Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon’s Dogma - gameplay wymiata i tyle!

13 postów w tym temacie

Szkoda, że w redakcji znajdują się amatorzy, którzy nawet nie potrafią zapamiętać, że w dobrze napisanym newsie nie ma prawa być własnej opinii autora. Od tego jest specjalne pole. Żenada...

A jeśli chodzi o gameplay średni mi się podoba. Naprawdę, szybciej atakować i strzelać się nie dało? Jak już rezygnujemy z jakiegokolwiek realizmu w tej kwestii, to niech bohater robi to tak szybko, że gracz nawet tego nie zauważy. Jaka to różnica? Żadna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Snake08 Heroes? Pierwsze wrażenie po odpaleniu filmu to - przecież to Frodo! Tyle, że z łukiem.

I niby gdzie ten gameplay wymiata O.o ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

45-50 sekunda, gdzie jeden gracz kuca, a drugi odbija się od niego i skacze, jest bezbłędna.
A co do oskryptowania, to pewnie wygląda tak, jak chociażby wspinanie się po budynkach w Assassin''s Creed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, może się kojarzyć z Władcą Pierścieni. Ale historia Froda jest mniej bajkowa niż ten gameplay, który wygląda właśnie jak takie baśniowe Heroes.

No i jak dla mnie gameplay jest mega. Może nie jest to strzał w środek moich gustów (gdzie już i tak trafił Demon''s Sould), ale myślę, że chętnie sięgnę po Dragon''s Dogma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 17:58, Mercuror napisał:

A jeśli chodzi o gameplay średni mi się podoba. Naprawdę, szybciej atakować i strzelać
się nie dało? Jak już rezygnujemy z jakiegokolwiek realizmu w tej kwestii, to niech bohater
robi to tak szybko, że gracz nawet tego nie zauważy. Jaka to różnica? Żadna...

To jest gra fantasy, tam nie ma być realizmu. Jeśli chcesz realizmu to za łuk i w teren :).
Tolkienowski Legolas miotał strzałami jak szalony więc i bohater kierowany przez gracza tak może.

Co do samego gameplayu to miodnie to wygląda, jeżeli takie to pozostanie to ja to łykam jak młody pelikan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym co pokazał ten gameplay. Jeśli rozgrywka będzie taka jak ją tu zaprezentowano, to już się ustawiam w kolejce po zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 20:13, marcin-malysza napisał:

To jest gra fantasy, tam nie ma być realizmu. Jeśli chcesz realizmu to za łuk i w teren
:).
Tolkienowski Legolas miotał strzałami jak szalony więc i bohater kierowany przez gracza
tak może.

Z definicji gatunku, fantasy posiada elementy niespotykane w realnym świecie i niewytłumaczalne w sposób naukowy, jednak całość charakteryzuje się realizmem. A Legolas przynajmniej celował...
Gryf robi wrażenie, ale w całym filmiku najbardziej się rzuca właśnie to strzelanie łukiem. :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 22:24, MacJak napisał:

Z definicji gatunku, fantasy posiada elementy niespotykane w realnym świecie i niewytłumaczalne
w sposób naukowy, jednak całość charakteryzuje się realizmem. A Legolas przynajmniej
celował...
Gryf robi wrażenie, ale w całym filmiku najbardziej się rzuca właśnie to strzelanie łukiem.
:\

Co do Legolasa to jednak złe porównanie, on był elfem a elfy u Tolkiena słynęły z nadludzkiej precyzji i szybkości w strzelaniu z łuku. Tu mamy człowieka, u Tolkiena nawet najlepszy Dúnedain specjalizujący się w korzystaniu z łuku nie był w stanie tak szybko strzelać.
Lecz należy zaznaczyć iż to jest gra, tutaj ta nuta realizmu zanika. Dlatego jak dla mnie to może owy główny bohater miotać tymi strzałami tak szybko jak AK-47 wypluwa kule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować