Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation Store powróci... "pod koniec maja"

16 postów w tym temacie

No to można spać spokojnie... choć też pod koniec maja może się równać 31 maja- 1 czerwca... Zobaczymy co oni tam wymyślą, już nowy soft do PSP ściągnąć ściągnąłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko czy PS+ zdąży objąć maj, czy przejdzie na następny miesiąc. Mam nadzieje, że Sony się wyrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LBP bedzie musial jeszcze poczekac :p.
Szkoda, ze nie zacznie dzialac 25, ale co tam - niech pracują nad tym, wazne zeby juz takie jajca sie nie powtarzały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mój Boże, przesunięcie aż do końca maja. Raptem sześć dni maks, co my biedni ludzie zrobimy. Sony, za taką obsuwę powinniście się smażyć w piekle. A kysz...

A tak na poważnie to takie opóźnienie to nic wielkiego, raptem niecały tydzień?? Czekałem tyle to i jeszcze te pare dni poczekam, póki co skupi się człowiek na ogrywaniu kolego w FIFE :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, w niedzielę wyjeżdżam za granicę a chciałem na PSP kupić Final Fantasy VIII no ale cóż, może zdążę a jak nie to przynajmniej kasa zostanie w portfelu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 21:22, Vegan napisał:

Ciekawe tylko czy PS+ zdąży objąć maj, czy przejdzie na następny miesiąc. Mam nadzieje,
że Sony się wyrobi.


możliwe ze czerwiec przyniesie cos ciekawszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 23:18, Zak napisał:

> Ciekawe tylko czy PS+ zdąży objąć maj, czy przejdzie na następny miesiąc. Mam nadzieje,

> że Sony się wyrobi.

możliwe ze czerwiec przyniesie cos ciekawszego :)



Z tego co czytałem Sony po uruchomieniu PSStore ma robić kilka aktualek w tygodniu w celu nadrobienia straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy po takim wycieku ludzie będą dalej używać kart kredytowych do zakupów w PSN.
Gdyby Sony nie miało zdrapek to byliby w ciemnej pupie.

Ja osobiście wstrzymam się z zakupami na PSN, bo z sony nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się nie wydaje, bo dopiero co był kolejny atak hakerski na siedziby w Grecji i Kanadzie... Pecha ma w tym roku Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 10:12, thiefi napisał:

Ja osobiście wstrzymam się z zakupami na PSN, bo z sony nic nie wiadomo.

Można kupować za karty pre-paid. To jest bezpieczne, nie podajesz nr karty. Ja tak będę robił bo już nigdy Sony nie zaufam i nie powierzę nr karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować