Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Please Press Start - galeria wyjątkowa

15 postów w tym temacie

Faworyci? Zdecydowanie Morrowind, ten brąz oraz połączenie znaków Almisvi z cesarskim smokiem idealnie oddaje klimat gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze zachwycał panoramiczny objazd kamerą wyspy w menu FarCry. Zapewne muza też coś ma do tego.
A z mniej znanych Operation: Flashpoint i filmy jako "tapeta menu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry Valve na Source (zmienianie się zależnie jak daleko doszedłeś jest super), Wiedźmin 2 (z tych samych przyczyn - ukradli pomysł Valve? ;)), Guild Wars, Warcraft 3 i World of Warcraft i to chyba wszystkie jakie zapadły mi w pamięć.

EDIT:
mronoth - masz racje news jest przekłamany przez screen z Wiesia zasugerowałem się że chodzi o menu początkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 2, Uncharted, God of War i pewnie tona innych gier, które bym tutaj wymienił, ale teraz nie przychodzą do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morrowind, Baldur''s Gate (muzyka!), Dawn of War, Lineage 2, Świątynia Pierwotnego Zła.
Więcej nie pamiętam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SSFIV to ekran najbardziej dla mnie "swojski" choć uważam że T6 ma najlepszy ekran. Jedyny który wg. mnie wypadł "słabo" to ME2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi Baldurek (niesamowita muzyka + odgłos kliknięć jak przesuwanie marmurowych płyt) i Oblivion (oglądałem tę tytułową mapę tylko po to, żeby posłuchać muzy z menu) to chyba moi faworyci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram wcześniejsze głosy, że ekrany z God of War zapadają w pamięć, a konkretnie ten złowieszczy wzrok Kratosa ;) Ten z nowego Mortal Kombat też daje radę. Już od wciśnięcia na padzie "Start" wiemy, co czeka nas w czasie gry. I chyba o to chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 09:07, Michael-O napisał:

Popieram wcześniejsze głosy, że ekrany z God of War zapadają w pamięć, a konkretnie ten
złowieszczy wzrok Kratosa ;) Ten z nowego Mortal Kombat też daje radę. Już od wciśnięcia
na padzie "Start" wiemy, co czeka nas w czasie gry. I chyba o to chodzi...

I w przypadku serii GoW podoba mi się to jak menu startowe po wybraniu nowej gry i poziomu trudności przechodzi w filmik a w GoW 3 w faktyczną grę<kolega nie obczaił kiedy skończył się filmik, zauważył to dopiero gdy wyskoczył samouczek>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować