Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy gameplay z Dead Island

50 postów w tym temacie

Co tu dużo mówić, tytuł obowiązkowy dla każdego fana zombie, ale skoro pod względem graficznym gra prezentuje się tak dobrze, a fabuła może przedstawiać ciekawą historię, to kto wie czy nie mamy tu pretendenta na grę roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu tego materiału stałem się sceptycznie nastawiony na tą grę. Nie widzą tu nic szczególnego i nie rozumiem zachwytu serwisów growych nad wrażeniami z jej pokazów. Nie najlepsze animacje, zabijanie zombiaków w stricte L4Deadowym stylu z domieszką świetnego moim zdaniem Dead Rising 2. Dużo elementów zapożyczonych również z Borderlands. Jak na razie rzekłbym że "takie o".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 17:45, B3rCik napisał:

Wkurza mnie tylko to, że za kolorowe to wszystko - te wskaźniczki, ikonki itd.


Faktycznie, na tropikalnej wyspie powinno być szaro i ponuro jak pośród przeciętnego polskiego blokowiska. A skoro gra została utrzymana w takiej a nie innej kolorystyce, to jaki jest sens dodawać mhroczno-ghotycko-shatanistyczne ikonki? To nie "rdzawy" Stalker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o mechanikę gry, prezentuje się ciekawie i zapowiada się na kawałek solidnego zombie shootera. jeżeli chodzi o poziom artystyczny, to przyznam, że świat wykreowany też jest ładny i prezentuje się ciekawie, zwłaszcza w porze deszczowej. a jeżeli na ząb weźmiemy samą technologie to trochę kuleje do dzisiejszych standardów tak 2009 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klejnotów mi nie urwało, szczerze mówiąc. Mechanika rozgrywki i animacje wyglądają na takie... trochę sprzed pięciu lat? Ale wolę się wstrzymać z krytyką, zanim nie wypuszczą gry na rynek. Na razie najlepiej prezentuje się otoczenie.
Jak na razie NIE jest to moje must-have.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 20:50, gogiell napisał:

> Wkurza mnie tylko to, że za kolorowe to wszystko - te wskaźniczki, ikonki itd.

Faktycznie, na tropikalnej wyspie powinno być szaro i ponuro jak pośród przeciętnego
polskiego blokowiska. A skoro gra została utrzymana w takiej a nie innej kolorystyce,
to jaki jest sens dodawać mhroczno-ghotycko-shatanistyczne ikonki? To nie "rdzawy" Stalker.


Nie przyczepiłem się do stylistyki krajobrazu. To tropiki, więc i musi być słonecznie i kolorowo.
Chodziło mi tylko o te wszystkie wskaźniki, elementy HUDu, cyferki itd. które nieco biją po oczach.

Albo te wszelakie punkty za zabijanie zombiaków/w różne części ciała, w konkretny sposób - przypomina Bulletstorma i Dead Rising 2

Jeśli będzie to wszystko można wyłączyć to będzie dobrze. Ja do tego tytułu ( przynajmniej po pierwszych zapowiedziach i trailerze ) podchodzę jako do poważnej gry, z dość ciężkim klimatem, a nie durnej rozwałki.

I mam nadzieje, że taką właśnie się ta gra nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skakanie jest bardzo słabe; kopanie też wygląda słabo(ta noga jest jakaś chuda!); wygląd jak i animacja i mechanika broni również cienka(bardzo przypomina tą z Dooma na komórkę); dużo, bardzo dużo bluru(na którego tak często narzekają ludzie grający w gry od Codemasters...); wskaźnik biegu podczas biegu ;o(imo jest w złym miejscu i mogliby się bardziej postarać, zwykła zadyszka w postaci odgłosów by wystarczyła); jak na grę FPS imo za dużo tego interfejsu(co chwile pojawiają się jakieś szpetne napisy/liczby/ikony); poza tym gdzieś mi zalatuje takim kiczem za 10/20 zł...
Acz liczę na tą grę, a wady które wymieniłem nie są nie do naprawienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay jest bez rewelacji.

Po świetnym zwiastunie mamy walkę z kukiełkami, pozbawioną tego "czegoś więcej".
Piękna jest tylko sceneria, a reszta do bólu standardowa i sztuczna.
Nie czuć ciężaru rozgrywki.

Na razie wielkie rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować