Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Batman: Arkham City zmierzymy się z Pingwinem?

5 postów w tym temacie

... po co zmieniać coś co już było genialne?
Jeśli to ma być jego wizerunek, to się chyba obrażę. Wykreowana postać jest w 100% nijaka, nie wygląda ani na złą, ani na groźną czy tym bardziej szaloną. Ot zwykły facet z krzywym zgryzem... w najgorszym wypadku wyglądający na starego zbereźnika w barze ze striptizem.

Gdzie ten wielgachny zadarty nos? Gdzie krzywe ząbki? Gdzie trupio blada skóra?
Nie ma choć cienia z postaci wykreowanej przez Dany DeVito postaci z Powrotu Batmana, a szkoda!

Jeśli obawiali się zrobić postać o wyglądzie całkowicie nierealnym, to na takie myśli jest za późno, mogli o tym pomyśleć gdy stworzyli z Batmana nienaturalny balon mięśni.

Dobre przykłady są po to by z nich korzystać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rocksteady wykreowalo wlasna postac i maja do tego prawo. Z najwiekszym szacunkiem do Dany DeVito za role, ale jego Pingwin nie był tym znanym nam z komiksów.
Wracajac do Batmana, rowniez w komiksach byl on przedstawiany jako "napakowana" postac. Zreszta patrzac na to ile mial przygod i jakich to ciezko stwierdzic inaczej to musi byc superbohater, a nie supermieczak.
Po co robic kolejne zrzyny? Rockstedy pracuje z DC i wykreowali równie bajeczny świat. O ile można to nazwać bajką:P W każdym razie gra przypomina jak byk historie znaną z NO MAN''S LAND :)
Koniec gadania. Wczoraj wypłyneły skany gazety GameMasters http://normalnerds.blogspot.com/p/arkham-city-screenshots.html
Podsumowanie artykułu macie tutaj http://www.arkhaminfo.com/nowe-informacje-o-grze-batman-arkham-city-z-magazynu-gamesmaster/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować