Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III: Blizzard ujawnia zastosowanie kamieni runicznych

31 postów w tym temacie

Cholera, co to za kolory!? Jedyny jaki działa jakkolwiek na moją wyobraźnię, to złoty. Reszta to kompletnie nowe doznania słuchowe dla mojego mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na chłopski rozum: czerwony, niebieski, czarny, żółty i biały. Do cholery, prawdziwy mężczyzna rozpoznaje tylko 16 kolorów, a fikuśne nazwy w stylu beżowy to wymysł bab ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 00:00, Snake08 napisał:

Cholera, co to za kolory!? Jedyny jaki działa jakkolwiek na moją wyobraźnię, to złoty.
Reszta to kompletnie nowe doznania słuchowe dla mojego mózgu.

Gra zapowiada się genialnie, modyfikacji broni i umiejętności bardzo dużo, moim zdaniem kolejny mega hit od Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mówił że Torchlight 2 bedzie sie mogło równać z Diablo 3, heh...
Właśnie na tych filmikach widać (jak ktoś ma choć trochę wyobraźni), dlaczego ta gra będzie zajebista (no i przy okazji, dlaczego jej zrobienie tyle zajmuje). A Blizzard ciągle nie pokazał wszystkich asów z rękawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A łososiowy to smak! A nie kolor...

Dzięki za wyjaśnienie. Poziom dezorientacji do jakiego doprowadziła się moja percepcja był już niebezpiecznie wysoki.

@Blasting_Power

No ok ok, tak, ona będzie fajna i w ogóle. Ale co ma Twoja odpowiedź do mojego pierwszego komentarza? xD

Ja już wiem, że to będzie #1 na lan-party przez dłuuuugi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 00:29, Snake08 napisał:

@Blasting_Power

No ok ok, tak, ona będzie fajna i w ogóle. Ale co ma Twoja odpowiedź do mojego pierwszego
komentarza? xD


Drobna pomyłka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się doczekać nie mogę, system run wyśmienity. Zapewne na pierwszy ogień pójdzie czarodziejka :)
A witch doctor z białą runą wygląda jak by puszczał pawia za pawiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kapitalny pomysł. O Diablo 3 jestem spokojny jak o żadną inną grę. Tyle lat minęło, prawdopodobnie milion nowych pomysłów, firma chyba najlepsza, tytuł legendarny, "tego nie da się spartolić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Hmmmmm widzę że Blizzard zrobił sporo poszedł trochę na przód kombinowanie ze skillami na różnorakie sposoby. Nie ma opcji na szufladkowanie. Bardzo oryginalny pomysł. Miłe zaskoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy niektórych kamieniach w 2 postaciach a mianowicie w monku i u barbażyncy praktycznie nie widać żadnych zmian :) Pewnie zmiany zachodzą na tle efektów ,ale animacja się nie zmienia. :D Liczę na coś więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki rodzaj customizacji mi się podoba, rozwiązanie dużo lepsze od tego z dwójki. Mam nadzieję, że nie przesadzą z niektórymi efektami i w miarę zbalansowane to wszystko będzie. W multi zresztą i tak pewnie tylko nieliczne kombinacje okażą się przydatnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ostatni efekt Wizarda niczym Raiden w finalnej scenie w intrze MK Deception.

Efekty i światełka przednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować