Zaloguj się, aby obserwować  
charnjit013

Call of Duty: Modern Warfare 2

10 postów w tym temacie

Pomocy !!! Co mam zrobić ? Wbiłem na jakiś server i z 23 rangi mam 70 i wszystko odblokowane. Jak mam się cieszyć z gry skoro samo mi się wszystko odblokowało ? Można jakoś to cofnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka mam ciekawy pomysł: staniemy wszyscy pod jakąś ścianą w multi, po czym będziemy strzelać w nią aż opuchnął nam palce od walenia w mysz, tudzież dostaniemy padaczki. Kto wytrzyma najdłużej, ten otrzyma gramowe wyróżnienie Największego Fana Call Of Duty. Co wy na to chłopaki? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 18:53, Chlorofil napisał:

Pomocy !!! Co mam zrobić ? Wbiłem na jakiś server i z 23 rangi mam 70 i wszystko odblokowane.
Jak mam się cieszyć z gry skoro samo mi się wszystko odblokowało ? Można jakoś to cofnąć
?


Tego najprawdopodobniej nie da się cofnąć. Z tego, co mi wiadomo, możesz co najwyżej zresetować staty do zera usuwając zapisany stan gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 19:22, Woo-Cash napisał:

Hejka mam ciekawy pomysł: staniemy wszyscy pod jakąś ścianą w multi, po czym będziemy
strzelać w nią aż opuchnął nam palce od walenia w mysz, tudzież dostaniemy padaczki.
Kto wytrzyma najdłużej, ten otrzyma gramowe wyróżnienie Największego Fana Call Of Duty.
Co wy na to chłopaki? ;P


... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować