Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Agent i Max Payne 3 nadal w produkcji

9 postów w tym temacie

he he no inwestorom nic innego nie mógł powiedzieć.. "przerwaliśmy prace nad grami, ale dajcie nam więcej pieniążków" prf..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre, niech pracują. Byle tylko MP3 był bardziej Max Payne''owy w fajnym klimacie noir a nie znów rozwałka w Tajlandii czy na Bahamach.
Takie pobożne życzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 11:22, Jammin69 napisał:

To w końcu łysy czy z włosami ? Jak jest łysy to mi bardziej Sama Fishera przypomina.

Na początku gry to będzie nadal nasz stary Maksio, w trakcie gry nastąpi pewnie ta zmiana. Ale pewnie to wszystko będzie związane z samą fabułą. Pożyjemy, zobaczymy.

Lecz najbardziej jestem zaskoczony<dopiero teraz widzę coś o tej grze> tym Agentem. Robi go R* North i będzie to tytuł na wyłączność?? Sony musiało zrobić nie lada przelewik ale też pomysł na grę musiał się im spodobać.
Lecz to Rockstar, oni robią gry od których trudno się oderwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 11:46, marcin-malysza napisał:

Lecz najbardziej jestem zaskoczony<dopiero teraz widzę coś o tej grze> tym Agentem.
Robi go R* North i będzie to tytuł na wyłączność?? Sony musiało zrobić nie lada przelewik
ale też pomysł na grę musiał się im spodobać.


To gra, którą obiecał zrobić Rockstar, gdy zdecydowali się na zrobienie z LA Noire multiplatformowca.
Muszą się jakoś odpłacić Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 11:46, marcin-malysza napisał:

> To w końcu łysy czy z włosami ? Jak jest łysy to mi bardziej Sama Fishera przypomina.

Na początku gry to będzie nadal nasz stary Maksio, w trakcie gry nastąpi pewnie ta zmiana.
Ale pewnie to wszystko będzie związane z samą fabułą. Pożyjemy, zobaczymy.

Ewentualnie nie dożyjemy i nie zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 11:22, Jammin69 napisał:

To w końcu łysy czy z włosami ? Jak jest łysy to mi bardziej Sama Fishera przypomina.


Łysy , fragmenty gry kiedy Max będzie miał włosy to będą retrospekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/...ciach.../
A tego to ja nie wiedziałem, dziękuje za informację :). Chociaż dobrze się stało iż L.A. Noire nie jest ekskluzywne, szkoda by było tych graczy których ominęła by ta gra<chociaż nadal PCtowcy muszą się obejść smakiem a szkoda, gra jest świetna>.

Editejszyn: @Mroczny_Joga, teraz tylko musimy się modlić by jednak nie było końca świata w 2012, byśmy jednak dożyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować