Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2006 o 15:13, AgayKhan napisał:

Test na obywatela można zdać, serio. Trza mieć wysoką inteligencję i wysoki ( ale nie za wysoki)
skill nauka


Z tego co wiem trzeba miec percepcje, inteligencje i szczescie przynajmniej na poziomie 9 i nie mozna miec 6-ego palca u nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 17:51, AgayKhan napisał:

Podobnie ze mną. Choć ma niestety wady: za krótka, za szybko się kończy. Ciekawe, iż inne cRPG-i
do dziś w pewnych elementach nawet nie dorastają FAlloutowi do pięt ( czy grasz debilem czy
geniuszem, afekt jest zawsze ten sam, a w FAlloucie? NIe, pograj kimś z 2 punktami Inteligencji
to od razu będziesz wiedział o co chodzi).


Arcanum gra debilem też dostarcza niezłych wrażeń, szczególnie czytanie własnego dziennika :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 17:59, Lamb3rt napisał:

czy można w tej grze przeglądać holodyski? Jak tak, to gdzie?

Niestety to gra z 1997 roku. Holodyski tylko teks, nie ma obrazu. W pidboyu ( jacie kręce, chyba nazwę pokręciłem)

Dnia 22.04.2006 o 17:59, Lamb3rt napisał:

Jestem pod koniec gry. Wioska
została napadnięta. co dalej?

Trza odszukać mieszkańców. Poszukaj Navarro. Albo idź do San FRancisco, tam Ci podpowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 16:38, Lamb3rt napisał:

Czy można normalnie zabic UMC-9? Bo cała baza rzuca się wtedy na mnie, a gdy wszystkich załatwię
to włączają sie osłony przy wejściu ;(

Supersimpakami. Ładujesz ile się da ( z 10 wystarczy) a gość po paru minitach pada martwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 11:25, DragonLord napisał:

Arcanum gra debilem też dostarcza niezłych wrażeń, szczególnie czytanie własnego dziennika
:D.


Bo Arcanum to byl taki Fallout w swiecie fantasy (a wlasciwie w realiach steampunk). Troika zatrudniala wiele osob, ktore wczesniej robily Fallouta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 17:59, Lamb3rt napisał:

czy można w tej grze przeglądać holodyski?


Na ekranie plecaka przytrzymaj prawym na holodysku i wybierz "uzywanie". Zawartosc holodysku wgra sie do Pip-boya i bedziesz mogl ja przeczytac.

Dnia 22.04.2006 o 17:59, Lamb3rt napisał:

Jak tak, to gdzie? Jestem pod koniec gry. Wioska
została napadnięta. co dalej?


Do San Fransisco zmierzaj. Musisz dostac sie do Enklawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 16:38, Lamb3rt napisał:

Czy można normalnie zabic UMC-9? Bo cała baza rzuca się wtedy na mnie, a gdy wszystkich załatwię
to włączają sie osłony przy wejściu ;(


Zabij Superstimpakami, tak jak pisze AgayKhan. A dokladniej - jesli masz Awareness to sprawdz ile ma punktow zycia UMC-9, podziel to przez 9 zaokraglajac w gore i tylu wlasnie uzyj SStimpakow na nim. Potem poczekaj 10 minut et voila. Jest martwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 17:30, Hegemon napisał:

> Czy można normalnie zabic UMC-9? Bo cała baza rzuca się wtedy na mnie, a gdy wszystkich
załatwię
> to włączają sie osłony przy wejściu ;(

Zabij Superstimpakami, tak jak pisze AgayKhan. A dokladniej - jesli masz Awareness to sprawdz
ile ma punktow zycia UMC-9, podziel to przez 9 zaokraglajac w gore i tylu wlasnie uzyj SStimpakow
na nim. Potem poczekaj 10 minut et voila. Jest martwy.


Już mi się udało! Cudem ( bez oszustw!) wybilem wszystkich Centrologów!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa razy (narazie :] ) grałem w F2 i za kazdym razem dochodziłem do tego samego miejsca. Walka z Frankiem Horriganem... Podobno trzeba w tym komputerze na sali gdzie sie walczy z Bossem przełączyć wiezyczki aby atakowały Franka, ale moj problem polega na tym, że za każdym razem komputer nie chce sie nawet włączyć. W okienku z informacjani wyswietla sie tylko napis, że "na pulpicie widze jakieś kolorowe kropeczki" czy coś takiego. Aha. Mam karte prezydencką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te kolorki dalej mi się psują :( Może to wina karty graficznej ( Radeon X800 PRO ) ? Chciałbym sobie w to pograć, ale nieodpowiednie kolory psują cały klimat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkleje ten sam post co napisałem w podobnym temacie o Falloucie, bo nie chce mi sie pisać, odpowiedźcie pls:

"Siema wam ja mam takie jedno pytanko odnośnie Fallout''a 2. Otóż czy zdarzyło sie wam po przekroczonym/przegranym czasie w grze (rok/lata), nie wiem dokładnie ale sporo z 10 czy więcej że sprzedawcy we wszystkich sklepach, we wszystkich miastach przestają mieć dopływy towaru ?? Czy to jest normalne ? Czy jakiś błąd czy niedopracowanie gry jednak, bo pamiętam że zawsze po dłuższym czasie tak mi sie działo :>"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 18:32, Igor FCBayern napisał:

Ja dwa razy (narazie :] ) grałem w F2 i za kazdym razem dochodziłem do tego samego miejsca.
Walka z Frankiem Horriganem... Podobno trzeba w tym komputerze na sali gdzie sie walczy z
Bossem przełączyć wiezyczki aby atakowały Franka, ale moj problem polega na tym, że za każdym
razem komputer nie chce sie nawet włączyć. W okienku z informacjani wyswietla sie tylko napis,
że "na pulpicie widze jakieś kolorowe kropeczki" czy coś takiego. Aha. Mam karte prezydencką...


Musisz miec odpowiednio wysoka umiejetnosc science bodajze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 19:07, Green Phoenix napisał:

Wkleje ten sam post co napisałem w podobnym temacie o Falloucie, bo nie chce mi sie pisać,
odpowiedźcie pls:


Chyba jakis bug. Gra konczy sie w kazdym razie w roku 2254 (czyli po 13 latach). Nie wiem jak moglo Ci sie chciec grac az 10 w kazdym razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 19:52, Hegemon napisał:

> Wkleje ten sam post co napisałem w podobnym temacie o Falloucie, bo nie chce mi sie pisać,

> odpowiedźcie pls:

Chyba jakis bug. Gra konczy sie w kazdym razie w roku 2254 (czyli po 13 latach). Nie wiem jak
moglo Ci sie chciec grac az 10 w kazdym razie :)


I co sie dzieje jak minie owe 13 lat, a my na ten przyklad jeszcze nie skonczylismy grac?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 19:07, Green Phoenix napisał:

"Siema wam ja mam takie jedno pytanko odnośnie Fallout''a 2. Otóż czy zdarzyło sie wam po przekroczonym/przegranym
czasie w grze (rok/lata), nie wiem dokładnie ale sporo z 10 czy więcej że sprzedawcy we wszystkich
sklepach, we wszystkich miastach przestają mieć dopływy towaru ?? Czy to jest normalne ? Czy
jakiś błąd czy niedopracowanie gry jednak, bo pamiętam że zawsze po dłuższym czasie tak mi
sie działo :>"


no to chyba może tak byc zaplanowane - skoro Ty sie ociągasz z wykonaniem questu to cały pozostały świat schodzi na psy...towar jest w koncu jedynie brany z wykopalisk i znalezisk ;-) bo fabryk brak..nawet kopalnie padły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować