Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever: niemożliwe staje się faktem, gdy gra trafia do tłoczni

43 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Powrót Księcia jest już przypieczętowany. Gra otrzymała własnie status "złotej", co w branżowej nomenklaturze oznacza, że trafiła ona właśnie do powielarni. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują zatem, że za nieco ponad dwa tygodnie Duke Nukem Forever trafi na półki sklepowe.

Przeczytaj cały tekst "Duke Nukem Forever: niemożliwe staje się faktem, gdy gra trafia do tłoczni" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 16:48, Galder_Grasfiord napisał:

To teraz zostaje czekać jeszcze na drugą grę z typu "wait forever" czyli Diablo 3.

Bez przesady, Diablo 3 nie powstaje tak długo :) Znalazłoby się kilka dłużej powstających tytułów, których los jest niejasny.

Obawiać się można teraz nie tego czy gra wyjdzie, ale czy spełni tak ogromne oczekiwania, których uzbierało się trochę po tych wszystkich latach. Liczę, że przynajmniej będzie to po prostu zabawna rozrywka na kilkanaście (taką mam nadzieję) godzin. Swoją droga to wszystkie żartobliwe obietnice związane z DNF stracą na aktualności (typu: "prędzej wyjdzie DNF niż coś tam zrobię/coś się stanie").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 17:07, Arcling napisał:

Obawiać się można teraz nie tego czy gra wyjdzie, ale czy spełni tak ogromne oczekiwania,
których uzbierało się trochę po tych wszystkich latach.


Pewnie masz rację, że będzie to zabawa na kilkanaście godzin, ale nie sądzę, by ktokolwiek miał jeszcze wysokie oczekiwania względem tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mronoth - Tak tak, pewnie w lądowanie na księżycu też nie wierzysz, i oczywiście potrafisz to uzasadnić logicznymi argumentami? Nie? Tak myślałem... ;)

Arcling - Osobiście uważam że gra nie spełni oczekiwań, z prostego powodu - ludzie spodziewają się objawienia, niemalże kolejnego zstąpienia mesjasza. Winę za to ponosi nie Gearbox, nie 2k Games, ale nieistniejące już 3DRealms które przeciągało produkcję w nieskończoność, snując przy tym wizje świetlanej przyszłości. Ja, przyznam się, mam pre-order (w gram.pl) i nie zrezygnuję z niego. Dla mnie ta gra to symbol, zamknięcie pewnej epoki w moim prywatnym graniu. I przypuszczam że nie tylko dla mnie, dlatego o sprzedaż można być spokojnym.

A czy gra będzie dobra? To się okaże po odpaleniu demka, które szczęśliwi otrzymają nieco wcześniej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie spodziewam tylko dobrej rozwałki i troche humoru :) brakuje takich gierek ostatnio. Grafika w takiej grze to mało istotna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że was dobiję, ale DN:F będzie na platformie Steampowerred...
Oznacza to... to samo co w przypadku Mafii 2, Dirta 3 albo Shoguna 2...
Mimo wszystko, te 10GB powinno się szybko ściągnąć :P
Pre-Order czeka cały czas, na Demo też czekam (gram.pl i klucz First Access :P) ;)
Dla mnie gra może nawet otrzymać od CD-A, Gry-Online albo gram.pl ocenę 0/10, i tak kupię ją :P
Ale prezentuje się nad wyraz dobrze, więc ponad 5/10 powinien mieć... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 17:28, Kifa napisał:

Dla mnie ta gra to symbol, zamknięcie pewnej epoki w moim prywatnym graniu. I przypuszczam że nie tylko
dla mnie, dlatego o sprzedaż można być spokojnym.

Dokładnie, trudno wskazać inną grę, która powstawała (no, na pewno bywały okresy, gdy projekt leżał nieruszany) tyle lat i udało jej się zatrzymać przy sobie zainteresowanie tylu graczy. Sam również mam pre-ordera aczkolwiek w innym sklepie i po prostu wiem, że chcę w to zagrać. Mam tylko takie przypuszczenie, że gra może podzielić los Dooma 3, gdzie również twórcy przez lata naobiecywali zbyt wiele i mimo, że bez wątpienia nie był produkcją złą to ludzie mający zbyt wysokie oczekiwania po prostu byli rozczarowani przez co o tytule dość szybko zapomniano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 17:01, mronoth napisał:

kolejna sciema, gry nie bylo, nie ma i nie bedzie

Dokładnie tak, to wszystko spisek Żydów i masonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 18:23, Madoc napisał:

Dokładnie tak, to wszystko spisek Żydów i masonów.

dobrze, ze chociaz Ty rozumiesz

@Kifa
lol

@bugs14
tzn steam bedzie obowiazkowy zeby gre uruchomic? no to klops :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 18:02, Arcling napisał:

Dokładnie, trudno wskazać inną grę, która powstawała (no, na pewno bywały okresy, gdy
projekt leżał nieruszany) tyle lat i udało jej się zatrzymać przy sobie zainteresowanie
tylu graczy. Sam również mam pre-ordera aczkolwiek w innym sklepie i po prostu wiem,
że chcę w to zagrać. Mam tylko takie przypuszczenie, że gra może podzielić los Dooma
3, gdzie również twórcy przez lata naobiecywali zbyt wiele i mimo, że bez wątpienia nie
był produkcją złą to ludzie mający zbyt wysokie oczekiwania po prostu byli rozczarowani
przez co o tytule dość szybko zapomniano.


Zalezy co sobie nawymyślali. Przeciez dostalismy grę w klasycznym wydaniu. Takim jakim miał wyjść. Jezeli ktoś chciał... wielowątkowej fabyły, kokosów na wierzbach i tysiaca dziewic ;). No raczej nie dostał. Ale giera sie sprzedała w +3.5mln i sukces zdobyla. Dla mnie to na 100% jedna z lepszych gier fpp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować