Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2006 o 18:20, Łuk4s2 napisał:

moze i nie oficjalnie ale jednak rozpoczeto, tylko wielka szkoda ze projekt jednak upadl :(

nie tylko rozpoczęto ale prawie skonczono (stan oceniano na ok 80%), było już grywalne demo z jedną mapką , npctami gratami itd innymi słowy główny kod był gotowy, trzeba było jeszcze tylko skonczyć robić mapki, postacie,jakieś poprawki któróre wynikły w ostatniej chwili, inne takie oraz powiązać to wszytko fabułą (która też już była, przynajmiej w ogólnych zarysach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 19:07, Łuk4s2 napisał:

upadl projekt tworzony przez interplay''a to Betheest kupila tylko prawa do tytuli i zaczela
wszyzstko od nowa


A byl gotowy w 90%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co? Ja tam się po części cieszę, że Van Buren nie wyszedł. Kiedy tak sobie patrzę na screeny, to odnoszę wrażenie, że jedyna rzecz, która trzymała klimat Fallout''a to była mapa świata. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 14:48, sig. napisał:

czemu bezesnu? musieli by czytać w myślach zęby wiedzieć żę to akurat ty .bo wykrywaczy kłamstw
w tej grze nie widziałem


Bezsensu, bo takiej rzeczy jak bomby nie da się nie zauważyć, do tego jako że to ty ostatni gadałeś z tym facetem, to chyba jasne jest, kto to zrobił. Pomyśl sobie - wiadomość z dziennika - prezydeny Krzak wybuchł! Zamachowcy wsadzili mu do kieszeni 20 kg materiałów wybuchowych! Nikt nie wie, kim oni byli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kieszeni? raczej plecaka...... w kieszeniach by sie te wszystkie dobra z inv nie zmiesciły ;) pomysł raczej jak udaje nam sie za....ć broń która jest akurat w ręce gotowa do użycia (udawały mi sie takie numery). zaś bomby wszelakie zwykle kładłem tuż obok postaci bez bawienia sie w odwrotne złodziejstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz jak zdobyć wielkie punkty doświadczenia na samym początku gry. Jak się ukradnie/podłoży jakąś rzecz, to dostaje się pd, jak za jednym zamachem ukradniemy więcej przedmiotów, to więcej pd, ale nie 2 przedmioty to 2 * pd jak za jeden., tylko więcej. Więc idziemy w Aroyo na tereny łowieckie i okradamy gekona, podkładamy mu coś, potem to kradniemu i tak w kólko , jak się uda, to mozna nawet kilka tysięcy punktów zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 21:26, Sarafan_Knight napisał:

A wiecie co? Ja tam się po części cieszę, że Van Buren nie wyszedł. Kiedy tak sobie patrzę
na screeny, to odnoszę wrażenie, że jedyna rzecz, która trzymała klimat Fallout''a to była
mapa świata. :)


Ja tam bym chetnie w to zagral - juz w 2003/2004 roku. A tak czekamy i to nie wiadomo jak dlugo jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 21:41, DragonLord napisał:

Bezsensu, bo takiej rzeczy jak bomby nie da się nie zauważyć, do tego jako że to ty ostatni
gadałeś z tym facetem, to chyba jasne jest, kto to zrobił. Pomyśl sobie - wiadomość z dziennika
- prezydeny Krzak wybuchł! Zamachowcy wsadzili mu do kieszeni 20 kg materiałów wybuchowych!
Nikt nie wie, kim oni byli!


Przeciez pisalem - w RPGach wyciagasz ludziom z plecakow cale zbroje, a oni nie wiedza kto, co i jak. A Ty sie przejmujesz takim drobiazgiem. RPG z realizmem ma niewiele wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 23:12, AgayKhan napisał:

A teraz jak zdobyć wielkie punkty doświadczenia na samym początku gry. Jak się ukradnie/podłoży
jakąś rzecz, to dostaje się pd, jak za jednym zamachem ukradniemy więcej przedmiotów, to więcej
pd, ale nie 2 przedmioty to 2 * pd jak za jeden., tylko więcej. Więc idziemy w Aroyo na tereny
łowieckie i okradamy gekona, podkładamy mu coś, potem to kradniemu i tak w kólko , jak się
uda, to mozna nawet kilka tysięcy punktów zarobić.


Za jednym razem za zlodziejstwo zarabia sie maks 300 punktow doswiadczenia - poziom umiejetnosci zlodziejstwo. Ale rzeczywiscie mozna taki numer zrobic. Analogicznie mozna pobiec z Arroyo do San Fransisco i Navarro i zarobic kilkadziesiat tysiecy pd zaraz na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2006 o 08:32, Hegemon napisał:

Za jednym razem za zlodziejstwo zarabia sie maks 300 punktow doswiadczenia - poziom umiejetnosci
zlodziejstwo. Ale rzeczywiscie mozna taki numer zrobic. Analogicznie mozna pobiec z Arroyo
do San Fransisco i Navarro i zarobic kilkadziesiat tysiecy pd zaraz na poczatku.


Ale wtedy musisz się modlić żeby nie wpadł na ciebie patrol enklawy albo rodzinka deathclawów :) Ratuje cie tylko wysoki outdoorsman albo bug w grze pozwlający swobodnie się poruszać podczas walki (działało w F1, nie sprawdzałem w Falloucie 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2006 o 11:49, Latniak napisał:

Ale wtedy musisz się modlić żeby nie wpadł na ciebie patrol enklawy albo rodzinka deathclawów
:) Ratuje cie tylko wysoki outdoorsman albo bug w grze pozwlający swobodnie się poruszać podczas
walki (działało w F1, nie sprawdzałem w Falloucie 2)


Kolo Navarro rzeczywiscie jest trudno, ale przy San Fransisco da sie spokojnie przebiec be spotkania z jakmkolwiek przeciwnikiem outdoorsman na poziomie 60-70 %).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 23:12, AgayKhan napisał:

(..)Więc idziemy w Aroyo na tereny łowieckie i okradamy gekona, podkładamy mu coś, potem to kradniemu i >tak w kólko , jak się uda, to mozna nawet kilka tysięcy punktów zarobić.


W częścią posta którą skróciłem do (...) się zgadzam. Ale chodzenie na tereny łowieckie oraz okradanie gekona jest dla mnie conajmniej perwersyjne. Nie rozumiem dlaczego nie można zrobić tego samego w wiosce z opcją S/L która jest niezbędna przy kradzieżach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2006 o 13:06, Rzezim napisał:

W częścią posta którą skróciłem do (...) się zgadzam. Ale chodzenie na tereny łowieckie oraz
okradanie gekona jest dla mnie conajmniej perwersyjne. Nie rozumiem dlaczego nie można zrobić
tego samego w wiosce z opcją S/L która jest niezbędna przy kradzieżach.


Co to jest opcja S/L? Mysle, ze AgayKhanowi chodzi o to, ze konsekwencje przylapania przez gekona na kradziezy beda zadne (o ile w ogole bedzie mogl nas przylapac).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować