Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Modern Warfare 3 - analiza trailera

37 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2011 o 17:03, arborek napisał:

Masz coś do odgrzewanych kotletów :D? ja 5 lat studiów nie jadłem nic innego jak odgrzewane
żarcie z domu... i wspominam te 5 lat jak najbardziej cudownie :D

Heh, ja jem praktycznie cały czas odgrzewane żarcie z powodu pracy za granicą, wracam wieczorem więc na nic innego nie mam czasu;)

Dnia 24.05.2011 o 17:03, arborek napisał:

Ja też kupię bo mi się podobają poprzednie części :D do dziś gram w Black Opsa :D

Ja kupię z sentymentu do CoD''a2 i MW. Choć nie ukrywam, że właśnie Call of Duty 2 otworzył mi bramy do rozgrywek multi i gram w niego do dziś;) Choć rzadziej bo teraz głównie konsole ale mimo to płytka z nazwą Call of Duty : MW bardzo często znajduje się w czytniku;)
Tak czy inaczej czekam choć z roku na rok entuzjazm opada coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0:18, 0:58, 1:06. Sprawdźcie te czasy w trailer''ze. Postać pokazana tam wygląda jak Ghost, tylko na każdym jest twarz zakryta i nie można zidentyfikować kto to dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 18:42, landcruiser napisał:

Przypominają mi się walka z Sowietami o Seattle z World in Conflict. W MW3 to miasto
zmieniono na Nowy Jork, czyli nic oryginalnego. NJ był miejscem akcji tylu gier, że już
mi zbrzydł.


Zgadzam się. Nowy Jork jest strasznie pokrzywdzony przez los w komputerowym świecie.

Dnia 24.05.2011 o 18:42, landcruiser napisał:

Trzeba przyzna, że lokacje w Modern Warfare 3 robią wrażenie, a wszystko stworzone na
nowym silniku, który może nie jest jakiś tam wspaniały, ale z pewnością gra dzięki niemu
wygląda ładniej od poprzednich odsłon. Ciekawym jest, czy w grze głównym bohaterem nadal
będzie Soap, czy raczej IW zrezygnuje z niego na rzecz bardziej wyimaginowanego bohatera.


To nie jest nowy silnik tylko ulepszony IW Engine. Jednak grafika będzie zadowalająca. Jeśli przez te lata IW pracowało w większości nad samą grą, to będzie to bardzo długa rozgrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 21:16, gumamp napisał:

Jeśli przez te lata IW pracowało w większości nad samą grą, to będzie to bardzo długa
rozgrywka.

??? 2 lata tak jak przy mw1 i mw2, wiec nie powiedzialbym ze gra bedzie bardzo dluga, raczej jeszcze krotsza bo w miedzyczasie wiekszosc z pracownikow opuscilo studio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak zobaczyłem jak może wyglądać zniszczony Nowy York w Crysisie 2 teraz patrzę na MW3 i widzę papierowe domki..
Podobają mi się miejsca akcji, jednak to trailer Battlefield 3 spowodował opad szczęki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak zobaczyłem jak może wyglądać zniszczony Nowy York w Crysisie 2 teraz patrzę na MW3 i widzę papierowe domki..
Podobają mi się miejsca akcji, jednak to trailer Battlefield 3 spowodował opad szczęki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 10:15, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Ok, mała aktualizacja zrobiona - czekam na kolejne sugestie :)


"W tarowanym samochodzie są trzy osoby - jeden cywil i dwóch żołnierzy." Chyba w "taranowanym" a nie w "tarowanym" ;)

Bardzo fajna analiza. Nowy Modern Warfare zapowiada się obiecująco, jak zwykle dużo akcji, walących się budynków, strzelania i biegania. W sumie, mnie się to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 18 zdjęciu ładnie widać lecący pocisk RPG-7.
Żołnierz strzelający na ślepo trzyma G-36.

Czekamy z niecierpliwością. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze kilka szczegółów:
1. tak jak napisał @Krzysiek_Ogrodnik, na czwartym screenie M4 z Eotechem 551 i magnifier do niego, na magu widać magpule.
2. 0:29 - widać, że żołnierz ma na sobie prawdopodobnie cirasa, mundur chyba w multicamie, ale ciężko powiedzieć. Na głowie Mich 2001 z bocznymi szynami ris i znacznikiem IR.
3. 0:34 - na prawym widać wyraźnie multicam, lewy ma na hełmie Norotosa
4. 0:54 - AK Tactical z kolbą od M4
5. Strzelający na ślepo nie trzyma G36, wyraźnie widać, że jest to UMP. Wystarczy spojrzeć na kolbę i szczerbinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że postać pokazana w 0:58 sekundzie może być jedną z postaci MW 2 , a chodzi mi o Ghosta.
Co o tym sądzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować