Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2006 o 13:13, Tajemnic napisał:

Mógłby ktoś rzucić linkiem (do tego filmu)? Nie mogę go nigdzie znaleźć...

Witaj! ;) Znów się spotykamy :) Znalazłem coś takiego: http://video.google.pl/videoplay?docid=3091402730960591012&q=fallout+2
Koleś przechodzi Fallouta 2 coprawda nie w 8, ale w 19 minut lecz to równiez wygląda widowiskowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to zrobił szybciej ale...Wolę się rokoszować grą jak najdłóżej;))) Nie chcę przejść w 5 min. a potem odłożyć grę na półke;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 15:58, Cezar14 napisał:

Ja bym to zrobił szybciej ale...Wolę się rokoszować grą jak najdłóżej;))) Nie chcę przejść
w 5 min. a potem odłożyć grę na półke;)))

Zwłaszcza jeśli ta gra to Fallout! W nią po prostu trzeba grać przez conajmniej kilkanaście godzin żeby docenić jej klimat i wielkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 14:47, Cezar14 napisał:

Co myślicie o broni ,,BOZAR"


Wizytówka dwójki, "wyczyściłem" nią całą kryptę 15 :) Na dodatek, amunicja jest bardzo łatwa do zdobycia Ale karabin pulsacyjny z bazy Bractwa Stali i tak jest lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne spostrzeżenie odnośnie Fallouta 2. W pewnym momencie w San Francisco bodajmy, można się natknąć na przedstawicieli pewnego ...wyznania. Chodzi mi o tych gości, którzy probują uruchomić wahadłowiec i polecieć w kosmos :-P.
Nie pamiętam dokładnie nazwy tej ich religii, ale jakby się bliżej przyjżej, to jest to w zasadzie odpowiednik współczesnej scjentologii. Mało tego : jeśli rozejrzeć się po kompleksie tej organizacji, można się natknąć na parę ludzi przekonujących innych do przejścia na ową wiarę. Śmiechu jest co nie miara, ponieważ (chociaż nie jest to powiedziane wprost) te dwie osoby to Tom Cruise i jakaś aktorka znana ze swojego scjentologicznego wyznania. I np. Pan "Cruise" opowiada o swojej karierze i wymienia filmy w jakich grał (tu wystpują filmy Toma Cruisa, ale z nieco przerobionymi tytułami dla niepoznaki :-) - kupa smiechu :-D).
Zresztą sam sposób przekonywania owej pary do przejscia na scjentologię moze doprowadzić do bólu brzucha ... ze śmiechu oczywiście :-P : "I pamiętajcie, ze wasze pieniądze są dla nas bardzo ważne ... :-D)"
Az się zdziwiłem, ze odkryłem ten jakby easter egg dopiero za ktorymś tam razem podczas przechodzenia gry :-) - kapitalny motyw :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 14:47, Cezar14 napisał:

Co myślicie o broni ,,BOZAR"

Najlepsza broń w grze moim zdaniem. Ty też tak masz że po 4 turach czyli oddanych 8 seriach z bozara spada damage przez niego zadawany. Zupełnie jak by się nagrzewał. Ciekawe czy tak powinno być czy ja mam coś z gierką.
Co do ilości ukończenia follauta to 1 skończyłem 12 razy a 2 -15 rzy i na pewno jeszcze nie raz ukończę. Ci od wahadłowca to sekta Hubologistów .
Jakie macie patenty na przechodzenie F2? chodzi mi o to jak szybko dostajecie dobrą broń bo z pistoletem to nawet chyba do klamath większość tu piszących nie dociera ja już wtedy mam z reguły „zszywacz”-smg, FN FAL (na początku amunicji tylko brakuje) ,hunting rifle-a, parę granatów i z 20 stimów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 18:57, Dann napisał:

Az się zdziwiłem, ze odkryłem ten jakby easter egg dopiero za ktorymś tam razem podczas przechodzenia
gry :-) - kapitalny motyw :-P

Jak to mawiają "Najciemniej jest pod latarnią", a że goście byli związani z jednym z ważniejszych questów to za bardzo nie zwróciłeś uwagi na szczegóły :-D. Za to właśnie kocham tą gierkę za niesamowite bogactwo i rozbudowę jakie w sobie posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jak to mawiają "Najciemniej jest pod latarnią", a że goście byli związani z jednym z ważniejszych questów to za bardzo nie zwróciłeś uwagi na szczegóły :-D. Za to właśnie kocham tą gierkę za niesamowite bogactwo i rozbudowę jakie w sobie posiada."

Czy ja wiem ;-).
Możliwe, ale moze po prostu, jakoś wcześniej nie miałem w zwyczaju penetrowac bazy tych wyznawców, gdyz zawsze pracowałem dla przeciwnej strony. I zwykle jak zlecali zabicie wodza tych "scjentologów", to po prostu go zabijałem i tyle ;-). Pewnego razu postanowiłem jednak sobie troche w tej bazie pomyszkować, przed dokonaniem egzekucji, a tu prosze bardzo , takie jaja ...:-D.
I masz oczywiście rację: ta gra jest rzeczywiście pełna tajemnic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie. Zastanawiam się nad kupnem sagii Fallout z XKN żeby mieć wszystkie części na jednej płytce. A wątpliwości moje rodzi polskie tłumaczenie. Czy tłumaczenie oddaje klimat, nie ma baboli i nie psuje gry czy może lepiej zostawić sobie po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 13:25, bombel1981 napisał:

Mam do Was pytanie. Zastanawiam się nad kupnem sagii Fallout z XKN żeby mieć wszystkie części
na jednej płytce. A wątpliwości moje rodzi polskie tłumaczenie. Czy tłumaczenie oddaje klimat,
nie ma baboli i nie psuje gry czy może lepiej zostawić sobie po angielsku?

Do Tacticsa mam spore wątpliwości(niektórzy lektorzy są do d...), ale za to tłumaczenie Fallouta 2 jest świetnie przetłumaczone i z pewnością oddaje ten klimacik :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 13:31, el-coyote napisał:

2 jest świetnie przetłumaczone i z pewnością oddaje ten klimacik :).


To fakt klimat w falloucie jest zajefajny;))) (a propo Fallouta 2 to właśnie w niego gram ;))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 13:25, bombel1981 napisał:

Mam do Was pytanie. Zastanawiam się nad kupnem sagii Fallout z XKN żeby mieć wszystkie części
na jednej płytce. A wątpliwości moje rodzi polskie tłumaczenie. Czy tłumaczenie oddaje klimat,
nie ma baboli i nie psuje gry czy może lepiej zostawić sobie po angielsku?

Tactics nieco dostaje od oryginalu ale tlumaczenia 1 i 2 są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 13:31, el-coyote napisał:

Do Tacticsa mam spore wątpliwości(niektórzy lektorzy są do d...), ale za to tłumaczenie Fallouta
2 jest świetnie przetłumaczone i z pewnością oddaje ten klimacik :).


Dzięki (i Tobie emo89 też :)) Chyba się skuszę. W Tacticsa narazie nie mam ochoty wracać ale za 1 i 2 jakoś ostatnio mi się tęskni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 13:37, bombel1981 napisał:

Dzięki (i Tobie emo89 też :)) Chyba się skuszę. W Tacticsa narazie nie mam ochoty wracać ale
za 1 i 2 jakoś ostatnio mi się tęskni :)


Miłej gry i radzę zaczynać od 1>2>tactics

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym wiedzieć jaki wpływ ma poziom charyzmy na dialogi w Fallout2. Obskoczylem kilka stron o Falloucie i w czesci dotyczacej tworzenia postaci gracze twierdza ze przydaje sie ona w tworzeniu wiekszej druzyny, a jesli chodzi o dialogi to niewiele pomaga.

Jesli tak, to w jaka ceche warto pakowac punkty aby miec mozliwosc innego rozwiazywanie konfliktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zależy co lubisz jak grasz :) charyzma jest m.in po to że jak masz jej wysoki poziom to możesz przejść całą grę bez użycia broni :P
mi się w każdym razie bardzo przydawała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 16:39, freja napisał:

to zależy co lubisz jak grasz :) charyzma jest m.in po to że jak masz jej wysoki poziom to
możesz przejść całą grę bez użycia broni :P
mi się w każdym razie bardzo przydawała



I wlasnie o to mi chodzilo. Dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować