Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40.000: Space Marine - co znajdzie się w Edycji Kolekcjonerskiej?

19 postów w tym temacie

Michał Nowicki

THQ ujawniło zawartość Edycji Kolekcjonerskiej gry Warhammer 40.000: Space Marine. Ktoś liczył na unikalną figurkę do bitewniaka? Nic z tego, będziecie za to mogli przyozdobić kurzący się w kącie Power Armour. I obejrzeć film o systemie walki.

Przeczytaj cały tekst "Warhammer 40.000: Space Marine - co znajdzie się w Edycji Kolekcjonerskiej?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

THQ wysyłał o tym info mailowo i muszę przyznać, że mnie też to nie powaliło. Za 80 dolarów powinni jakoś bardziej tę kolekcjonerkę dopakować.
Ale Purity Seal niczego sobie. I, z tego co piszą na swojej stronie, ma mieć w sobie magnesik. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens walki w potężnej zbroi bez założonego hełmu?... Ja rozumiem, że to tylko gra, ale na Imperatora, trochę realizmu by się przydało. Przy okazji Astartes może i są super-potężni i wytrzymali, ale nie są kretynami i nie wpadają w środek wroga, dając się obejść ze wszystkich stron. To mistrzowie taktyki, a nie dzicy barbarzyńcy, którym w głowie jedynie jak najbrutalniejsze wykończenie wroga. Nie podoba mi się przedstawienie tego w inny sposób w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 16:01, Mercuror napisał:

Jaki jest sens walki w potężnej zbroi bez założonego hełmu?... Ja rozumiem, że to tylko
gra, ale na Imperatora, trochę realizmu by się przydało.


Przecież nawet w bitewniaku część Space Marines, CSM i każdej innej frakcji mającej Power Armor na statnie walczy bez hełmu.
BTW. Realizm w Warhammerze?

Dnia 26.05.2011 o 16:01, Mercuror napisał:

Przy okazji Astartes może i są super-potężni i wytrzymali, ale nie są kretynami i nie wpadają w środek wroga,
dając się obejść ze wszystkich stron. To mistrzowie taktyki, a nie dzicy barbarzyńcy, którym w głowie jedynie > jak najbrutalniejsze wykończenie wroga. Nie podoba mi się przedstawienie tego w inny sposób w tej grze.


Ehm, a nie pomyślałeś, że to może być gameplay z poziomy Easy? DoW2 też taktyczny na niskich poziomach nie był i nasze oddziały wpadały wroga, by go wykończyć. Daj spokój, to tylko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka sama w sobie nie oferuje żadnych małych dodatków do gry. Te są zarezerwowane (także do zwykłej wersji) dla odpowiednich sklepów, w tym 2 skiny dla SM i Chaosu do multi, bolter lub miecz w innych przypadkach itd. Niestety, na razie większość z tego dostępna wyłącznie dla USA i Kanady a sklep THQ nie wysyła do Polski. Pozostaje jeszcze Steam, który oferuje skin Blood Ravens i dodatkowo grę Darksiders. Trochę się rozczarowałem, bo spodziewałem się tego, że kolekcjonerka będzie zawierać w sobie także wszystkie te małe dodatki (jak np. ta od Retri zawierała cały wargear). Tak to pozostaje jedynie kupić na Steam lub pudełkową bez dodatków, ewentualnie sprowadzać z zagranicy, ale tej ze skinami się nie kupi w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tamnie panikował - bonusy w pre-orderze do prawie wszystkich gier są zarezerwowane dla amerykańskich/angieslkich sklepów, ale jakoś w Polsce są dostępne.
Trzeba poczekać na polskiego wydawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 15:46, MacJak napisał:

Ale Purity Seal niczego sobie. I, z tego co piszą na swojej stronie, ma mieć w sobie
magnesik. :D


Hm... mieć lodówkę z purity sealem? Epic! A jakby jeszcze zająć się samą lodówką i zrobić z niej sarkofag dreadnoughta... Gdybym miał wyższą inicjatywę (min. 7), chyba bym się za to zabrał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 17:19, Henrar napisał:

Ja bym tamnie panikował - bonusy w pre-orderze do prawie wszystkich gier są zarezerwowane
dla amerykańskich/angieslkich sklepów, ale jakoś w Polsce są dostępne.
Trzeba poczekać na polskiego wydawcę.

Może i tak, ciekawe tylko co wybiorą, bo na bank nie władują tych wszystkich rzeczy do jednego pre-ordera, skoro tam tak to wszystko rozbili na różne sklepy.

Yukie: Miał za to uszkodzoną wersję kolekcjonerską i do dzisiaj dla wielu osób jest mało grywalny, więc to żaden argument :P SM przynajmniej może działać stabilnie już w chwili premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 17:35, Astropath napisał:


Hm... mieć lodówkę z purity sealem? Epic!


Jakby tak jeszcze zamiast pergaminów z modlitwami były odrywane paski papieru na listę zakupów... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 20:15, Myszasty napisał:

Było.

Wiem, wiem ;D Ale takie cudeńka warto przypominać.

(swoją drogą, gość od informatyki na moich studiach trochę się zdziwił, jak na zajęciach do jakiejś bzdurnej przykładowej prezentacji wrzuciłem tego Dreadnoughta, z zapałem jednocześnie opowiadając kumplowi, jak to "ten mały skurczybyk mówi Ci, żebyś palił heretyków w imię Imperatora - how AWESOME is that?!")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 20:24, Daelor napisał:

>
Wiem, wiem ;D Ale takie cudeńka warto przypominać.


Oj warto, warto. :D

Dnia 26.05.2011 o 20:24, Daelor napisał:


(swoją drogą, gość od informatyki na moich studiach trochę się zdziwił, jak na zajęciach
do jakiejś bzdurnej przykładowej prezentacji wrzuciłem tego Dreadnoughta, z zapałem jednocześnie
opowiadając kumplowi, jak to "ten mały skurczybyk mówi Ci, żebyś palił heretyków w imię
Imperatora - how AWESOME is that?!")


Z kolei mój kumpel tak się zajarał, że - nie chcąc powtarzać pomysłu - zaczął konstruować spalinową kosiarkę w kształcie... attack bike''a. Szkoda, że skończyło się tylko na początkowym zapale, wydaniu kasy na parę części i narysowaniu planów. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kosiarka bardziej kojarzy mi się z jakimś orkowym ustrojstwem, które macha łańcuchami, dymi, strzela i jednocześnie kosi trawnik. Nie wiem jednak, czy ktokolwiek posiada odpowiednio silne WAAAGH, żeby takie coś działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 22:55, Daelor napisał:

Kosiarka bardziej kojarzy mi się z jakimś orkowym ustrojstwem, które macha łańcuchami,
dymi, strzela i jednocześnie kosi trawnik. Nie wiem jednak, czy ktokolwiek posiada odpowiednio
silne WAAAGH, żeby takie coś działało.


Na Gladionach (taki konwent larpowy, obecnie Flamberg) od zawsze byłem Orkiem. Cała nasza ekipa. 1... 2... 3... Lots nas! WAAAGH jest w nas wciąż silne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować