Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Splinter cell Double Agent

523 postów w tym temacie

Dla wielu fanów Splinter cell na części double agent się zawiodło.

Ja kupiłem i nie żałuje bo jestem fanem od początku serii.

Jeśli jesteś prawdziwym fanem to kup ale jeśli nie, to możesz się rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 19:38, Kerigun napisał:

To ja mam jeszcze jedną prośbę. Wypiszcie mi po kolei misje. Tzn gdzie one były. Bo nie wiem
w której jestem i ile mam do końca :D

1. W Islandii - prolog, przed grą, śmierć towarzysza.
2.Więzienie Federalne Ellsworth w Kansas
3.Nowy Jork - siedziba Armii Johna Browna
4.Morze Ochockie - Rosja
5.JBA
6.Hotel w Szanghaju
7.JBA
8.Kinszasa - Afryka
9.Ostateczna rozgrywka w JBA
10. Bonus - Nowy Jork (jeśli ukończysz jako dobry) :)

Długi18 --> Trudne pytanie. Double Agent nie jest prawdziwym Splinterem. Zmieniono tu bardzo dobry interface i HUD. Menu kontekstowe zastąpiona mało poręcznymi ikonkami, a paski ukrycia i hałasu trzema kolorami. Jeśli nie przywiązujesz wagi do tego jak wygląda skradanka (mamy tu mniej ukrywania się w cieniu, a raczej za przeszkodami), możesz kupić, zwłaszcza, że fabuła jest świetna. Jeśli jednak cenisz sobie wyrachowaną akcję i to co było najlepsze w poprzednich częściach - to tego jest za mało, nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 19:49, Długi18 napisał:

mam dwie gry z tej serii.
Splinter Cell i Splinter Cell : Pandorra Tommorow!
Czy opłaca sie kupic Double Agent???

Nie, nie opłaca się, tym bardziej, że wymagania to ma niezłe ;[ . Już dużo lepiej genialną Teorię Chaosu ;/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 20:14, Noxbi napisał:

> w której jestem i ile mam do końca :D
1. W Islandii - prolog, przed grą, śmierć towarzysza.
2.Więzienie Federalne Ellsworth w Kansas
3.Nowy Jork - siedziba Armii Johna Browna
4.Morze Ochockie - Rosja
5.JBA

Szkolenie z sejfem

Dnia 24.09.2007 o 20:14, Noxbi napisał:

6.Hotel w Szanghaju
7.JBA

Montaż zapalników
8. Statek wycieczkowy
9.JBA - Deszyfrowanie m@ila

Dnia 24.09.2007 o 20:14, Noxbi napisał:

8.Kinszasa - Afryka
9.Ostateczna rozgrywka w JBA
10. Bonus - Nowy Jork (jeśli ukończysz jako dobry) :)


A co do serii. DA mi się podoba. Może i stracił klimat poprzednich części ale wprowadza klimat podwójnego agenta. A gdyby dodatno do ChT chwytanie za rogu to była by to najlepsza część. Ja jako miłośnik SC nie zawiodłem się na DA bo jeszcze jest podobny do pozostałych. Boje się o Convictions bo tam chyba już nie będzie super sprzętu i SC20K. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 20:58, Kerigun napisał:

A co do serii. DA mi się podoba. Może i stracił klimat poprzednich części ale wprowadza klimat
podwójnego agenta. A gdyby dodatno do ChT chwytanie za rogu to była by to najlepsza część.
Ja jako miłośnik SC nie zawiodłem się na DA bo jeszcze jest podobny do pozostałych. Boje się
o Convictions bo tam chyba już nie będzie super sprzętu i SC20K. ;(

Ja też się na zawiodłem. Niezła fabuła, świetne "rozdwojenie jaźni" pomiędzy NSA i JBA,gdyby tylko bugów mniej :/ Jednak najlepsze wg. mnie były SC1 i CT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 21:01, mati285 napisał:

Ja też się na zawiodłem. Niezła fabuła, świetne "rozdwojenie jaźni" pomiędzy NSA i JBA,gdyby
tylko bugów mniej :/ Jednak najlepsze wg. mnie były SC1 i CT.


Dla mnie CT bo dawał najwięcej możliwości, ma ładną grafe i klimat serii SC czyli mrok i krycie się w cieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 21:05, Kerigun napisał:

Dla mnie CT bo dawał najwięcej możliwości, ma ładną grafe i klimat serii SC czyli mrok i krycie
się w cieniu.

Klimat to miała właśnie jedynka i grafę też niezłą jak na tamten okres. Była co prawda mocno liniowa,ale to i tak była znakomita gra. CT też świetne,ale w moim rankingu zaraz po jedynce.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 21:09, mati285 napisał:

> Dla mnie CT bo dawał najwięcej możliwości, ma ładną grafe i klimat serii SC czyli mrok
i krycie
> się w cieniu.
Klimat to miała właśnie jedynka i grafę też niezłą jak na tamten okres. Była co prawda mocno
liniowa,ale to i tak była znakomita gra. CT też świetne,ale w moim rankingu zaraz po jedynce.xD


Dla mnie najniżej wypadła PT. Najpierw CT potem jedynka, DA i PT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie była taka zła ;) A Double Agent to raczej oddzielny ranking. Zupełnie inny klimat niż w poprzednich częściach,inna filozofia gry,ale grało mi się bardzo dobrze mimo błędów i niedoróbek. Chciałbym jednak by stworzono jeszcze jedną grę w klimacie pierwszych trzech SC. Ale na to muszę poczekać,bo ConViction się na takową nie zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 21:15, mati285 napisał:

Nie no nie była taka zła ;) A Double Agent to raczej oddzielny ranking. Zupełnie inny klimat
niż w poprzednich częściach,inna filozofia gry,ale grało mi się bardzo dobrze mimo błędów i
niedoróbek. Chciałbym jednak by stworzono jeszcze jedną grę w klimacie pierwszych trzech SC.
Ale na to muszę poczekać,bo ConViction się na takową nie zapowiada.


I to mnie boli że z poprzednich części zostanie w Convictions tylko Sam Fisher. Ja lubię te jego gadżety. Zakradanie się od tyłu. Mam nadzieje że po ConVictions Sam Fisher wróci do Trzeciego Eszelonu i będzie dalej Kolekcjonerem lub Penetratorem (Tak tłumaczą Splinter Cell Polacy).Ja tam wole Splinter Cell i już. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 21:19, Kerigun napisał:

I to mnie boli że z poprzednich części zostanie w Convictions tylko Sam Fisher. Ja lubię te
jego gadżety. Zakradanie się od tyłu. Mam nadzieje że po ConVictions Sam Fisher wróci do Trzeciego
Eszelonu i będzie dalej Kolekcjonerem lub Penetratorem (Tak tłumaczą Splinter Cell Polacy).Ja
tam wole Splinter Cell i już. :D

Ja też xD Chciałbym żeby ukazała się jeszcze jedna gra ze starym, dobrym Samem,a czasu na to niewiele,bo emeryturka już za pasem ;) Ale znając życie to pewnie jak się ukaże ConViction to też tą grę kupię i pogram,a czy z przyjemnością to się okaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 21:23, mati285 napisał:

> tam wole Splinter Cell i już. :D
Ja też xD Chciałbym żeby ukazała się jeszcze jedna gra ze starym, dobrym Samem,a czasu na to
niewiele,bo emeryturka już za pasem ;) Ale znając życie to pewnie jak się ukaże ConViction
to też tą grę kupię i pogram,a czy z przyjemnością to się okaże ;)


Wiadomo jak będzie. Jak w flimach. Bohater stoczy się na dno. (DA), Będzie uciekał przed prawem (V) A potem się odkupi i wróci do NSA (6 część i oby była).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jednak by stworzono jeszcze jedną grę w klimacie pierwszych trzech SC.

Dnia 24.09.2007 o 21:15, mati285 napisał:

Ale na to muszę poczekać,bo ConViction się na takową nie zapowiada.

o tak.
ja chcę powtórkę Chaos Theory, można w to grać bez końca :) choć bez przesady;)

@ Pandora Tomorrow u mnie stoi wysoko w rankingu!, prawie na równi z CT. Klimat świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wy też macie problemy ze znikającymi quicksave''ami? właśnie zniknęła mi zapisana w środku misja JBA 2...i cofnęło mnie do Szanghaju, na początek.
Spróbuję wczytać JBA 2 od początku misji, ale nie wiem, jak policzą potem punkty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 16:41, seles napisał:

czy wy też macie problemy ze znikającymi quicksave''ami? właśnie zniknęła mi zapisana w środku
misja JBA 2...i cofnęło mnie do Szanghaju, na początek.
Spróbuję wczytać JBA 2 od początku misji, ale nie wiem, jak policzą potem punkty :/

O punkty się nie martw to pamięta zawsze na szczęście.
To sobie wyobraź jaką jazdę ja miałem w Kinshasie, mi tam w ogóle nie działały żadne savy. Tą misję musiałem przechodzić po śmierci od początku za każdym razem (jak ginąłem w 3 części misji to i tak zaczynałem od 0 :[ ). Białej gorączki dostawałem, tym bardziej, że to ta misja najbardziej nieSplinter Cellowska, a ja specjalizuję się w skradankach nie w strzelankach ;] PIEKŁO. Ale jako fan Sama nie mogłem odpuścić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
Też tak miałem z tą Kinszasą io ile wiem,parę innych osób też. Po wczytaniu sejwa czasami byłem...już martwy,ale na szczęście udało mi się przejść tę misję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam następujący problem z sejfem Emile''a, kółka się nie obracają. Nie reagująna klawisze kierunkowe. Włamuję się tam po rozmowie Emile''a z Jamie''m kiedy pokazał mu plany - może to za późno? Może trzeba zdążyć przed tą rozmową?
Wczytywanie save''u nie pomohło :C

Wcześniej też były problemy z sejfem w Szanghaju, ale za krórymś podejściem kółka dało się obrócić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować