykrywają, to samo Metzer, próbowałem go mu sprzedać ale go nie chciał"- chciałem napisać że Metzer go widział (czytał ,wyczuwał?) tylko że jest na niego wkurzony (a raczej był) i nie kupi go bo go nie lubi, a losowi zbóje szczelają tylko do mnie

Nie ma gdzieś jeszcze handlarzy niewolników żeby im go sprzedać? oprócz RNK tam już próbowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W takim razie pozostaje tylko zacząć grę od początku.
Aha rada na przyszłość staraj się rozwiązywać zadania w grze bez udziału drużyny przynajmniej te nie siłowe zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za to inny problem. Jestem typem chomika. Zbieram prawie wszystko co mi wpadnie w ręce (amunicja i broń palna każdego rodzaju, noże i inne szmery brajery sobie odpuściłem) i nie wiem gdzie mam to składować. Jestem teraz w Krypcie 15 i loot jest ogromny a mój udźwig mały. Mam ze Sobą Sulika, ale to też raczej mało. Szukam miejsca gdzie mogę wszystko składować, ale ładnie opylić. Ten karzeł w RNK niestety już nic ciekawego nie ma i nie chce nowych towarów sprowadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.fallout3.net/

Spoiler

KRĄŻOWNIK SZOS (Highwayman)

Jak zdobyć samochód
Jak zatankować
Gdzie upgradge-ować samochód
Bagażnik
Samochodowe bugi
Ciekawostki

Poruszanie się po Pustkowiach w Falloucie 2 jest bardzo trudne ze względu na dużą ilość napotykanych random encounterów i bardzo niewielką prędkość naszego bohatera. W Falloucie 1 bohater chodził szybko i rzadko kiedy spotykał coś na swojej drodze, w F2 jest inaczej. Twórcy gry na szczęście pomyśleli o graczach i przekazali im pradziwy skarb - samochód. Dzięki niemu można poruszać się znacznie szybciej i spotykać znacznie mniej stworzeń :o). Ponadto ma bardzo pojemny bagażnik, dzięki któremu udźwig naszego bohatera nie jest aż tak ważny. Samochód zużywałby wprawdzie mnóstwo energii gdyby nie to, że można mu zrobić kilka "upgradge-ów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Najśmieszniejsze jest to, że ghul, który chciał mi dać części do samochodu potrzebuje super narzędzi a jak już wcześniej pisałem nie mogę zdobyć klucza, chyba trzeba się posilić kradzieżą. Ogólnie to mogę jeszcze Vica wziąć, ale go nie lubię po tym jak zamiast do wilka strzelił do bramina w trakcie misji i go zabił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 07:06, kerkas napisał:

/.../

W takim razie pozostaje tylko zacząć grę od początku.
Aha rada na przyszłość staraj się rozwiązywać zadania w grze bez udziału drużyny przynajmniej
te nie siłowe zadania.


Spróbuje jeszcze go napromieniować gdzieś a jak sie nie uda to od nowa zaczne ;/
Ale tym razem po wzięciu tych imbecyli zostawie ich w norze póki nie dostane się do RNK
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 13:31, Fimbulvinter napisał:

Ha! Najśmieszniejsze jest to, że ghul, który chciał mi dać części do samochodu potrzebuje
super narzędzi a jak już wcześniej pisałem nie mogę zdobyć klucza, chyba trzeba się posilić
kradzieżą. Ogólnie to mogę jeszcze Vica wziąć, ale go nie lubię po tym jak zamiast do
wilka strzelił do bramina w trakcie misji i go zabił.


Zrobiłeś zadanie z lalką? Następnie musisz załatwić narzędzia dla córki vac''a (jak ja go nie lubie) odczekać z 2 dni przyjść do niej z powrotem i da ci za darmo super zestaw bo przysłali jej 5 na drugi dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 13:31, Fimbulvinter napisał:

Ha! Najśmieszniejsze jest to, że ghul, który chciał mi dać części do samochodu potrzebuje
super narzędzi a jak już wcześniej pisałem nie mogę zdobyć klucza, chyba trzeba się posilić
kradzieżą. Ogólnie to mogę jeszcze Vica wziąć, ale go nie lubię po tym jak zamiast do
wilka strzelił do bramina w trakcie misji i go zabił.


Jeśli masz dostęp do RNK do spróbuj dostać się do San Francisco, które jest na zachód od niego. Tam jest wszystko. Chyba też w sąsiadującej z nią bazą też jest ale ręki nie dam sobie za to uciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować