Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Modern Warfare 3 - analiza trailera

37 postów w tym temacie

Takie analizy to mają sens według mnie w grach z rozbudowaną fabuła lub u firm które lubią na trailerach ukrywać różne smaczki a nie przy prostej by nie rzec prostackiej strzelance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah Oh BF3 Uf Of Bf3 - ej zaraz zaraz przecież to jest znienawidzone CoD - piekło i szatani na to wszystko - analizy analizami, jak tak lubią robić, to zapraszam redaktorów do mojego domu jest do zanalizowania towar - 4 rolki papieru toaletowego, jak dobrze pójdzie zbierze się materiału conajmniej na "Tydzień o" - widać zaczyna się Hype na CoD :) Wiedźmin 2 się skończył pora wskoczyć na coś Nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli wyjaśnienia - ten "charakterystyczny budynek" to najprawdopodobniej bazylika Sacré-Cœur w Paryżu ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny odgrzewany kotlet, który znowu sprzeda się świetnie. Mimo wszystko jeśli będą dedykowane serwery to kupię na pewno tylko dla multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy ludzie z tymi odgrzewanymi kotletami??? To gra już nie ma prawa mieć kontynuacji?? IW zostawiło świetną furtkę dla części trzeciej. Nie podoba wam się grafika? Idźcie postrzelać się z broni ASG. Mam nadzieję, że będzie to dla was wystarczająco realistyczna grafika. Nie pasują wam skrypty? Gdyby nie one to gra nie miałaby w sobie tego czegoś. Poza tym nie stanowią one 50% gry. Jeśli jednak kochacie bardziej BF3 to nie marnujcie czasu na gnojenie MW3 tylko lećcie zachwalać waszą kochaną grę i zamawiajcie pre-ordery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 16:45, Longer napisał:

Kolejny odgrzewany kotlet, który znowu sprzeda się świetnie. Mimo wszystko jeśli będą
dedykowane serwery to kupię na pewno tylko dla multi.


Masz coś do odgrzewanych kotletów :D? ja 5 lat studiów nie jadłem nic innego jak odgrzewane żarcie z domu... i wspominam te 5 lat jak najbardziej cudownie :D

Ja też kupię bo mi się podobają poprzednie części :D do dziś gram w Black Opsa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę jedyny powód dla, którego kupię tę grę to strzelba Kel-Teca, KSG :P
Ciekawe czy będzie można mieć dwa rodzaje amunicja. Po jednym w każdym magazynku.

20110524175325

20110524175348

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod sam koniec trailera napis WW3 zmienia sie w MW3 (WW3 wg mnie jest rozwinieciem World War 3 czyli III wojny światowej która będzie miała miejsce w 3 czesci Modern Warfare)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do flagi to przypomina mi ona flagę Albanii. Tylko co tak słabe państwo mogłoby zrobić ? Ewentualnie jakaś nowoczesna wersja flagi radzieckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 17:55, q88a napisał:

Pod sam koniec trailera napis WW3 zmienia sie w MW3 (WW3 wg mnie jest rozwinieciem World
War 3 czyli III wojny światowej która będzie miała miejsce w 3 czesci Modern Warfare)



Thank you Captaion Obvious...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten niezidentyfikowany budynek kojarzy mi się z Kremlem ( choć wątpię by był to akurat Kreml ) i jak dla mnie na 100
% jest w Rosji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominają mi się walka z Sowietami o Seattle z World in Conflict. W MW3 to miasto zmieniono na Nowy Jork, czyli nic oryginalnego. NJ był miejscem akcji tylu gier, że już mi zbrzydł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyzna, że lokacje w Modern Warfare 3 robią wrażenie, a wszystko stworzone na nowym silniku, który może nie jest jakiś tam wspaniały, ale z pewnością gra dzięki niemu wygląda ładniej od poprzednich odsłon. Ciekawym jest, czy w grze głównym bohaterem nadal będzie Soap, czy raczej IW zrezygnuje z niego na rzecz bardziej wyimaginowanego bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować