Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przezabawny trailer Red Faction: Armageddon: co robią w nim wielka miłość i muzyka z lat 80-tych?

7 postów w tym temacie

@Zubuu - znać to "zna" każdy, ale wiedzieć kto jest wykonawcą i jak nazywa się piosenka to wcale nie jest takie oczywiste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie wierzyć, bądź nie, ale tuż przed obejrzeniem trailera słuchałem dokładnie tego samego utworu :P
I owszem, każdy kto kiedykolwiek widział teledysk Take on me, MUSI to obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piosenka jest świetna, ale imo sam trailer lekko zalatuje amatorką. Samo podstawienie nietypowej dla takiej produkcji muzyczki nie wystarczy - wiele fanowskich produkcji prezentuje się lepiej. A już na pewno nie widzę w tym nic zabawnego. Lepsze wrażenie wywarł na mnie mega tragicznie wyglądający pod względem technicznym trailer do któregoś DLC do Black Ops. Ten z piosenką od Scorpions.

W każdym razie - gra wygląda fajnie, poprzednia część mi się podobała, więc pewnie się zainteresuję.

PS Naprawcie w końcu dodawanie komentarzy. Nudzi mnie ta ciągła konieczność kopiowania tekstu postów i wklejanie ich ponownie na forum. Skomentowanie newsa jako pierwszy staje się natomiast w ogóle niemożliwe, przez co już kilka razy odpuściłem sobie tą czynność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Dnia 27.05.2011 o 11:32, LESZ3u napisał:

PS Naprawcie w końcu dodawanie komentarzy. Nudzi mnie ta ciągła konieczność kopiowania
tekstu postów i wklejanie ich ponownie na forum. Skomentowanie newsa jako pierwszy staje
się natomiast w ogóle niemożliwe, przez co już kilka razy odpuściłem sobie tą czynność..


Komentowanie nie działa w Firefoxie 4. W IE9 nie ma tego problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować