Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2006 o 12:04, Latniak napisał:

A słyszałem również że otrzymamy dodatkowe usprawnienie auta od T-Raya po ukończeniu gry. Nie
jestem tego pewien, moze to plota, ale coś takiego kiedyś mi mignęło...


Slyszalem tez, ze mamy tu do czynienia z takim bugiem, ze zeby otrzymac te grav-plates (ponoc zuzycie paliwa spada wtedy prawie do zera) samochod musi pozostac u T-Ray''a do konca gry... Tzn. nie mozesz z nim odjechac z serwisu przed ukonczeniem gry. Nigdy tego nie sprawdzilem, bo granie bez samochodu jest po prostu niewygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 12:14, AgayKhan napisał:

Warto po zakończeniu gry połazić sobie. Można dostać niezłe prezenty, reakcje NPC-ów też się
zmieniają.


Tak naprawde to warto zajrzec do New Reno i Vault City (Kryptopolis). Tam sie cos zmienia (i niestety chyba nigdzie indziej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2006 o 12:24, Latniak napisał:

Na przykład panie lekkich obyczajów w Kociej Łapce podają ci ile zdobyłeś punktó na ile możliwych
i mówią że trzeba było użyć swego zmutowanego szóstego palca na Franku. Próbowalem to zrobić
ale nie dało się (chyba że coś źle robiłem :)

Palec powoduje obniżenie maksymalnych punktów wytrzymałości. Jakoś wielkiego efektu na Franku nie zobaczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 12:48, Hegemon napisał:

> > T-Ray, po tym jak Ci woz ukradna). Poruszasz sie wtedy szybciej.
> Obiecuje on też powiększenie bagażnika, ale to bujda.

A tego nie sprawdzalem, jakos zawsze miejsca mi wystarczalo.

KIedyś chorowałem na manie zbieractwa i wszystko z ciał zabitych zbierałem. I po jakimś czasie kończy się miejsce. Mozna troszke przepakować, np opróżnić z naboi magazynki, wtedy broń się grupuje i mniej miejsca zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 12:52, Hegemon napisał:

> A słyszałem również że otrzymamy dodatkowe usprawnienie auta od T-Raya po ukończeniu gry.

Dnia 24.04.2006 o 12:52, Hegemon napisał:

Slyszalem tez /.../

Sprawdzałem, bo chciałem te 13 lat osiągnąc i łaziłem pieszo. I gra nie kończy się po 13 latach. A to nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 23:07, AgayKhan napisał:

Ale supersimpaki to nie oszustwo. Można było jeszcze gościowi podłożyć ładunek dynamitu z zegarem
odpalonym na kilka minut.
I teraz pytanie, czy jest inny cRPG, gdzie można takie numery robić.


Znaczy czy jest w innym możliwość zrobienia tak bezsensownej rzeczy, jak włożenie gościowi w frak (bo chyba nosi go ten kolo) 5kilogramowej (jeśli nie więcej), wielkiej paki dynamitu do tego z tykającym zegarem, i do tego ofiara nic nie spostrzega? A po wybuchu nikt się nie interesuje, co się stało? Nie, takiego bezsensu chyba nie ma w żadnej innej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 14:30, DragonLord napisał:

interesuje, co się stało? Nie, takiego bezsensu chyba nie ma w żadnej innej grze.

czemu bezesnu? musieli by czytać w myślach zęby wiedzieć żę to akurat ty .bo wykrywaczy kłamstw w tej grze nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 14:10, AgayKhan napisał:

Sprawdzałem, bo chciałem te 13 lat osiągnąc i łaziłem pieszo. I gra nie kończy się po 13 latach.
A to nie działa.


Moze zalezy to od wersji gry. A w tym drugim zdaniu chodzi Ci o grav-plates?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 14:30, DragonLord napisał:

Nie, takiego bezsensu chyba nie ma w żadnej innej grze.


Okradanie, takze z rzeczy (dowlnej wielkosci), ktore ofiara ma na sobie (!) jest w wiekszosci RPGow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 14:52, Hegemon napisał:

> Nie, takiego bezsensu chyba nie ma w żadnej innej grze.

Okradanie, takze z rzeczy (dowlnej wielkosci), ktore ofiara ma na sobie (!) jest w wiekszosci
RPGow.


A podkłądanie innym rzeczy?? To zauważyłem tylko w falloutach :) No i może arcanum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy komus sie udalo zrobic alternatywne zakonczenie gry ?
w Fallout 1 mozna bylo stac sie mutantem a w F2 teoretycznie mozna odleciec promem....

czy ktos tego dokonal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 15:21, Latniak napisał:

A podkłądanie innym rzeczy?? To zauważyłem tylko w falloutach :) No i może arcanum..


Nie przypominam sobie. Byc moze dalo sie w Morrowindzie, czy Gothiku, tylko ze nikt nie probowal, bo nie mialo to sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 15:38, Hegemon napisał:

> A podkłądanie innym rzeczy?? To zauważyłem tylko w falloutach :) No i może arcanum..

Nie przypominam sobie. Byc moze dalo sie w Morrowindzie, czy Gothiku, tylko ze nikt nie probowal,
bo nie mialo to sensu?


Kradzież kieszonkowa w Gothicu wygladala tak że trzeba było odpowiednią opcję dialogową wybrać, więc podkłądać się nie dało. A w Morrowindzie chyba masz rację, tez się dało, ale sensu nijak to nie miało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 16:55, Hegemon napisał:

I jeszcze jedno: chyba najbardziej kompletna solucja do Fallouta 2, po angielsku:

http://user.tninet.se/~jyg699a/fallout2.html


Miałem wszystko w samochodzie, wogule to w tą gre grałem kilka razy i mam ją w małym palcu ;) Ale i tak szybkość ''przemykania'' czasu w F2 jest za duża. A za linka ci dziękuje mistrzu, wcześniej używałem identycznego tylko do wersji 1.0, nowy spewnością sie przyda i se go przeczytam od zaraz 8-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 15:29, morthi napisał:

w Fallout 1 mozna bylo stac sie mutantem a w F2 teoretycznie mozna odleciec promem....


W Fallout 2 nie można w żaden sposób odlecieć promem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

promem to miało sie dać odlecieć w von bourenie, ale jako że nigdy nie rozpoczęto oficialnie prac nad f3 nie dostali tego co już było zrobione. I teraz nas pewnie postapokaliptic obivon czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 18:12, sig. napisał:

ale jako że nigdy nie rozpoczęto oficialnie prac nad f3


moze i nie oficjalnie ale jednak rozpoczeto, tylko wielka szkoda ze projekt jednak upadl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 18:20, Łuk4s2 napisał:

> ale jako że nigdy nie rozpoczęto oficialnie prac nad f3

moze i nie oficjalnie ale jednak rozpoczeto, tylko wielka szkoda ze projekt jednak upadl :(


Projekt nie upadł, na No Mutants Allowed, bądź na innym renomowanym serwisie o Falloutach był wywiad z Bethesdą, w którym stwierdzili, że prace są znawiane zaraz po zakończeniu prac nad Oblivionem. Jakby nie patrzeć Oblivion juz wyszedł :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować