Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 doczekał się patcha 1.1 - gra nie ma już DRM

122 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2011 o 10:21, IMPARTIAL92 napisał:


Po to, aby piraci nie zagrali, gdyby gra wyciekła przed premierą. Jedną z atrakcji EK
była możliwość grania przed premierą, głupio by było gdyby piraci zagrali wcześniej od
posiadaczy EK, i w ogóle przed 17.maja.


Przecież piraci zagrali tego samego dnia, co EK - 16 maja... No, może 4, czy 5h później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 14:15, Dzudas napisał:

Dlaczego nie mam dlc miecznika ściągam instaluje i nie ma??? Co to w ogóle ma być?? Buty?


Zestaw miecznika to chyba sa jakies oselka do ostrzenia mieczy z tego co pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 14:47, Bambadil napisał:

Ściągam patcha, chcę zainstalować i...FAIL. Miał ktoś taki problem ? Poradził sobie z
nim jakoś ?


Przywroc na czas instalacji oryginalnego exeka (bo jesli dobrze rozumiem zamieniles na ten gogowy) i powinno dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam na Steam i się pobiera 9giga! Normalnie o co tu biega, w dodatku się zatrzymało z jakiegoś powodu zaraz po tym jak się zaczęło pobierać, przez co nie mogę uruchomić gry dopóki download się nie skończy. Brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 15:18, IMPARTIAL92 napisał:

przez co nie mogę uruchomić gry dopóki download się nie skończy. Brak slow.


Dziwne to by było jakbyś mógł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 15:18, IMPARTIAL92 napisał:

A ja mam na Steam i się pobiera 9giga!

no wlasnie, masz Steam , w tym problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 14:49, Wojman napisał:

Przywroc na czas instalacji oryginalnego exeka (bo jesli dobrze rozumiem zamieniles na
ten gogowy) i powinno dzialac.


Mam dokładnie to samo i to po przywróceniu oryginalnego pliku exe - patcha nadal nie da się zainstalować a gra uruchamia się tak samo szybko jak na pliku exe z GOGa mimo że,teoretycznie,nie powinno go już być po przywróceniu oryginalnego pliku ...
do tego gra uruchamia się w oknie i restartuje wszystkie ustawienia graficzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 15:29, lis_23 napisał:

do tego gra uruchamia się w oknie i restartuje wszystkie ustawienia graficzne.


Wiec pozostaje kontakt z Pomoca Techniczna lub reinstalacja gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 14:47, Bambadil napisał:

Ściągam patcha, chcę zainstalować i...FAIL. Miał ktoś taki problem ? Poradził sobie z
nim jakoś ?

Mam ten sam błąd. Nic nie brałem z GoGa, ściągałem patch z oficjalnej strony gry.
Nie chcę reinstalować, bo to potrwa dwie godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 14:26, Lordpilot napisał:

Do tego czasu "xbox controller" wylądował z powrotem w szufladzie, a ja przeprosiłem
się z klawiaturą i mychą, którą akurat w ten tytuł gra się średnio, ale przynajmniej
da się grać.


Zmartwiłeś mnie, już miałem ściągać patcha i instalować te DLC, ale widzę że lipa, trzeba czekać na kolejnego patcha. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 14:47, Bambadil napisał:

Ściągam patcha, chcę zainstalować i...FAIL. Miał ktoś taki problem ? Poradził sobie z
nim jakoś ?


1. Zainstaluj grę, wpisz kod aktywacyjny (okno powinno zniknąć)
2. Pobierz i zainstaluj: http://wpc.420c.edgecastcdn.net/00420C/files/Patch0/Patcher_PL.exe (Polska - CD Projekt (Edycja Premium oraz Kolekcjonerska)
3. Zainstaluj patch 1.1
4. Uruchom grę

Wszystko jest czytelnie opisane tutaj: http://pl.thewitcher.com/patch/
Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem, więc jedyny FAIL jest ze strony użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 15:25, mronoth napisał:

> A ja mam na Steam i się pobiera 9giga!


Trzeba było za wczasu pomyśleć o wykorzystaniu wbudowanej w Steam opcji robienia kopii zapasowych. Widocznie masz szybkie łącze i ta opcja nie jest ci potrzebna. Zamiast ściągać 9GB, zainstalowałbyś wtedy W2 w kilka minut.

ps. Ten czas edycji posta na gramie to jakiś żart...tyle, że nie jest zabawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ja pobrałem zły patch bo ponoć były dwa?
pobrałem ( dwa razy ) ten:
Polska - CD Projekt (Edycja Premium lub Kolekcjonerska)
http://wpc.420C.edgecastcdn.net/00420C/files/P1_1/Patcher_1.1_PL.exe
niestety,zainstalować się go nie da mimo zamiany pliku z GOGa na oryginalny plik exe
jak na razie mi to nie przeszkadza bo gra nadal uruchamia się szybko tak jak z GOGa ale trzeba za każdym razem ustawiać opcje graficzne,martwię się tylko ze kolejne,wprowadzające większe zmiany patche też się nie zainstalują ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 16:05, absmak napisał:

Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem, więc jedyny FAIL jest ze strony użytkowników.

Cóż, panie nieFAILowy ekspercie... twój sposób nie zdziałał, wyświetliło u mnie dokładnie taki sam komunikat. Czekam na kolejne miłe i trafne sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 15:40, KingMan napisał:

> Ściągam patcha, chcę zainstalować i...FAIL. Miał ktoś taki problem ? Poradził sobie
z
> nim jakoś ?
Mam ten sam błąd. Nic nie brałem z GoGa, ściągałem patch z oficjalnej strony gry.
Nie chcę reinstalować, bo to potrwa dwie godziny...



Jezu, co Ty masz za sprzęt, że instalacja potrawa 2h? I Wiedźmin Ci na tym chodzi? U mnie instalacja gry trwa poniżej 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 16:31, TobiAlex napisał:

Jezu, co Ty masz za sprzęt, że instalacja potrawa 2h? I Wiedźmin Ci na tym chodzi? U
mnie instalacja gry trwa poniżej 5 minut.


Czekam na specyfikację tego twojego sprzętu. Na i5 + 4 GB RAM + GTX 275 instaluje się godzinę. Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 16:28, Graffis napisał:

> Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem, więc jedyny FAIL jest ze strony użytkowników.

Cóż, panie nieFAILowy ekspercie... twój sposób nie zdziałał, wyświetliło u mnie dokładnie
taki sam komunikat. Czekam na kolejne miłe i trafne sugestie.


Ciekawe. Rozumiem, że postąpiłeś zgodnie z intstrukcją i po (czystej) instalacji gry najpierw zainstalowałeś patchera (aby deszyfrować pliki, to jest to, co jest pobierane na starcie, te 28 MB, a skoro serwery nie działają, to trzeba pobrac samemu), a później po zrobieniu tego, próbowałeś instalować patcha 1.1? Bo Twój komunikat dokładnie świadczy o tym, że NIE zainstalowałes najpierw tego 1 pliku (bądź nie instalujesz jako administrator). Sam to wczoraj przerabiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 16:37, Feallan napisał:

Czekam na specyfikację tego twojego sprzętu. Na i5 + 4 GB RAM + GTX 275 instaluje się
godzinę. Co ty na to?

U mnie na sprzęcie w podpisie 10-20 min.

Co do patcha to w moim przypadku tylko reinstall gry mi zostaje bo patch z*ebał grę wcześniej zero problemów w 1920x1080 20-45 fps a teraz 1280x720 cud jak będę miał te 20 fps na low detalach. Co 4 minuty crashe wywalenia do pulpitu itp. przed patchem zero takich problemów - auto detekcja w patchu to jedno wielkie gówno teraz.

P.S.

przy usuwaniu po patchu chyba przestało zwracać aktywacje więc uważajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować