Zaloguj się, aby obserwować  
Rokuto

Arma 3 - Temat Ogólny

118 postów w tym temacie

ja polskiego nie mam. jedyny sposób, jak na razie, to zaciągnąć pirata, "wyjąć" z niego pliki językowe i podmienić w katalogu z grą. dopiero po tym w menu gry mogę wybrać język polski.

20130913211247

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 12:27, Zatha napisał:

Śmieszne, podczas alfy gra działała świetnie, a teraz jest gorzej :/

U mnie alfa "cieła się" prawie cały czas a teraz tylko na stanowisku strzelca bez zooma :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dodajesz za pomocą komend języka skryptowego.
Ekwipunek bezpośrednio dla postaci dodaje się w opcjach jednostki w polu [initialization].

Tu znalazłem klasy broni i amunicji, nie mam pojęcia czy są aktualne, bo nie mam gry.
http://forums.unitedoperations.net/index.php/topic/17365-arma-3-weapons/

Nie wiem jak załatwiono sprawę z magazynkami w trójce, więc zrobimy to jak w ArmaII (magazynki wpisuje się przed bronią by nie trzeba było ładować broni na początku):

removeAllWeapons this; this addMagazine ''20Rnd_762x45_Mag''; this addWeapon ''srifle_EBR_F'';

Powyższą komendę oczywiście wklepujesz do pola [initialization] żołnierza.
Nie wiem też czy aby na pewno nazwa amunicji do tej akurat broni jest zgodna tak btw.

Aby mieć więcej magazynków, zwyczajnie skopuj komende tyle razy ile potrzebujesz (ctrl+c i ctrl+v Twoim przyjacielem od czasów OFP ;) ).

Warto poznać nazwy klasowe do wszystkiego, aby ułatwić sobie zabawę, warto też w ogóle poznać nieco możliwości skryptów i ogólnie edytora, by robić sobie proste zadania ku uciesze.
Tym bardziej gdy na obecną chwilę z grą oprócz multiplayera nie ma za bardzo co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista skarg i zażaleń - moje 5 groszy:
- nieco gorsza optymalizacja niż w alfie (pewnie nie u wszystkich tak jest)
- brak samolotów dla nato i iranu (gdzie mój osprey!)
- usuneli opcję zamykania i otwierania drzwi w śmigłowcach
- fizyka zniszczeń śmigłowców jest gorsza tzn: teraz nie idzie zniszczyć łopat wirnika, jakikolwiek kontakt z wodą nawet tylko kół kończy się uszkodzeniem silnika, lądowanie w wodzie oznacza pewną śmierć, łatwiej o zniszczenie śmigłowca (podczas alfy nie były takie kruche i to na plus)
- fizyka pojazdów to tragedia (spróbujcie zderzyć się czołgami)
- drzewa z tytanu (postawcie jakis pojazd AA wśród drzew i spawnijcie jakies heli...)

To tylko te mniej upierdliwe, o ai i (o zgrozo) skryptach nie wspomnę, a szkoda bo byłem strasznie nahypowany na tą gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2013 o 11:53, Zatha napisał:

Kampania będzie 31.10 a co do wydajności, wydaje mi się, że jest ciut lepiej.


ale to ci sie tylko wydaje czy wyszly jakies latki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pobralem ta kampanie, wchodze do kampanii zaznaczam ten epizod ale nie mozna w zaden sposob go rozpoczac. jest tylko HOST greyed out ktorego nie da sie nacisnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować