Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pełna, bo aktualizowana na bieżąco, lista gier prezentowanych na E3 2011

71 postów w tym temacie

Na wiele tytułów czekam niecierpliwie choć z tego co jest na tą chwilę to oczywiście Wiedźmin 2 na PS3, albo chociaż szczere będzie lub nie, następnie Rayman Origins bo to dla mnie najlepsza seria platformówek, Uncharted 3 i Skyrim.
Ogólnie jest tego więcej więc zobaczymy co nas zaskoczy tym razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na:
- The Elder Scrolls V: Skyrim
- Devil May Cry
- Star Wars: The Old Republic
- Gears Of War 3
- Soul Calibur V
- Ninja Gaiden III
- Rocksmith

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej czekam na:

1. Modern Warfare 3
2. Mass Effect 3
3. AC Revelations
4. Risen 2
5. X-Men: Destiny
6. Duke Nukem Forever
7. Ghost Recon: Future Soldier

Jest na co czekać, oczywiście relację na żywo przez internet będe oglądał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka gier, które mnie interesują:
Prototype 2
Prey 2
F1 2011
Dead Island
Mass Effect 3
Battlefield 3
Need For Speed: The Run
Deus Ex: Human Revolution
Metro 2033: Last Light
Saints Row: The Third
Call of Juarez: The Cartel
Batman: Arkham City

A czy do czasu premiery wciąż będą mnie wszystkie interesować, to będzie zależeć od tego co zaprezentują m.in. na E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BioShock: Infinite,Duke Nukem Forever,XCOM,Spec Ops: The Line,Prototype 2, The Elder Scrolls V: Skyrim, Prey 2,RAGE ,Devil May Cry, Resident Evil: Operation Raccoon City, Resident Evil 6,Sniper: Ghost Warrior 2, Dead Island, Serious Sam 3: BFE,Battlefield 3,Need For Speed: The Run,Silent Hill: Downpour, Tekken X Street Fighter, Final Fantasy XIII-2,Metro 2033: Last Light, Saints Row: The Third, Call Of Juarez: The Cartel,Driver: San Francisco,Far Cry 3 ,
Kolejność niema znaczenia... oczywiście po E3 lista może się skrócić jak i wydłużyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trochę tego się uzbierało, mnie interesuje jednak najbardziej: Assassin''s Creed: Revelations, Risen 2, TES V Skyrim no i z fps''ów Battlefield 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się bałem, że bardzo marne te targi będą, ale jest Mass Effect 3, Jurrasic Park od Telltale Games (Back to the Future było bardzo miłe, ale jednak aż tak mnie ta gra nie interesuje), Tomb Raider (może być jedną z najlepszych nadchodzących gier, bo na pewno jest jedną z najciekawszych), no i to w sumie tyle... Słabiutko, ale najbardziej obecnie interesująca mnie gra, Heart of the Swarm, ma zostać zaprezentowana w najbliższych dniach (jak się okazuje, konkretnej daty nie podano), a i jest jeszcze BlizzCon (w październiku...) przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 11:54, BlazejGB napisał:

Deus Ex: Human Revolution (PS3, Xbox 360, PC - plotka)

Wait, what? W ogóle, to jednak DMC będzie na PC? A Silent Hill jednak nie? :(((

Dopisek plotka odnosi się do prezentacji całej gry, a nie danej wersji, SH:D nigdy nie został oficjalnie zapowiedziany na PC, a DMC to błąd - już poprawiam, dzięki za zwrócenie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować