Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2014 o 15:16, Omenpl napisał:

Czy warto iść w 300% speech postacią non-combat?


Ja się z kolegą powyżej nie zgodzę. Uciułanie 300% speecha podczas głównej części gry byłoby bardzo, bardzo ciężkie bo koszt kolejnych procentów rośnie i rośnie. Grając postacią "gadającą" zazwyczaj dobijałem do stuparudziesięciu procent i to z tego co pamiętam wystarczało do przekonania wszystkich do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh wiecie co, po kilkunastu latach i po niedawnym ograniu trójki (beznadziejnej) i Nowego Vegas (całkiem fajnego) postanowiłem przypomnieć sobie oldschoolowe fallouty i te nowe ( a w szczególności trójka) nie mają nawet startu do dwóch pierwszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 23:02, Tajemnic napisał:

Ja się z kolegą powyżej nie zgodzę. Uciułanie 300% speecha podczas głównej części gry
byłoby bardzo, bardzo ciężkie bo koszt kolejnych procentów rośnie i rośnie.


I tak i nie.

Spoiler

Powyżej 100% koszt kolejnych procentów rośnie zgadza się ale i na to jest sposób.
Retoryka nie może być tag skill.
Rozwijamy retorykę do 100% następnie przy awansie na kolejny poziom zażywamy parę razy Mentats + 2 IN, + 2 PE, + 1 CH, potem tymczasowo - 2 IN, - 2 PE, - 1 CH i czekamy.
Podnosimy inteligencję łykając znów Mentats ale poziom charyzmy spadł i mamy retorykę poniżej 100% ładujemy punkty w retorykę. Po kliku takich sesjach w zależności od poziomu INT i Charyzmy mamy około 120 -130% w retoryce.
Później bierzemy perki negocjator i mówca dociągamy retorykę do 160%.
Potem musimy się pomęczyć i dociągnąć punktami retorykę do 180% następnie tag skill i retoryka jest na poziomie 250%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować