Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bonusy do zamówień przedpremierowych Edycji Limitowanej gry Battlefield 3 w sklepie gram.pl

18 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2011 o 15:47, Damianuss1 napisał:

Dwójnóg - to oznacza, że w tej części będzie pozycja leżąca :)? Pre-order zamówiony niedawno,
tylko czekać.

To już wiadomo od ok. stycznia/lutego.

Miałem dosyć kucania w BC II. Thanks DICE!

@Topic: Jak sprzęt da radę to oczywiście kupię, pod jednym warunkiem- dobra optymalizacja. Na innych platformach to raczej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 15:47, Damianuss1 napisał:

Dwójnóg - to oznacza, że w tej części będzie pozycja leżąca :)? Pre-order zamówiony niedawno,
tylko czekać.

No przecież to było wiadome od dawna. Nawet na tym filmiku pokazywali ze snajperem jak się czołgali. Chociaż w BC2 też był dwójnóg w broniach i medycy śmiesznie z tym wyglądali bo nie można było tego wykorzystać :). Jak zobaczyłem te filmiki to postanowiłem złożyć pre-order. Mam nadzieję że będzie polski dubbing. Chociaż w sklepie jest napisane że wersja kinowa. Czy to ostateczna decyzja EA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe pewnie będzie tak jak z Wiedźminem, że w hipermarketach będzie taniej o 20 zł w dniu premiery, na wieśku tak się przejechałem i nie wiem czy tu nie poczekać na gazetkę tydzień przed premierą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 17:43, blackbeaver napisał:

hehe pewnie będzie tak jak z Wiedźminem, że w hipermarketach będzie taniej o 20 zł w
dniu premiery, na wieśku tak się przejechałem i nie wiem czy tu nie poczekać na gazetkę
tydzień przed premierą

No wiesz tylko w hipermarketach chyba nie będzie tej edycji limitowanej i tego DLC z Karkand. Wole dać te 20 zł czy 30 zł więcej niż później się bawić z EA i ich śmieszne DLC za 10 euro czy tam ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zamówione na ps3 nie mogę się doczekać BF 3, BF jest najlepszym FPS jakiego grałem a call of duty nawet do pięt BF nie dorasta będzie murowany hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam dopiero w miesiąc premiery, więc mam nadzieję, że ten bonus będzie nadal aktualny. Ale nawet bez wszystkich tych dodatków do Battlefield 3 gracze z pewnością nie oprą sieciowym rozwałkom, tym bardziej, że będzie ona ulepszona nie tylko pod względem graficznym, ale również nowym silnikiem który dostarczy niezapomnianych wrażeń przy rozwalaniu budynków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam, Call of Duty to, Battlefield 3 tamto, ja kupuje oba, nie obchodzi mnie marka tylko klimaty wojenne ;)
I obydwa maja MORDERCZE Multi, ktore znacznie sie roznia :D

I nie chodzi o grafike, tylko o grywalnosc ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że się czepiam, ale 12 Gauge to nie jest kaliber 12mm, tylko coś koło 18,5mm jeśli dobrze pamiętam, więc co za spec tłumaczył/robił podpisy w tym obrazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 20:13, Revan91 napisał:

Tłumik płomienia? Co to jest w ogóle :D

Redukuje błysk gazów. Niektóre rozwiązania stabilizują też lufę siłą przeciwną do odrzutu - tak przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować