Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Splinter cell Double Agent

523 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2006 o 21:03, rick90 napisał:

> O ile sie nie myle to ona juz jest w tej seri wejdz na www.cenega.pl i poszukaj
W tej serii jest poprzedia część czylo Pandora Tommorow(już ją mam :P)



A sory myslalem ze ty sie jakby pytasz czy jest poprzednia czesc w tej seri.
BTW No przydalo by sie a najlepiej w kolekcj klasyki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 21:06, Sycylius napisał:

A sory myslalem ze ty sie jakby pytasz czy jest poprzednia czesc w tej seri.
BTW No przydalo by sie a najlepiej w kolekcj klasyki;)

No pewnie że by się przydalo! Mi wystarczy nawet superseller jak nie chcą z ceny zbytnio zbiegać. Mojemu koledze dali Chaos Theory do karty graficznej ale niestety po angielsku. Gdybym tylko miał patch polonizujący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 13:38, rick90 napisał:

> A sory myslalem ze ty sie jakby pytasz czy jest poprzednia czesc w tej seri.
> BTW No przydalo by sie a najlepiej w kolekcj klasyki;)
No pewnie że by się przydalo! Mi wystarczy nawet superseller jak nie chcą z ceny zbytnio zbiegać.
Mojemu koledze dali Chaos Theory do karty graficznej ale niestety po angielsku. Gdybym tylko
miał patch polonizujący...

na stronie cenegi niema?
no nic ale podejrzewam że teorię chaosu dadzą do taniej serii 9w ślad za nową extra klasyką next z CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż wygląda na to że w tej części gra zmieni jakgdyby typ rozgrywki. Nie będzie już raczej elementów skradanki,(a przynajmiej nie będzie chodzić o to by się tak często skradać) a raczej o umiejętne chronienie się przed wykryciem. Wypełniając zadania dal terrorystów musimy uważać żeby nie dać się zdemaskować.Jeżeli jednak będziemy się aż nazbyt udzielać,agencji może się to niespodobać. Swoją drogą nigdy specjalnie za serią nie przepadałem(dla mnie troszke za dużo skradania) ale ta część zaczyna mi się pdobać.

P.S Na trailerach jakoś nie widać misji nocnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 20:39, Darkstar181 napisał:

Cóż wygląda na to że w tej części gra zmieni jakgdyby typ rozgrywki. Nie będzie już raczej
elementów skradanki,(a przynajmiej nie będzie chodzić o to by się tak często skradać) a raczej
o umiejętne chronienie się przed wykryciem. Wypełniając zadania dal terrorystów musimy uważać
żeby nie dać się zdemaskować.Jeżeli jednak będziemy się aż nazbyt udzielać,agencji może się
to niespodobać. Swoją drogą nigdy specjalnie za serią nie przepadałem(dla mnie troszke za dużo
skradania) ale ta część zaczyna mi się pdobać.

P.S Na trailerach jakoś nie widać misji nocnych...

słuchaj to w tej grze będzie najlepsze trzeba zachować równowagę aby na końcu albo zniszczyć siatkę terrorystyczną albo dołączyć do niej celem zniszczeia dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2006 o 21:16, Dark SMG napisał:

słuchaj to w tej grze będzie najlepsze trzeba zachować równowagę aby na końcu albo zniszczyć
siatkę terrorystyczną albo dołączyć do niej celem zniszczeia dobra :)

No i właśnie dlatego ta część zainteresowała mnie:) Nieliniowa fabuła :) Możliwość wyboru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 21:20, Darkstar181 napisał:


> słuchaj to w tej grze będzie najlepsze trzeba zachować równowagę aby na końcu albo zniszczyć

> siatkę terrorystyczną albo dołączyć do niej celem zniszczeia dobra :)
No i właśnie dlatego ta część zainteresowała mnie:) Nieliniowa fabuła :) Możliwość wyboru:)

wiesz jeśli chodzi o akcję i chowanie się to na myśl przychodzą mi 2 tytuły pierwszy (obecnie w niego gram) to świetny CT Special Forces drugi to (jeszcze w produkcji) Gears of War (założyłem taki temat http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9400&u=14) obydwa to rewelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 14:38, shinian napisał:

Niedawno pojawiły się 2 nowe filmiki prezentujące rozgrywkę w Splinter Cell Dobule Agent na
multiplayer. http://www.youtube.com/watch?v=5RJBvmP16GA - rozgrywka jako Spy , http://www.youtube.com/watch?v=S0oQVXUzXNE
rozgrywka jako Merc. W skrócie jest dobrze. Nawet bardzo dobrze^^


Agenci z Chaos Theory i Pandora Tomorrow przy tych wydają się sztywni jak...

Ta gra będzie genialna, nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem filmiki, które ściągał mój brat i... sądzę, że gierka może być fajna... może się skuszę i spróbuję przełamać niechęć do gier tego typu... no... trzecioosobowych... Widziałam też jak mój brat grał w Chaos Theory (coś w tym stylu) - przystojny ten bohater... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Double Agnet już ine mogę sie doczekać. Z tego co widziałem na screenach i trailerach to hit murowany. Ale trochę się boję że gra nie będzie mięc tego Splinter Cellowego klimatu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podlukałem stronę gry w poratlu Cenegi i jestem zaskoczony - polska wersja z napisami. Chyba Bakuś im też się nie spodobał i wracają do starego, lepszego stylu. Całe szczęście zresztą, bo lepiej słuchać się graczy, a nie "wybitnych" marketingowców :P

http://cenega.pl/gra_opis.php?ID=3448

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 00:30, DoomnY napisał:

Podlukałem stronę gry w poratlu Cenegi i jestem zaskoczony - polska wersja z napisami. Chyba
Bakuś im też się nie spodobał i wracają do starego, lepszego stylu. Całe szczęście zresztą,
bo lepiej słuchać się graczy, a nie "wybitnych" marketingowców :P

http://cenega.pl/gra_opis.php?ID=3448


Ja wysłałem maila do Cenegi z zapytaniem czy aby na pewno będzie z napisami (no co? nudziło mi się!), facet odpowiedział mi, że jeszcze nie myśleli nad tym i o swoich decyzjach będą informować na bierząco... Mam nadzieję, że zostanie wersja z napisami, albo chociaż 3 wersje do wyboru + soundtrack... heh,heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już może padło takie pytanie w tym wątku, ale wiecie może jakie będą wymagania tej części ? Chaos Theory mogłem spokojnie opdalić na max ust (jednak miejscami minimalnie się cieło) ale patrząc na screeny tej części zaczynam w wątpić czy i tu bede mógł sobie pozwolić na max ustawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 13:26, Skwarek pl napisał:

Nie wiem czy już może padło takie pytanie w tym wątku, ale wiecie może jakie będą wymagania
tej części ? Chaos Theory mogłem spokojnie opdalić na max ust (jednak miejscami minimalnie
się cieło) ale patrząc na screeny tej części zaczynam w wątpić czy i tu bede mógł sobie pozwolić
na max ustawienia


Przewidywane wymagania sprzętowe:
Procesor - 1,5 GHz | 512 MB RAM | karta graficzna 128 MB |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować