Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt RED zaprezentuje nowy projekt podczas targów E3!

81 postów w tym temacie

Tudzież wiedźmin 1 a z miesiąc dwa po nim wiedźmin 2 =)
Bo w sumie wywalenie an rynek dwójki na konsole w momencie gdzie jedynka na dobrą sprawę jest dosyć obowiązkowa co by rozumieć fabułę było by trochę nielogiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh gram pl technicznie ostatnio zasysa.. dopiero dodałem post a edycję już szlak trafił...

Ale podpisuję się, jedynka na nowym silniku [tylko po poprawkach bo RED Engine mega-optymalizacją nie grzeszy] na konsole ale i na PC... najlepiej za darmo dla posiadaczy starej ER =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa seria cRPG? A czemu nie, jestem jak najbardziej za. Ostatnio forma Bioware spada, a dokładnie od wydania Knights of the Old Republic więc może zmieni się lider na tym rynku;) .
Ja i tak czekam na ogłoszenie Wiedźmina 2 na PS3, ale w takiej formie w jakiej znajduje się w tej chwili (oczywiście bez tych wszystkich bugów).
Zobaczymy co tam siedzi im w głowach;p

Mronoth
Jeśli to prawda to byłoby super. Jednak mówiąc szczerze to jakoś nie specjalnie ciągnie mnie do poprzedniego projektu czyli "Rise of the wolf" czy jakoś tak. Ja chce prawdziwego erpega a nie jakąś zręcznościówkę. To jest moje zdanie. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 19:40, Zgreed66 napisał:

They niech lezy martwe i niech nawet nie probuje wstac ;)


Nukemowi się udało to może i They wstanie, mamy jeszcze kilka lat na to, żeby się przekonać.


I wow, gameplay to poważna sprawa. I też mam nadzieję, że nie będzie to nic związanego z Wiedźminem. Dajmy tej marce odpocząć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 20:09, Pietro87 napisał:

Tudzież wiedźmin 1 a z miesiąc dwa po nim wiedźmin 2 =)
Bo w sumie wywalenie an rynek dwójki na konsole w momencie gdzie jedynka na dobrą sprawę
jest dosyć obowiązkowa co by rozumieć fabułę było by trochę nielogiczne.

tez racja, zobaczymy co pokaza, ale ja bym jednak stawial na pominiecie w1 na konsolach i wydanie od razu w2 + moze jakis filmik wyjasniajacy co sie dzialo w w1, zreszta w1 chodzil na innym enginie wiec mysle, ze to by bylo za duzo roboty, bioware zrobilo juz taki numer wiec to prawdopodobne, mass effect 2 wyszedl na ps3 a me1 nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 19:23, hakatu napisał:

Może Achajkę zrobią ;)


O tym samym pomyślałem :D, w sumie mieliby też Ciekawe uniwersum, ciekawe tylko czy przyjęłoby się to że głównym bohateram byłaby kobieta :P w sumie "POWAŻNIEJSZYCH" projektów z kobietą w roli głównej jeszcze nie miałem okazji zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż Wiedźmin 2 to był dla mnie zdecydowany priorytet ze wszystkich gier, na które czekałem przez ostatnie lata to cholernie bym się ucieszył gdyby CD Projekt Red reaktywował THEY. Jako, że Valve ma fanów głęboko gdzieś i Half-Life 2 Ep.3 nie wiadomo czy się doczekamy to mam nadzieję, że THEY mógłby w tym przypadku stworzyć mocną konkurencję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 20:16, Longer napisał:

Nowa seria cRPG? A czemu nie, jestem jak najbardziej za. Ostatnio forma Bioware spada,
a dokładnie od wydania Knights of the Old Republic więc może zmieni się lider na tym
rynku;) .
Ja i tak czekam na ogłoszenie Wiedźmina 2 na PS3, ale w takiej formie w jakiej znajduje
się w tej chwili (oczywiście bez tych wszystkich bugów).
Zobaczymy co tam siedzi im w głowach;p

Mronoth
Jeśli to prawda to byłoby super. Jednak mówiąc szczerze to jakoś nie specjalnie ciągnie
mnie do poprzedniego projektu czyli "Rise of the wolf" czy jakoś tak. Ja chce prawdziwego
erpega a nie jakąś zręcznościówkę. To jest moje zdanie. O!


Wiesz w ogóle czym był w ogóle Rise of the White Wolf? :C

Gdyby tak zrobić część pierwszą na REDengine, to też bym nie płakał, dla mnie to by była idealna gra, bo do samej jedynki mam ogromny sentyment i nawet łiczer "tu" jej nie przebił.

Co do Achai, to cała historia jeszcze się nie zakończyła (Ziemiański pisze kolejne tomy), więc jeżeli już, to byłaby raczej rekonstrukcja wydarzeń z książek, więc moim zdaniem odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 20:23, bobobo napisał:

Pudełkowy dodatek do Wiedźmin 2

Pls.


Pudełkowy dodatek? Ostatni raz takie coś widziałem chyba przy Gothicu II...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że treść newsa mówi co innego to właśnie chciałbym zapowiedzi Wiedźmina 2 na PS3 (najlepiej w podobnym wydaniu kolekcjonerki co na PC) ;) Jest zbyt wiele przesłanek, ażeby nie brać pod uwagi wersji konsolowej (vide pre-order wersji na X360 na Ultima.pl).

Osobiście wolałbym wydanie W2 bez wchodzenia w meandry fabuły części pierwszej. Jak zostało wspomnianie - analogicznie do BioWare i Mass Effect 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wykupili prawa do Gothic''a od PB i zrobią remake pierwszej i drugiej części ;)
ech.... kończąc marzyć dla mnie fenomenalną wiadomością byłoby stworzenie dobrego cRPG (byle nie ustępował jakością W1/2) tylko z większą możliwością rozwoju postaci- bo w tym temacie Wiesiek ssie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh a ja to bym chciał gry opartej o World Of Darkness...
Najlepiej ze swobodnym wyborem strony konfliktu [wąpierz, wilkołak, mag, łowca etc etc...]...
Czekam już tyle lat, że się może kiedyś doczekam... nawet nowego VTM bym powitał z otwartymi ramionami [aczkolwiek coś na Werewolfie bym powitał tysiąckroć bardziej =)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2011 o 20:29, Mercuror napisał:

Pudełkowy dodatek? Ostatni raz takie coś widziałem chyba przy Gothicu II...

Dragon Age : Przebudzenie? Maska Zdrajcy? ;)

Szinczuch
Mówię z czym mi się kojarzy, jeśli się mylę to oświeć mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak lecimy w klimatach kultowego polskiego fantasy to ja poproszę "Pana Lodowego Ogrodu" raz! Uniwersum tej sagi jest tak bogate, że wyśmienicie nadaje się na grę, lub ekranizację. W dodatku umiliło by mi to oczekiwanie na 4 tom powieści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 20:44, Longer napisał:


> Pudełkowy dodatek? Ostatni raz takie coś widziałem chyba przy Gothicu II...
Dragon Age : Przebudzenie? Maska Zdrajcy? ;)

Szinczuch
Mówię z czym mi się kojarzy, jeśli się mylę to oświeć mnie;)


Tzn nie wiem co rozumiałeś poprzez zręcznościówkę :P. Powrót Białego Wilka miał być konsolowym wiedźminem pierwszym z paroma udoskonaleniami, czyli pełnoprawnym erpegiem i (to możliwe jednocześnie?) portem na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmmm mega realistyczna (pod względem wizualnym) strzelanka umiejscowiona w czasach współczesnych - jest - BF3
Kontynuacja Devil May Cry - jest
Sci-fi RPG - jest - Deus Ex: HR
Nowy, rozbudowany space-sim - jest - kolejny z serii X
Fantasy RPG - jest - wiedźmin 2
kontynuacja Demon''s Souls - jest
Zombie survival - jest - Dead Island

Jeśli nie spartolą niczego z powyższych, to ja dziękuję, nic więcej mi nie potrzeba ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować