Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan będzie darmowe!

38 postów w tym temacie

Grałem jak gra wyszła, z pre-orderu jeszcze miałem, gra była naprawdę dobra i miała potencjał, ale twórcy skopali sprawę oraz to było najbardziej zabugowane MMO w jakie kiedykolwiek grałem. Jak postawili polskie serwery i się na jeden z nich przeniosłem (a kupa czasu minęła od premiery) to niektóre stare bugi zostały, a ponadto pojawiły się nowe, nie mam pojęcia jak oni to robią... Ale jak będzie F2P to na pewno sobie zagram raz jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie zacznę grać. Bo do gry już się wcześniej przymierzałem ale już grałem w płatne MMO. A co za dużo to nie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 15:41, Kadaj napisał:

Gdyby ktoś był ciekaw, różnica pomiędzy płatnym a darmowym kontem:
http://forums-eu.ageofconan.com/showthread.php?t=166952

Akurat klasy, którymi swego czasu grałem i mam te postaci, nie będą dostępne. :/


Pewnie ograniczenia niestety muszą być. Ale to tak czy siak fajnie, że można pograć za darmo - nawet, jeśli z pewnymi ograniczeniami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 15:41, Kadaj napisał:

Gdyby ktoś był ciekaw, różnica pomiędzy płatnym a darmowym kontem:
http://forums-eu.ageofconan.com/showthread.php?t=166952

Akurat klasy, którymi swego czasu grałem i mam te postaci, nie będą dostępne. :/


Jeżeli kiedykolwiek byłeś subskrybentem i miałeś stworzoną taką postać, która jest dostępna tylko dla premium, to i tak będziesz mógł nią grać. Także nie ma co załamywać rąk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 16:18, zawcia napisał:

Jeżeli kiedykolwiek byłeś subskrybentem i miałeś stworzoną taką postać, która jest dostępna
tylko dla premium, to i tak będziesz mógł nią grać. Także nie ma co załamywać rąk ;)

To pewna wiadomość? Byłoby miło, gdybym mógł grać swoim starym Dark Templarem nie tylko do końca maja. ^^

Tak czy inaczej do f2p pewnie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że te mikrotrasakcje nie dadzą władzy większej od użytkownika darmowego ? Bo inaczej ta gra będzie skazana na wymarcie :) Zapewne tez zostanie wprowadzony cash&shop z itemami które pociasną free userów a to nie będzie już miłe. Miejmy nadzieję że tak nie będzie. Można się jeszcze przyczepić do slotów na postacie na free 2 a dla premium 8 ? żart ? Same ochłapy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kadaj

Od samego GD (Game Director jakby ktoś pytał ;p), bo ludzie właśnie bardzo się niepokoili o ten aspekt i zostało to szybko wyjaśnione.

@vegost

Konto premium ma wszystko to co aktualnie opłacający abonament użytkownicy i tak pozostanie.

Item shop będzie raczej policzkiem dla płacących, bo jak do teraz za cenę konta premium miałem wszystko, tak po zmianach ktoś kto będzie chciał płacić więcej niż premium będzie do przodu. Choć z drugiej strony...Cóż mam niemal wszystko co gra oferuje, więc większy pożytek będą mieli z tego gracze nowi próbujący "dogonić" weteranów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na tę informacje, teraz jestem pewien ze kupie AoC :D. Ciekaw jestem natomiast czy jeśli będę opłacał abonament przez dajmy na to miesiąc, w czasie którego będę grał klasą dostępną tylko dla konta premium, czy będzie ona (postać) dostępna dla mnie po tym jak przestane uiszczać (dość zabawne słowo biorąc pod uwagę jego część) płatności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako fan opowiadań Howarda nie omieszkam sprawdzić. Miałem zagrać już wcześniej, ale abonament zawsze skutecznie mnie odstrasza :>. Tylko mam cichą nadzieję, że będzie można grać w wersję polską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 17:23, Ortalius napisał:

Czekałem na tę informacje, teraz jestem pewien ze kupie AoC :D. Ciekaw jestem natomiast
czy jeśli będę opłacał abonament przez dajmy na to miesiąc, w czasie którego będę grał
klasą dostępną tylko dla konta premium, czy będzie ona (postać) dostępna dla mnie po
tym jak przestane uiszczać (dość zabawne słowo biorąc pod uwagę jego część) płatności?


Tak, będzie nadal dostępna. Zapłacisz za miesiąc, założysz taką postać i możesz nią grać na wieczność ;)


@Arkhaor

Wersja polska będzie dostępna, ale nie wiadomo jeszcze, czy dalej będziemy mieli dla siebie soobne serwery czy po prostu dołączymy do reszty świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 17:46, zawcia napisał:

Wersja polska będzie dostępna, ale nie wiadomo jeszcze, czy dalej będziemy mieli dla
siebie soobne serwery czy po prostu dołączymy do reszty świata.


Ogólnie dobrze by było, żeby polskie servery zostały. Perspektywa laga z massami z resztą świata mnie nie bawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 18:15, vegost napisał:

> Wersja polska będzie dostępna, ale nie wiadomo jeszcze, czy dalej będziemy mieli
dla
> siebie soobne serwery czy po prostu dołączymy do reszty świata.

Ogólnie dobrze by było, żeby polskie servery zostały. Perspektywa laga z massami z resztą
świata mnie nie bawi :)


Przez resztę świata miałem na myśli głównie Europę. I zapewniam, że na serwerach europejskich jest takie same opóźnienie jak na naszych, a więcej ludzi = lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna wiadomość, bo zwykle przejście z płatnego MMO na F2P to finansowy sukces (tak samo było z D&D Online).
Dzięki temu może nawet zagram kiedyś... Choć raczej wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować