Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Splinter cell Double Agent

523 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2006 o 15:51, Dark SMG napisał:

> no comments, cieszę się że pamiętacie wpadki z przed paru lat, ale od tego czasu dużo
już wody
> w rzece upłynęło.
>
sorki literówka chodzioło o Westerner i to jego zbabraliście że szok

Niestety masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niemartw się mylić się jest rzeczą ludzką.
owiedz jakie stanowisko dzierzysz w Cenedze (ciekawość) mam nadzieję ze kolejne prodykcje wydawane przez Cenege będą super i bez błędów tego wam życzę (do listy pochwał dopisuję Brothers in arms niewiem czemu ludzie się czepiali polonizacji dxwiękowej mi to odpowiadało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 16:05, Dark SMG napisał:

niemartw się mylić się jest rzeczą ludzką.
owiedz jakie stanowisko dzierzysz w Cenedze (ciekawość) mam nadzieję ze kolejne prodykcje wydawane
przez Cenege będą super i bez błędów tego wam życzę (do listy pochwał dopisuję Brothers in
arms niewiem czemu ludzie się czepiali polonizacji dxwiękowej mi to odpowiadało)


Jasne :)
gdzies moje stanowisko padało w tym temacie http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5672&u=1936
BiA - thx :)
taki mały offtop, bałem się o PoPT2T a w najnowszym CDA (własnie czytam) dostało 9 :) - też dubbing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 13:57, Dark SMG napisał:

Witam i zapraszam na temat poświęcony SC Double Agent nowym dziecku Ubisoftu, na początek
pytanie do CDP czy wydacie nowego SC ??? (wersję na psp wydaje właśnie CDP)P


Taki temat już istnieje. Dziwię się, ze nikt się nie skapnął :/ http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5716&u=14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 16:11, Marcuz napisał:

> niemartw się mylić się jest rzeczą ludzką.
> owiedz jakie stanowisko dzierzysz w Cenedze (ciekawość) mam nadzieję ze kolejne prodykcje
wydawane
> przez Cenege będą super i bez błędów tego wam życzę (do listy pochwał dopisuję Brothers
in
> arms niewiem czemu ludzie się czepiali polonizacji dxwiękowej mi to odpowiadało)

Jasne :)
gdzies moje stanowisko padało w tym temacie http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5672&u=1936
BiA - thx :)
taki mały offtop, bałem się o PoPT2T a w najnowszym CDA (własnie czytam) dostało 9 :) - też
dubbing

hmmm czyżbyś niewierzył w jakość własnego produktu ??? :-)
pytanie jak twierdza 2 wam wypadła muszę ją sobie sprawić bo podobno hicior nie ziemski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 16:11, Marcuz napisał:

> niemartw się mylić się jest rzeczą ludzką.
> owiedz jakie stanowisko dzierzysz w Cenedze (ciekawość) mam nadzieję ze kolejne prodykcje
wydawane
> przez Cenege będą super i bez błędów tego wam życzę (do listy pochwał dopisuję Brothers
in
> arms niewiem czemu ludzie się czepiali polonizacji dxwiękowej mi to odpowiadało)

Jasne :)
gdzies moje stanowisko padało w tym temacie http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5672&u=1936
BiA - thx :)
taki mały offtop, bałem się o PoPT2T a w najnowszym CDA (własnie czytam) dostało 9 :) - też
dubbing

wiesz no jakoś nie mogę znaleść w postach może napisz jeszcze raz jakie stanowisko... będę wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 16:12, Lamb3rt napisał:

> Witam i zapraszam na temat poświęcony SC Double Agent nowym dziecku Ubisoftu, na początek

> pytanie do CDP czy wydacie nowego SC ??? (wersję na psp wydaje właśnie CDP)P

Taki temat już istnieje. Dziwię się, ze nikt się nie skapnął :/ http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5716&u=14

prawda jakoś nie wpadłem na pomysł że po Splinter Cell Jest ten nieszczęsny ":"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedynie wkurzyło to ze strony cenegi że kupiłem Thiefa: Deadly Shadows a 2 tygodnie później wydali go w serii Superseller po polsku. A łatki polonizującej nie ma...:( I to tylko tyle. Tak wogóle to wydajecie świetne gry (PoP i SC). Oby tak dalej(tyle że w nizszych canach :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 16:41, Pyton01 napisał:

kiedy wogóle ta gierka ma wyjść?
grałem w Chaos Theory i przeszłem go 2 razy:)
spoko gierka:D

Sorka ale musze zareagować. Chyba chciałeś powiedzieć przeszedłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 17:10, Pyton01 napisał:

każdy popełnia jakieś błędy:)
przecierz jesteśmy tylko ludźmi:D

ekhm...znowu błąd...wiem ale facetka od polaka tak nas karci za wymowę, że nie mogę nie zwrócić uwagi jak zabacze coś w tym stylu. Kwestia przyzwyczajenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 14:15, rick90 napisał:

Popieram twoje słowa choć najpierw chciałbym zagrać w Chaos Teory bo jeszcze nie grałem :P



Ja tez jeszcze nie gralem a chetnie bym pogral szkoda ze wydaje tą giere cenega jak by to byl cdprojekt pewnie moze by juz go dostac owiele taniej a takto cały czas za 99zł:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 18:11, Sycylius napisał:

> Popieram twoje słowa choć najpierw chciałbym zagrać w Chaos Teory bo jeszcze nie grałem
:P


Ja tez jeszcze nie gralem a chetnie bym pogral szkoda ze wydaje tą giere cenega jak by to byl
cdprojekt pewnie moze by juz go dostac owiele taniej a takto cały czas za 99zł:/

na wirtusie chyba można za 84 ale przydało by się wydać np. w serii superseller tj. poprzednia część:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 20:31, rick90 napisał:

na wirtusie chyba można za 84 ale przydało by się wydać np. w serii superseller tj. poprzednia
część:D



O ile sie nie myle to ona juz jest w tej seri wejdz na www.cenega.pl i poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 21:00, Sycylius napisał:

O ile sie nie myle to ona juz jest w tej seri wejdz na www.cenega.pl i poszukaj

W tej serii jest poprzedia część czylo Pandora Tommorow(już ją mam :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować