• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Daerdinek

Wiedźmin 2 -launcher- problem z połączeniem

Pytanie

Witam, mam drobny błąd, ale jednak nieco utrudnia życie.

Gdy uruchamiam launcher, za każdym razem muszę odczekać około minuty (czasami nieco mniej) by nawiązało połączenie i udostępniła się opcja m.in. pobierania DLC. Czy u mnie jest coś nie tak, czy ten "problem" występuje powszechnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 22.05.2011 o 18:48, Daerdinek napisał:

Witam, mam drobny błąd, ale jednak nieco utrudnia życie.

Gdy uruchamiam launcher, za każdym razem muszę odczekać około minuty (czasami nieco mniej)
by nawiązało połączenie i udostępniła się opcja m.in. pobierania DLC. Czy u mnie jest
coś nie tak, czy ten "problem" występuje powszechnie?


Witaj,
Spróbuj zainstalować tego Fixa - http://tinyurl.com/The-Witcher-2-Adds-Fix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.05.2011 o 19:56, Daerdinek napisał:

Co dokładnie on zmienia? Chciałbym znać więcej szczegółów, nim go zainstaluję :)


Fix usuwa nieprawidłowe wpisy związane z nieistniejącymi DLC do gry. Głównie błędnie przypisanych paczek językowych. Zaleca się bardzo, jego wykorzystanie. Wyeliminuje to błędne zapytania launchera do serwerów, co w rezultacie przyspieszy działanie launchera (łączenie się z serwerami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To jest jakiś fix oficjalny? Tak się pytam, bo nie słyszałem o nim nigdzie wcześniej.
Zainstalowałem go, zobaczymy czy będzie poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja też mam problem z launcherem. Otóż na laptopie się nie chce łączyć z internetem, a na stacjonarnym od razu się łączy. Fix nie pomaga. I dosyć często przy wyłączaniu lub uruchomianiu pojawia się kwadratowa ikona z wilkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dalej jest to długie łączenie, ale jednak łączy. Na razie najlepiej poczekajmy i zobaczymy, jak będzie gdy skończą te prace nad serwerami... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.05.2011 o 06:39, Karanthir666 napisał:

Ja też mam problem z launcherem. Otóż na laptopie się nie chce łączyć z internetem, a
na stacjonarnym od razu się łączy. Fix nie pomaga. I dosyć często przy wyłączaniu lub
uruchomianiu pojawia się kwadratowa ikona z wilkiem.


Mam dokładnie ten sam problem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.05.2011 o 19:10, Xaradas napisał:

Witam a jak usunąć tego fixa bo teraz nie mogę zarejestrować dlc

Poczekaj aż serwery ruszą. Czyli jak wyjdzie patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Siemano, Ostatnio zakupiłem Windowsa 7 i sobie go zainstalowałem zastępując tym samym mój stary system Windows XP HE. Ja mam niestety o wiele większy problem z Wiedźminem 2. Otóż, instalacja przebiega dobrze bez problemów. Dochodzi do patcha, gdy patch się zainstaluje gra powinna być gotowa do włączenia. A więc gdy ją włączam pojawia się taki oto komunikat:
Krytyczny Błąd.
Nie można uzyskać dostępu do plików tymczasowych. Możliwe przyczyny to:
-Brak miejsca na dysku systemowym
-Brak miejsca na dysku z instalacją gry
-Brak wymaganych uprawnień
-Nieodpowiednia ścieżka instalacji gry
-Niewspierane znaki w ścieżce instalacji gry lub ścieżce do katalogu użytkownika
-Przerwane uaktualnienia w nieodpowiedni sposób.

Ok, mam 813GB wolnego miejsca na HDD więc to na pewno nie to.
Mogę wkleić cały raport DXDIAG jeśli będzie potrzebny ale wierzcie mi na słowo. Spełniam powyżej normy wymagania sprzętowe. Powinna gra chodzić na Wysokich w full HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.09.2011 o 20:45, Piterixos napisał:

Ale rozumiem, że przed instalacją Windowsa 7 zrobiłeś format całego dysku prawda? Bo
jeśli nie, to ci się mógł taki szajs porobić...

właściwie to ja mam Win 7 po angielsku. Mieszkam w anglii to polskiego nie było:) No to dlatego że miałem win xp po polsku a win 7 po angielsku to system pozwolił mi tylko zainstalować Win 7 a nie zastąpić win xp. Więc zainstalowałem win 7 i potem usunąłem pliki z win xp, i całą resztę z innych dysków żeby zainstalować na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.09.2011 o 20:45, Piterixos napisał:

Ale rozumiem, że przed instalacją Windowsa 7 zrobiłeś format całego dysku prawda? Bo
jeśli nie, to ci się mógł taki szajs porobić...


Ale w sumie formata mogę zrobić. Więc tak teraz zrobię i zobaczymy co z tego wyjdzie:)
Dzięki za pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.09.2011 o 22:00, damiank485 napisał:

> Ale rozumiem, że przed instalacją Windowsa 7 zrobiłeś format całego dysku prawda?
Bo
> jeśli nie, to ci się mógł taki szajs porobić...

Ale w sumie formata mogę zrobić. Więc tak teraz zrobię i zobaczymy co z tego wyjdzie:)
Dzięki za pomysł:)


Z poprzedniego posta nie za bardzo wywnioskowałem, czy w końcu robiłeś format czy nie, ale skoro okazuje się, ze nie to polecam ci to zrobić jak najbardziej. Zawsze lepiej mieć świeżego windowsa, z czystym rejestrem, bez wirusów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeśli korzystasz z systemu Windows w angielskiej wersji językowej, przyczyną problemu może być zainstalowanie gry w domyślnym folderze (a konkretniej znaki diakrytyczne w jego nazwie). Zainstaluj grę ponownie, ale tym razem wybierz instalację niestandardową i zmień nazwę folderu gry z "Wiedźmin 2" na np. "The Witcher 2" czy "Wiedzmin 2".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Działa!:) Dzięki za wszystkie wasze odpowiedzi:) Podziałała ta z formatowaniem dysku G na którym miałem wcześniej (zza windowsa XP) zainstalowane wszystkie gry. Sformatowałem go no i teraz wszystko chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować