Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brink - patch likwidujący lagi pojawi się w nadchodzącym tygodniu

11 postów w tym temacie

Heh, przed premierą powinni robić takie testy. Nie dość, ze skutecznie uprzykrzają ludziom zycie, to takze zle wplywają na sprzedaż... durne podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ponadto gracze, którzy zdecydowali się kupić ten tytuł, w chwili obecnej nie mogą mówić o komfortowej rozgrywce"
Trzech moich kumpli i ja kupiliśmy Brink na PC i od premiery gramy bez problemów na naszym dedykowany servie. Nie wiem skąd wy bierzecie info i dlaczego tak to dramatyzujecie ''wrócicie do gry po premierze patcha?'', aż sie chce śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yukie ja też nie mam żadnych problemów. Cóż, kiedyś Adrian Chmielarz powiedział, że 75% błędów w grach to wina użytkowników. Ciężko się z nim nie zgodzić.

Zgreed66 a powiedz mi, gdzie mają robić takie testy? Widziałeś gdzieś studio, które posiada miliony konfiguracji kompów? Do tego musieliby mieć specjalny dział dla graczy imbecyli, którzy oprócz grania (a i z tym mają problemy) nie potrafią robić nic innego (wtf is porządek w systemie, najnowsze sterowniki nawet do najbardziej banalnych rzeczy itp. itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 16:25, TobiAlex napisał:

Zgreed66 a powiedz mi, gdzie mają robić takie testy? Widziałeś gdzieś studio, które posiada
miliony konfiguracji kompów? Do tego musieliby mieć specjalny dział dla graczy imbecyli,
którzy oprócz grania (a i z tym mają problemy) nie potrafią robić nic innego (wtf is
porządek w systemie, najnowsze sterowniki nawet do najbardziej banalnych rzeczy itp.
itd.)


Owszem, jest milion konfiguracji PCtów, ale konfiguracji konsol jest mało, a to one mają największe problemy, a zwłaszcza Xbox 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 16:29, Henrar napisał:

Owszem, jest milion konfiguracji PCtów, ale konfiguracji konsol jest mało, a to one mają
największe problemy, a zwłaszcza Xbox 360.

Czego dowodem jest fakt że od premiery gry nie udało mi się zagrać wyłącznie z samymi graczami.
Wątpię aby ktokolwiek kupował multiplayer based shooter dla gry z botami.

Pozostaje nadzieja że patch coś tam naprawi, choć cudów się nie spodziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dosc mierna, zbyt duzo oczekiwalem, bardzo krotka i malo interesujaca, misje wcale nie pokazuja ze dzieje sie COS waznego :/

"kastomizacja" za to jest nawet ladna, zwlaszcza broni ;)

Jesli ktos gry nie kupil, to dobrze, bo nie polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Brink, jestem bardzo zadowolony z zakupu i jeśli ten patch poprawi lagi i wydajność to ja więcej pytań nie mam :) Będzie po prostu miodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować